پرداخت حق عضویت در بازی سنتر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
یک نظردیگم داشتم نظرتان درباره جوایز چی یعنی اگر کسی بیشتر چی بخرد جایزه میگیرد اینم خوبه نظر شما چی است دوستان:love::blushing::biggrin1::cool:

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
دوستان لطفا توجه داشته باشین که هدف از ایجاد این تاپیک بیشتر دونستن امکانات مورد نظر شماس؛ نه پیشنهاد دادن قیمت از سوی شما

ما بیشتر هدفمون اینه که بدونیم اگر قرار باشه برای عضویت در سایتی سالیانه پول پرداخت کنید [نه مبلغ انقدر کم در حد 3 یا 5 هزار تومن و نه اونقدر زیاد مثل 30 هزار تومن] انتظار دارید چه امکاناتی بهتون داده بشه؟

همونطور که علی هم گفت امکاناتی که در نظر گرفته شدن خیلی خیلی بیشتر از 3 یا 5 هزار تومن در سال ارزش دارن
و ضمنا تا زمانی که این طرح به یه مرحله‌ای نرسه ما نمیتونیم امکانات اکانت Premium رو اعلام کنیم؛ پس لطفا در این مورد سوال نکنید

این تاپیک بیشتر جنبه‌ی پیشنهاد داره. امکانات پیشنهادی مختلف از سوی شما

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
البته این سه نوع عضویت silver و gold و Platinum میتونه فکر خوبی باشه ولی یه مسئله ای هست این که این سایت بیشتر جنبه ی اطلاع رسانی اخبار. کمک و راهنمایی داره و تقریبا میشه گفت کله سایت به وسیله ی user هاش می چرخه شاید مثلا بشه گفت برای استفاده از بازارچه باید حق عضویت گرفت ولی خوب سایتهای دیگه که برای عضویت پول میگیرن بیشتر دارن لینکای مستقیم از سرورای شخصیشون میدن برای دانلود فیلمو بازیو ... مگر اینکه بخواید یه امکانات جدیدیو به سایت اضافه کنید

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
سلام!
خوب علی آقا شما میگید ما بین 3 تا 5 هزار تومان در نظر گرفتیم.این 3_5 چیه و چه فرقی میکنه؟
آخه با 3000 بره کابر ها فکر نمیکنم کاری بشه کرد/ شما حتما چیزی در ذهنتون دارید که میخواید این طرح رو عملی کنید.
حده اقل شما خودتون بگید که میخواید چه امکانی بزارید.این چیزایی که دوستان میگن(مثلا DVD های TGS )
فکر نمیکنم امکان پذیر باشه.حالا بگیم 5 هزار کاربر هم PREMIUM شن شما مدیران چجوری میخواید 5000 تا رایت کنید؟
اگه میشه خودتون یک راهنمایی بکنید ممنون میشم.
جدی تا وارد سایت شدم فکر کردم دوباره بن شدم !(گفتم منکه چیزی نگفتم)

kolahesiah

کاربر سایت
Jun 24, 2007
392
نام
محمد
به نظر من خوب نيست
چون كه اينجوري ديگه كسي نمياد در سايت عضو بشه

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
قیمت مهم نیست ولی 7 تومان سالیانه بد نیست
بعدش یک نظری دارم و اونم اینکه کسی که سالیانه حق اشتراک میده حق هر کاری را داره ؟ به نظرتون این کار باعث بعضی از تخلف ها نمیشه ؟

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
درود

امیدوارم این برنامه هرچی که هست برای کاربرای عادی مشکل ساز نشه ... چون اکثر کسایی که توی سایت میان فقط بیننده ی سایت هستن ...

با آرزوی موفقیت بیشتر.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
بلاخره... بعد از 2 سال :D.
اقا بنده سالی 20.000 و نیم ساله 10.000 حاضرم بدم. چیزهای که فعلا به ذهنم میرسه:

• برداشتن محدودیت در قسمت البوم شخصیم.
  • تغییر و مدل جدید برای User Tagـم.
  • ارائه محصول و پکیچ تمام نمایشگاه ها ( E3 و TGS و ... ) که دربدر دنبالش از این سایت به اون سایت نیافتم. هزینه اش رو هم دودستی تقدیم میکنیم.
  • تاپیکهای تخصصی برای تحلیل و نقد بازی ها توسط تحریریه.
  • تاپیکهای تخصصی پیرامون مقایسه گرافیکی بین بازی های مشترک توسط تحریریه کاربران Insider.

واقعا ممنون متشکر هستم از این حرکت.... کاری که 2 سال دیر انجام شد.

پ.ن. دوستان وقتی میگیم پگیج نمایشگاه ها رو میخوایم، منظور رایگان نیست که، پولش رو که میدونم خیلی بیشتر از اون ارزش داره رو تقدیم میکنیم ولی خیالمون راحته که چند وقت بعد از فلان نمایشگاه، پکیج ویژه اش رو سایت خودمون ارائه میده.

آخرین ویرایش:

morteza-fl

کاربر سایت
Oct 23, 2006
218
من فقط می تونم بگم این کار نکنید جمع بچه ها از هم می باشه حالا خود دانید.در ضمن با vBulletin شما چه امکاناتی می خواهید بدید؟

M4

کاربر سایت
Apr 18, 2008
408
نام
Unknown
من میگم قیمت را 800 برنز 11500 نقره ای 15000 تومان طلایی اما قابلیت ها
بخش های جدیدی برای ما به وجود بیاد (بعضی بخش ها را فقط ما ها ببینیم)
قابلیت داشتن فضا در بازیسنتر با آدرس www.yuorname.bazicentr.com
حرف پدرام: نقره ای ها یک مقدار فضا طلایی یک مقدار و ...
مجانی بودن تمام تریلر ها(تمام تریلر ها و برای اعضا مجانی باشه مثلا کاربر نقره ای فقط بتونه یک پک انتخاب داشته باشه طلایی 5 پک(یعنی کل پک ها )
درست کردن یک دامین مخصوص پرمیوم ها :d
و اینکه مدیرا فعال بشن و(رفتارشون قشنگ تر بشه یارو را میخ کوب نکنند مثل .....(نمیگم):d
و اینکه اخبار بازی ها براشون ایمیل بشه !!!(و بعضی اخبار ها که میخوان اشتراک پیدا کنند)
محلی برای گفتگو ی چتو پتی باشه:d
خیلی زیاد شد اما خوب نظرام بود:d

آخرین ویرایش:

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
مدیر گرامی لطفا قبل از گزاشتن این سوال چند مثال از فروم های خبری را که به صورت پولی هست را بزارند توجه داشته باشید خبری از هر نوع به خصوص بازی چون میدونم فروم پولی هست ولی فرومی که توش یک کاری انجام بشه که برای افراد برای کاری که می کنن پول میدن توی این سایت چیزی جز پول دامین داده نمیشه فکر نمکنید به جای اینکارا باید به فکر اسپانسر باشید تا در سایتی که اکثر گیمر های ایرانی می شناسنش عضو شن به نظرم پولی کردن همانا و بسته شدن این فروم همانا چون این فروم چون رایگان هست معروف شده چون اگر مردم اینجا نظر ندن شما هی خبر بزار فرقی به حال فروم نداره مثل صدها فروم دیگر که چون نظر توش نیست تعطیل میشه که البته 90 درصد مطالب اینجا از سوی کاربران هست اون فروم هایی که میبینید تو ایران پول میگیرن که اکثرا 99 درصد در رابطه با رسیور و ماهواره هستند به خاطر این هست که چیزی را در اختیار کاربران میزارن که هر کسی نمیتونه بزاره ولی خودذمون هم میدونیم اینجا 90 درصد مطالبش بحث های بین بچه هاست و 10 درصد اخبار که 8 درصدش اخبار ترجمه شده از سایت های دیگست و 2 درصد مال خود سایت برای مثال آموزش هایی که در بخش 360 همه را کاربران نوشتند پس این بحث پولی شدن را بزارید کنار بدون کاربر بازی سنتری وجود نخواهد داشت همه این پیشرفت ها به خاطر ما کاربر ها است

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اینطوری که بهزاد خان گفتن بهتره بیشتر از 10-15 هزار تومان نشه...

Intel

کاربر سایت
Oct 6, 2007
846
نام
Mohsen
سلام

کاملاً درسته .
باید مشخص بشه که برنامه چیه .
ولی اگر الان فقط مبلغ مهمه و می خواید یه برآوردی بکنین فکر نمی کنم 5000 تومان در سال به کسی فشار بیاره .
دقیقا پول یه بازی X360 هست.
از نظر من امکاناتی که باید داشته باشه مثل ویرایش پست برای همیشه و سایز های بالاتر برای آواتار و همچنین امضا و خلاصه بیشتر شدن محدودیت هایی که برای دیگر کاربران وجود داره هستش. در مورد قیمت هم من پیشنهاد میکنم حدود 8 هزار تومان باشه برای نیم سال.

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
عزیزان مبحث قیمت در میون نیست.
چون لااقل اگر بخاد بصورت مایهیانه هر چیز فیزیکیی در اختیار بازیبازها قرار بگیره چیزی بین 2 تا 5 هزار تومن برای هر ماه نیازه (هزینه ارسال و غیره)
در غیر این صورت هم که احتمالش بیشتره بهتره که امکاناتی رو که به عنوان کاربر پرمیوم از این سایت و در اضای پرداخت هر مبلقی درخواست دارید مطرح کنید.یعنی با توجه به امکاناتی که مطرح میکنید یه قیمتی رو تقاضا کنید نه اینکه فقط به دادن قیمت بدون هیچ پیشنهادی بسنده کنید.

بنظر من کاربران پرمیوم میتونن بصورت هفتگی یا ماهیانه لیستی از اطلاعات ماه و لیستی هم از لینکهای داونلود مستقیم بازی ها و دموهای با کیفیت رو داشته باشن که بصورت عادی در اختیار کاربران عادی قرار نداره.ضمن اینکه باید با توجه به مبلغ پرداختی گروهی برای رسیدیگی به درخواستهای منطقی این اعضا تشکیل بشه که به اون درخواست ها در کمترین زمان جواب بده.
همینطور بنظرم کاربران خاص و از این دست باید محلی جدا برای اجماع خودشون داشته باشن چون طبیعتا یه کاربر غیر گیمر که اتفاقا اینجا زیاد هم پیدا میشه حاضر به پرداخت مبلغ برای نظر دادن در این بخش نیست و اینطور یه بخش حرفه ای تر و تمیزتری برای ادامه دادن بحثهای خاص مربوط به گیم بوچود میاد که خودش ارزش پرداخت پول رو داره (کیه که از نظر دادنهای افراد غیر گیمر و زدن تاپیک های بی محتوا تو فروم خسته نشده باشه) یعنی این بخش باید کاملا تحت نظر باشه و با توجه به حجم کمترش قطعا مدیریتش راحت تر هم خواهد بود.

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
در جواب Godfather عزیز از بازی سنتر کسی حمایت نمیکنه این بنده خداها تا کی میتونن از جیبه خودشون پول بدن گیم اسپاتم پولی هست عضویتش پس بهتره اینجا هم همین کارو انجام بدن البته امکاناتی باید اضافه شه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر