پرداخت حق عضویت در بازی سنتر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
با پیشنهاد K.S trooper موافقم و این چیزهای ست که بنده در عوض Insider شدن ( عضویت Gold، Diamond، Premium و یا هرچیزی که اسمش رو گذاشتید ) دارم.
داشتن فروشگاه و خرید اینترنتی:

• بسته های نرم افزاری.
  • محصولات تصویری.
  • شارژ Xboxlive Gold Membership.
  • شارژ Microsoft Point.
  • شارژ اکانت PSN برای خرید در این شبکه.
  • خرید از www.play-asia.com که به ایران هم شیپ میکنه ( این یکی خیلی مهمه ).
  • خرید اکانت برای رپیدشر.
  • و ... .

+
  • حق انتخاب در حذف یا نمایش تبلیغات.
  • ایجاد روزشمار برای رویدادهای خاص در پروفایلم ( مثلا شمارش معکوس برای عرضه RE5 یا TGS 08 ).
  • نظر سنجی های هفته گی و ثبت اون در ارشیو مخصوص.
  • بخش جدید برای "لیست دوستان" که بتونم افراد خاصی رو از بین اونها انتخاب کنم.
  • ایجاد Tag زیر اسم کاربریم برای کلوپ های که عضو هستم درشون.
  • برداشتن محدودیت در قسمت البوم شخصیم.
  • تغییر و مدل جدید برای User Tagـم.
  • ارائه محصول و پکیچ تمام نمایشگاه ها ( E3 و TGS و ... ) که دربدر دنبالش از این سایت به اون سایت نیافتم. هزینه اش رو هم دودستی تقدیم میکنیم.
  • تاپیکهای تخصصی برای تحلیل و نقد بازی ها توسط تحریریه.
  • تاپیکهای تخصصی پیرامون مقایسه گرافیکی بین بازی های مشترک توسط تحریریه کاربران Insider.

بنده هر رقمی رو که مدیریت بگه رو میپردازم، خواسته هام رو گفتم، حالا شد که شد، نشد هم فدای سرتون :D.

DJ_MJ:
جواد جون بخوای نخوای باید چنین چیزی رو رائه بدن. مثلا من کاربر بازیسنتر برای داشتن این پکیچ بیاد برم فلان فروم عضو بشم و فلان تا پست بدم که چی... یارو این محصول رو برام بفرسته ( روشی برای جذب کاربر! ). وقتی عضو اینجا هستم تمام نیازهام در این زمینه باید از اینجا تامین کنم. کسی هم طلب جنس رایگان نکرده، هزینه ش رو میپردازیم.
old_snake:
علی جون حجم اواتار و امضا هم دردسر میشه ها، مثلا سیاوش جون رو ببین! هرجا پست بده 5 دقیقه طول میکشه فقط عکس امضا و اواتارش لود شه:D.

آخرین ویرایش:

as8892001

کاربر سایت
Aug 28, 2006
21
به نظر من این امکانات خوبه :

سایز آواتارا بیشتر بشه.
بخش هایی جدیدی به سایت اضافه بشه.
تاپیکهای تخصصی پیرامون مقایسه گرافیکی بین بازی های مشترک توسط تحریریه کاربران Insider
قسمت نمره دهی به بازی ها مثل Game spot .

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
اگه بتونید یک سرور بازی آنلاین درست کنید خوبه

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
خوب به نظر من واسه کاربرای pre یه سری امکانات جدید قرار بدن.
5000 یکساله و 3000 نیم ساله.

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
اگه بتونید یک سرور بازی آنلاین درست کنید خوبه

بشدت موافقم بهترین کاره . آخه حالا حجم آواتار و امضا را بشه بیشتر کرد آخرش چی چه استفاده خوبی داره باز اگر سرور بازی آنلاین درست کنن واقعا عالی هست

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اقا اقساطش کنید:biggrin1::cheesygri

خداییش یک فروشگاه نیاز مبرمی داریم
خدایش فریدون راست گفت
مثلا ما میریم وست -بازی میخریم-نکس میریم بازی میخریم
خلاصه تریلر یا هر کوفت و زهره مار دیگه:biggrin1:
شما هم بیاید این سود رو تو جیب خودتون بکنید-نمیگم- برید دستگاه رایتر و از این جور تجهیزات بخرید
برید با یکی دوتا شرکت قرار دادی کار کنید
تو سایت یک چیزی تو مایه های ebayرا نه این بازارچه فعلی که درو پیکر نداره-
در ضمن اینم بگم اول به فکر قوانینش باشد تا
کارا هردم بیلی نشه
و مثل سایت نشه کم کم هی قانون اضافه بشه-و لطفا اول قانوناش رو بگید بعد از یک هفته راه اندازیشون کنید تا دوباره مثل اوایل نشه

Dariosking

کاربر سایت
May 13, 2008
39
با درود
مدير هر [FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot]چي ب[/FONT][FONT=&quot]گه ما قبول داريم . [/FONT][FONT=&quot][/FONT]

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
درود
با پیشنهاد K.S trooper موافقم و این چیزهای ست که بنده در عوض Insider شدن ( عضویت Gold، Diamond، Premium و یا هرچیزی که اسمش رو گذاشتید ) دارم.
داشتن فروشگاه و خرید اینترنتی:

• بسته های نرم افزاری.
  • محصولات تصویری.
  • شارژ Xboxlive Gold Membership.
  • شارژ Microsoft Point.
  • شارژ اکانت PSN برای خرید در این شبکه.
  • خرید از www.play-asia.com که به ایران هم شیپ میکنه ( این یکی خیلی مهمه ).
  • خرید اکانت برای رپیدشر.
  • و ... .

+
  • حق انتخاب در حذف یا نمایش تبلیغات.
  • ایجاد روزشمار برای رویدادهای خاص در پروفایلم ( مثلا شمارش معکوس برای عرضه RE5 یا TGS 08 ).
  • نظر سنجی های هفته گی و ثبت اون در ارشیو مخصوص.
  • بخش جدید برای "لیست دوستان" که بتونم افراد خاصی رو از بین اونها انتخاب کنم.
  • ایجاد Tag زیر اسم کاربریم برای کلوپ های که عضو هستم درشون.
  • برداشتن محدودیت در قسمت البوم شخصیم.
  • تغییر و مدل جدید برای User Tagـم.
  • ارائه محصول و پکیچ تمام نمایشگاه ها ( E3 و TGS و ... ) که دربدر دنبالش از این سایت به اون سایت نیافتم. هزینه اش رو هم دودستی تقدیم میکنیم.
  • تاپیکهای تخصصی برای تحلیل و نقد بازی ها توسط تحریریه.
  • تاپیکهای تخصصی پیرامون مقایسه گرافیکی بین بازی های مشترک توسط تحریریه کاربران Insider.

بنده هر رقمی رو که مدیریت بگه رو میپردازم، خواسته هام رو گفتم، حالا شد که شد، نشد هم فدای سرتون :D.

DJ_MJ:
جواد جون بخوای نخوای باید چنین چیزی رو رائه بدن. مثلا من کاربر بازیسنتر برای داشتن این پکیچ بیاد برم فلان فروم عضو بشم و فلان تا پست بدم که چی... یارو این محصول رو برام بفرسته ( روشی برای جذب کاربر! ). وقتی عضو اینجا هستم تمام نیازهام در این زمینه باید از اینجا تامین کنم. کسی هم طلب جنس رایگان نکرده، هزینه ش رو میپردازیم.
old_snake:
علی جون حجم اواتار و امضا هم دردسر میشه ها، مثلا سیاوش جون رو ببین! هرجا پست بده 5 دقیقه طول میکشه فقط عکس امضا و اواتارش لود شه:D.

بزارید روشنتون کنم.
قرار نیست شما5-10-15-20 هزار تومان بدید بعد دنیا بیاد دستتون...
فریدون سفارش ماشین نمی خوای بدی ؟ بنز،Bmw،هیوندای کوپه...
بابا اینا می خوان برای این که یه مقدار هزینه هایی که می کنن رو در بیارن دارن این کار رو می کنن.شماها هم که دیگه خیلی خوشید.
VBulletin بعضی از امکاناتی که فکر می کنید نداره.
یکیتون بره توی VBulletin.Org عضو بشه ببینه واقعا چه امکاناتی برای VBulletin موجود هست.یه سریش رو گلچین کنه و بگه برای کاربران پرمیوم فلان امکانات گذاشته بشه خوبه.
همه یا بحث پولش رو می کنید یا بحث امکانات تخیلی.اینا می خوان هزینه هایی رو که می کنن یه جوری جبران کنن.
می خوان پول بگیرن در عوضش امکانات بهتر بدن نه این که پول بگیرن دنیا رو تحویلتون بدن.
شما سایت MajidOnline.Com وارد انجمنش بشید بخش VIP شرایطش رو زده.برید بخونید.ببینید چی گذاشتن.سایت های دیگه هم که همچین بخشی دارن هم زیاده.تک دانلود واسه کاربرای VIP یه سری امکانات گذاشته...سایت های دیگه هم به همین سبک و ...
تو این سایت هم برای کاربران VIP میشه دسترسی بیشتری داد.حجم فایل پیوست رو میشه بیشتر کرد.فروشگاه اینترنتی هم میشه راه انداخت ولی برای کاربرای VIP میشه تخفیف گذاشت اما فعلا انتظار نداشته باشید که فروشگاه اینترنتی راه بیفته.همه چیز باید با حساب و کتاب باشه.
میشه Chat Box هم بالای سایت گذاشت که فقط قابل دیدن برای مدیران و کاربران VIP باشه.میشه بخش هایی ایجاد کرد که توش لینک از چیزای کمیاب باشه یا هر چیزی که به فکر می رسه...
هزینه هم بهتره برای شروع کار بیشتر 10000 تومان نباشه که خیلی از کاربرها کشیده بشن به سمت VIP شدن.
رنگ یوزر این کاربرها هم یکی از 3 رنگ آبی،نارنجی،سرمه ای باشه بهتره...
اینجا کسی چیزی ازش کم نمیشه.هر کسی دلش می خواد امکانات بیشتر داشته باشه خوب کاربر VIP میشه.اونی هم که دوست نداشته باشه نمیشه.هیچی هم ازش کم نمیشه.در هیچ بخش و تاپیکی هم به روش بسته نمیشه...

Hichkas_kratos

کاربر سایت
May 19, 2007
226
به نظر من خرید مخصولات سایت با تخفیف ویژه همراه باشه.سرعت دانلود بالاتر باشه نسبت به کاربران معمولی . حق عضویت هم ماهی هزار تومان سالی 10 هزار تومان

eamir

کاربر سایت
Jan 22, 2008
744
پدرام درست می گه.
شاید یک سری امتیازات تعلق بگیره ولی قرار نیست با 5 تومن کار 40 تومن را انجام بدید.
من مطیع و طابع دستورات مدیران سایت از جمله اشکان جان هستم.

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
منم با بقيه موافقم هر چي مديرا بگن قبول مي كنم در ضمن اين گرفتن حق عضويت كار خوبيه و اگه ميخوان اجرا كنند بايد زودتر اجرا بشه:love:

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
:cheesygriمن هر چی مدیر بگه قبول میکنم در ضمن بخش اخبار بازیها ضعیفه تقویت کنید

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
سلام
من 14 صفحه رو خوندم و دیدم ملت چی گفتن چیزه خاصی به ذهنم نمیرسه دیگه اخه بچه ها همه رو گفتن!
در مورد قیمتش هم واسه من مهم نیست فقط یه جوری باشه عموم بتونن از عهده ی پرداختش بر بیان...
ممنون

پ.ن:به فکره بخش نرم افزار هم باشید:)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر