پرداخت حق عضویت در بازی سنتر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

solid2snake

کاربر سایت
Oct 7, 2005
365
نام
snake
کلا همه بتونن بدن که فرقی بین کاربر معمولی و کاربر خاص به وجود نمیاد

jadoo.jadoo

کاربر سایت
Jul 25, 2008
72
نام
Farshad
من با شما موافقم ..بستگی به امکانات سایت که در اختیار کاربران میزاره داره..
ولی بهر حال قیمت گفته شده خوبه

و یه سوال دیگه که ربطی به این بحث نداره..
نظر بچه های کاربران بازی سنتر در مورده HD4870 چیه...من که این کارت گرافیک تا 3 روز دیگه دستمه
برام از آمریکا میارن!!;)

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
منم هر تصمیمی که مدیران بگیرند اجرا میکنم و پیشنهاد دیگری به غیر از اونایی که دوستان گفتند پیشنهاد دیگری ندارم

ممنون

solid2snake

کاربر سایت
Oct 7, 2005
365
نام
snake
من با شما موافقم ..بستگی به امکانات سایت که در اختیار کاربران میزاره داره..
دقیقا مسولین باید امکاناتی که برای کاربرای خاص ست رو مشخص کنن ولی اگه کسی نخواست واسش محدودیتای عجیب غریب نذارن که مجبور شه حق عضویت بده

infinity

کاربر سایت
Apr 30, 2008
30
نام
علی
امکان دانلود گذاشتن برای همه من جمله من مناسب نیست، چون با این خط اینترنت ذغالی که ما داریم ، پیر میشیم تا بخواهیم یک فایل رو دانلود کنیم.(منطقه مخابراتی ما ADSL ساپورت نمیکنه - تهران - نواب)

crystalis

کاربر سایت
Jul 27, 2008
17
نام
hadi
فکر خوبیه.

به نظر من قرعه کشی ماهیانه برای یک بازی مجانی بین اعضا انجام بشه. جایزه از طرف برنده

اعلام میشه. از هر کنسولی که باشه و هر سالی که باشه. اگه هم کمیاب و قدیمی باشه مدیریت سایت

باید از خود کاربران سایت یا هر جای دیگه تهیه کنه و برای برنده بفرسته.:);)

ارزش حق عضویت واقعا معلوم میشه.

serialcenter

کاربر سایت
Jan 8, 2008
116
من در مورد قیمت نظری نمیدم
اما در مورد امکانات . من فکر میکنم مدیرا نباید به هر کسی که پول بده کاربری Premium کامل بدن . منظورم اینه که کاربرای Premium سطح بندی بشن . با ثبت نام سطوح پایین باشن و اونایی که سابقشون مشخصه یا به تدریج مشخص میشه برن سطحای بالاتر . اونوقت تو سطوح بالا مدیرا اون اختیاراتی که دست و دلشون میلرزه به همه ی کاربرا بدن به این دسته از کاربرا بدن . مثلا ویرایش آزاد یا اجازه ی پست دادن تو همه ی انجمنا و ....

crystalis

کاربر سایت
Jul 27, 2008
17
نام
hadi
امکان دانلود گذاشتن برای همه من جمله من مناسب نیست، چون با این خط اینترنت ذغالی که ما داریم ، پیر میشیم تا بخواهیم یک فایل رو دانلود کنیم.(منطقه مخابراتی ما ADSL ساپورت نمیکنه - تهران - نواب)

تازه اگه ADSL داشته باشیم باید بیشتر از پولی که برای حق عضویت داده ایم رو بدیم برای

حجمی که دانلود کرده ایم . (من ماهی 4 گیگ دارم فقط.) یا بدیم برای حق اشتراک

rapidshare . چون محدودیت دانلود داره برای کاربران مجانی.:-"

solid2snake

کاربر سایت
Oct 7, 2005
365
نام
snake
منطقه مخابراتی ما ADSL ساپورت نمیکنه - تهران - نواب
نواب که پره از کافی نتای adsl

bdgunn

کاربر سایت
Aug 15, 2007
594
نام
behzad
الان همه میان میگن خوبه ولی موقع عمل که بشه 70% این ادما جا میزنن

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
اول اخر هرچی مدیران بگند همه انجام میدند اگه پیشنهاد خوبی باشه ...

shafie

کاربر سایت
Jul 24, 2007
232
نام
ID
به نظر من امکانات الان را برای کاربران مجانی محدود نکنید و برای کاربران پولکی:cheesygri حق اشتراک کمی (مثلا 5000تومان ) بگذارید و بعد برای هر محصول (مثلا DVD Game or Mini game or E3 و غیره) پولی جدا ولی کمتر از کاربران مجانی در نظر بگیرید. تا هم از کاربران مجانی وهم پولکی بتوانید کسب درآمد کنید. ضمنا برای ضایع نشدن حق کاربران پولکی یه سری امکانات بیشتر (مثلا امکان رشد سریعتر درجه یا قرعه کشی و ...)بگذارید.

در ضمن من را از همین الان پولکی حساب کنید:biggrin1:

فقط و فقط :http://www.bazi:love:cnter.com

horror_08

کاربر سایت
Aug 22, 2007
2,414
نام
Ashkan
سلام.​
اول بگم همونطور که دوستان هم گفتن برای اعضای جدید نباید محدودیتی ایجاد بشه. چون اگه پارسال همینموقع که عضو میشدم پول ازم میخواستن قید عضو شدن رو میزدم. ولی مطمئنا اونهایی که الان خرج سایت نمیکنن 6 ماه که بگذره برای همین امکانات هم حاضرن حق عضویت بدن چون میفهمن ارزشش رو داره.​
اما پیشنهادات:​
1. پست اول کاربر osos شدیدا تایید میشه.​

2.تو 3 ، 4 صفحه آخر دوستان نظرات خوبی دادن در مورد کردیت شدن که اگه اجرایی باشه خیلی خوبه و :​
#پرداخت سالی یا نیم سالی نباشه یعنی هرمقدار که دوستان مایلن اعتبار اولیه گرفته بشه و با پایان اون دوباره و چندباره شارژ بشه اینجوری کسی که به خاطر مشکلی مدتی نمیتونه به سایت سر بزنه پولش حروم نمیشه و کسی هم خیال نمیکنه دارن ازش پول زور میگیرن و همچنین دعوایی که بر سر مبلغ حق عضویت 15 صفحه بچه ها داشتن از بین میره.
#دکمه ی تشکر برگرده ولی استفاده از اون هزینه داشته باشه که جلوی جبهه گیری بچه ها درمورد بحث ها گرفته بشه.​
#با همون دکمه مفید بودن پست ها درنظر گرفته شه و به فرستنده کردیت داده بشه که با مورد بالا جلوی سواستفاده از این کار هم گرفته میشه(اینجوری فکر کنم کاربرانی مثلnemesis یا pondora tomorrow یا wakashizuma که بیشتر از استفاده به سایت کمک میکنن سر آخر یه چیزی از سایت طلب کار شن.) شاید به خاطر اعتبار اضافی هم که شده دوستان بیشتر روی محتوای پست هاشون دقت کنن.
#بن شدن برای permium های سایت حذف شه بجاش به جای هر تخلف از میزان اعتبارشون کم بشه و کسی که تخلفاتش از حد بگذره برای همیشه کاربر عادی سایت باقی بمونه.اینجوری شاید از میزان دعواها و اسپم ها کاسته بشه و کسی نگه بن شدم فدای سرم با یه نام کاربری جدید دوباره همون آش و همون کاسه.​

3. مدیران تجدید نظر اساسی در نحوه ی برخوردشون با کاربران داشته باشن.(این یکی از همه مهمتره.)​

پ.ن انصافا این تغییر سایز آواتار و امضا رو بیخیال شید همین حالاش سرویس میشیم تا صفحه کامل لود بشه.
[FONT=&quot][/FONT]​

METALGEAR74

کاربر سایت
Feb 5, 2008
72
نام
سعید
به نظر من با این امکاناتی که الان در سایت هست حق اشتراک سالی 5000 تومان خوبه

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
پول برای چی؟؟؟

من نمی دونم باید برای چی پول بپردازم؟؟؟ برای دانلود کردن تریلرها یا دیدن راهنمای همه بازیها یا پچ ها یا.... میخواهید برای ورود و پست دادن به انجمن پول بگیرید؟! :laughing:
شک نکنید با این کارتون عقب میفتید و خیلی از رقیب ها جلو میزنند و باید بیخیال بشیم.
اگه بازی سنتر یکی از پر بازدیدترین فروم ها بوده به خاطر مجانی بودن و رسمی بودنش هست که فقط یک انجمن با عضوهای زیاد هست و هیچ> بازیسنتر= انجمن رایگان + اعضای زیاد

و به نظر من با این کارتون تنها سایت رسمی بازی در ایران هم بهم میزنید و....

من که برای پست دادن در انجمن حاضر نیستم پول بپردازم مگر بتوانید یک گیم اسپات ایرانی در اختیارمان بزارید و کلی امکانات و....

موفق باشید ;)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر