پرداخت حق عضویت در بازی سنتر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
سلام!
بزنم به تخته من دیشب صفحه ی 4 پست دادم الان دارم صفحه ی 16 پست میدم:eek:

we love bc
منم با آقا رضا موافقم.
جدی این پروفایل ُ باید یه تصمیمی براش گرفته بشه و مهدودیتارو برای premium ها بردارید.

یه چیز دیگه هم اگه بشه تو خوده انجمن آپلود کرد خوبه. در مورد مقاله های نقد ُ بررسی هم که همه گفتن.

یه چیز دیگه هم اینکه زود بن نکنید .یه اخطاری چیزی بدید بعد بن کنید .

دوستان عزیز لطفا بین هر خططون فاصله بزارید که خوندنش آسون تر باشه

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
یعنی چییییییییییییییییییی ؟!!!:eek:
یعنی واسه عضویت پول بدیم ؟!. خیلی غیر منطقیه حالا هر امکاناتی هم که میخواد باشه خوب مسلمه اگه امکانات بالا بره تعداد کاربرها و بازدیدها میره بالا این خودش بزرگترین سود واسه سایته دیگه پول واسه چی ؟

prince.ali

کاربر سایت
Aug 9, 2006
297
نام
علی
اقا اين لسته دقيق امكاناتي كه مي خواهيد در قبال اين كار بگيرين رو مي دي بعد راحت تر ميشه پيشنهاد قيمت داد

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
میخواهید برای ورود و پست دادن به انجمن پول بگیرید؟! :laughing:
خوب البته وقتی همه کار این ملت از راه دزدی میگذره از بازی کردنش بگیر تا تلویزیون تماشا کردنش و بقیه کارا،درک اینکه استفاده از یک فضای واقعی و مجازی هم هزینه داره مطمئنا یه کار خیلی مشکل خواهد بود.

x360

کاربر سایت
Aug 10, 2006
863
نام
khosro
من نمی دونم باید برای چی پول بپردازم؟؟؟ برای دانلود کردن تریلرها یا دیدن راهنمای همه بازیها یا پچ ها یا.... میخواهید برای ورود و پست دادن به انجمن پول بگیرید؟! :laughing:
شک نکنید با این کارتون عقب میفتید و خیلی از رقیب ها جلو میزنند و باید بیخیال بشیم.
اگه بازی سنتر یکی از پر بازدیدترین فروم ها بوده به خاطر مجانی بودن و رسمی بودنش هست که فقط یک انجمن با عضوهای زیاد هست و هیچ> بازیسنتر= انجمن رایگان + اعضای زیاد

و به نظر من با این کارتون تنها سایت رسمی بازی در ایران هم بهم میزنید و....

من که برای پست دادن در انجمن حاضر نیستم پول بپردازم مگر بتوانید یک گیم اسپات ایرانی در اختیارمان بزارید و کلی امکانات و....

موفق باشید ;)
100% موافقم;)

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
یعنی چییییییییییییییییییی ؟!!!
یعنی واسه عضویت پول بدیم ؟!. خیلی غیر منطقیه حالا هر امکاناتی هم که میخواد باشه خوب مسلمه اگه امکانات بالا بره تعداد کاربرها و بازدیدها میره بالا این خودش بزرگترین سود واسه سایته دیگه پول واسه چی ؟
دقیقا آقا بهزاد تو صفحه ی 4 در این مورد گفتند:
مشکل دقیقا همینجاس که سایت همینطوری نمیتونه پیش بره. هرچی سایت گسترده‌تر بشه، هزینش میره بالاتر. و اگه قرار باشه همینجوری پیش بریم به جایی میرسه که پرداخت هزینه‌ی سایت برای ما غیرممکن میشه

alizz22

کاربر سایت
Nov 13, 2005
59
خیلی جالبه مثل این که خیلی ها متوجه نشدن حق غضویت باعث مشه که شما امکانات جدید داشته باشید نه این که همین امکانات رو استفاده کنید این واضحه که وقتی حق عضویت بدید امکانات سایت بالاتر میره و شما این امکانات جدید رو دریافت میکند در ضمن حق عضوت زوری که نیست ازاده اگه شما نمی خوای خب نده هیچ امکاناتی از شما گرفته نمیشه

dante_2681

کاربر سایت
Jun 18, 2007
33
نام
Yaser
خوب البته وقتی همه کار این ملت از راه دزدی میگذره از بازی کردنش بگیر تا تلویزیون تماشا کردنش و بقیه کارا،درک اینکه استفاده از یک فضای واقعی و مجازی هم هزینه داره مطمئنا یه کار خیلی مشکل خواهد بود.
سلام
این چه حرفیه پس تبلیغات چی؟
سایته ا ی بزرگ مثل گوگل پول میگیرند؟:eek:
در ضمن شما ملت رو دزد خطاب کردید که این درست نیست شما هم جزو همین ملتی:-"

Expert

کاربر سایت
Mar 26, 2008
8
Be Nazar man in kar aslan haal nemideh .In karo nakonin behtareh:evil:

آخرین ویرایش:

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
به نظر من اگه امکانات سایت بالابره ، یه سری موضوعات جدیدتر اخبار به روز و امکاناتی از این قبیل یه سایت اضافه بشه ، موردی نمی بینم واسه پرداخت حق اشتراک ، البته یه مبلغ متناسبی باشه که فشار به کسی نیاد .
باز هم به نظر من با این روش یه جورایی اعتبار سایت رو بالا بردیم هم کیفیت کار رو . دیگه هر کسی نمی تونه با چندین یوزر پسورد وارد بشه و به محض بلوک شدن بره سراغ یوزر دیگه ای .

خلاصه این نظر شخصی من بود ، همچنین نظر و عقیده دیگر دوستان رو هم محترم میشمرم .

با تشکر از همگی دوستان

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
سایته ا ی بزرگ مثل گوگل پول میگیرند؟
جدا از اینکه خیلی از سایتهای خیلی بزرگ برای دسترسی به امکانات اصلیشون پول میگیرن،اون سایتهایی هم که پول نمیگیرن از تبلیغات و راههای دیگه در آمد دارن که برای یک سایت ایرانی دست نیافتنیه.
در ضمن شما ملت رو دزد خطاب کردید که این درست نیست شما هم جزو همین ملتی
مگه من گتم نیستم؟من وقتی آهنگ گوش میدم،فیلم میبینم،بازی میکنم و حتی کانالهای کارتی رو نگاه میکنم دارم دزدی میکنم.فردا روزی هم اگه بگن تو ایران کپی رایت اعمال میشه،شروع میکنم به هزار جور بهانه آوردن که نمیدونم در آمد پایینه و این چرندیات.

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
من الان که این چند صفحه(17 صفحه) رو خوندم به این نتیجه رسیدم که عضویت در سایت پولی نشه بهتره و اینکه یکم کمتر عضو بگیره سایت.

با این خواسته هایی که دوستان دارن , 20000 تومن سالی که هیچی , با 20000 تومن ماهی هم نمیشه این خواسته ها رو برآورده کرد!

برای صرفه جویی در هزینه ها مثلا میشه که قسمت پروفایل رو حذف کرد(به نظر من از اول هم چیز اضافی بود که گذاشته شد , اگر کسی میخواد با کس دیگه ای صحبت کنه خب Yahoo Messenger که خیلی بهتر و راحت تره! و یا اگر کسی میخواد عکس بذاره بره سایت هایی مثل مثلا Flickr و از این قبیل یا Myspace و ...)

و فکر می کنم که بهترین راه درآمد زایی برای سایت از طریق عضویت پولی نیست بلکه ارایه دادن یک مجله الکترونیکی در هر ماه توسط سایت(حالا هم به صورت pdf و هم به صورت On Line) و گرفتن حق اشتراک از اعضاء هست.

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
البته نظر منه
اگه بتونید کاری کنید که عضو های اضافی پاک بشن خیلی بهتره
مثلا به نسبت لوگ کردن یا پست دادن

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
بابا چون هر کی دوست دارید انقدر پیشنهاد قیمت ندید :D صفحه اول به اون گندگی علی جان نوشته که :>در صورت پرداخت حق عضویت جهت ورود به گروه کاربران Premium سایت بازی سنتر خواستار چه امکاناتی می باشید؟!
الان ok شد این تاپیک فلسفه ایجادش چیه؟ :)
پیشنهادات جالبی دادن بعضی از دوستان ولی حسام پیشنهاد جالبی داد مبنی بر اینکه تحریریه دوباره راه بیوفته...شخصا منم پایه این کار هستم.کار جالب میشه اگر یه اکیپ با سابقه کاری داشته باشید با نقد و بررسی های اختصاصی و توپ :love: سعی هم بشه تعداد اعضا به اندازه کافی باشه نه مثل دفعه قبل که عملا 6 ماه آخر 3 نفر بودیم تو تحریریه(من و حسام و محمد رضا)!!

بخش خبر سایت هم میتونه واسه کسایی که permium نیستن محدود بشه،یعنی کلا از دسترس خارج بشه براشون،چون خیلی ها فقط واسه خبر میان تو سایت.

با راه اندازی قسمت Gamewallpaper Gallery هم کلا موافقم.بخش جالبی میشه،فقط دیگه لوگو اضافی روش نخوره :D

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
مرسی از لطف دوستان

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر