سخت ترین Platinum ی که گرفتید کدوم بود؟

MOTISOLIDSNAKE

کاربر سایت
Apr 6, 2009
182
نام
SNAKE
وای بچه ها دارم از دست vanquish گریه میکنم.این بازی پلات نمیشه.چلنج ۴ اخرین راندش غیر ممکنه باید شانس بیاری زنده بمونی. واقعا دارم از تو تخریب میشم :((

خدا صبرت بده .. من رسما کارم به بخیه کشید تا اون رو پلات کردم ...
چلنج 4 رو یادم نیست دقیقا کدومه ... اما اگر اونه که تو جنگلس، قابل تحمل هستش .آخرین چلنج رسما آدمو ... ( هنوز اون شبی که وقتی پلات شد مثل روانیا ساعت 4 صبخ به دوستم زنگ زدم یادم نمیره )

واقعا سخت ترین پلات بود.

morteza 76

کاربر سایت
Mar 29, 2011
219
نام
morteza
چرا اخه یکمی سعی کن تا بتوانی بگیری فقط سعی کن
باید هم وقتشو داشته باشی و هم حوصله شو:d

اخه مشکل اینه که نه وقتش رو داریم نه حوصلش و نه می تونیم سعی و تلاش کنیم
من تا حالا خودم رو کشتم نتونستم حتی یک بازی رو پلات کنم:((

sasanjfr

کاربر سایت
Aug 5, 2009
114
نام
ساسان
خدا صبرت بده .. من رسما کارم به بخیه کشید تا اون رو پلات کردم ...
چلنج 4 رو یادم نیست دقیقا کدومه ... اما اگر اونه که تو جنگلس، قابل تحمل هستش .آخرین چلنج رسما آدمو ... ( هنوز اون شبی که وقتی پلات شد مثل روانیا ساعت 4 صبخ به دوستم زنگ زدم یادم نمیره )

واقعا سخت ترین پلات بود.
:))
چلنج 4 که دوستمون گفتن فقط راند آخرش که مبارزه با Crystal Viper بود سخت بود اما همونطوری که شما هم به بهترین شکل اشاره کردی انگشت کوچیکه چلنج 6 نمیشد.هیچوقت اون لحظه ای که چلنج 6 رو تموم کردم یادم نمیره؛درحالیکه کنترلر دستم بود دو دور کل خونه رو دویدم!!!
بهترین و ارزشمندترین پلاتینیمی که گرفتم Vanquish هست؛فقط و فقط و فقط به خاطر تروفی tactical challenger و فقط و فقط و فقط به خاطر چلنج 6

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
من که تا حالا نتونستم platinum بگیرم:(

اخه مشکل اینه که نه وقتش رو داریم نه حوصلش و نه می تونیم سعی و تلاش کنیم
من تا حالا خودم رو کشتم نتونستم حتی یک بازی رو پلات کنم:((

به نظر من علاوه بر وقت و حوضله باید علاقه هم داشته باشی.
یه زمانی هست که یه نفر فقط دنبال پلات کردنه خوب این کاری نداره که.100 تا بازی آسون هستش که میشه تو یه هفته 7 تا پلات ازشون گرفت!!!
اما اگه بخوای بازی هایی رو که دوست داری پلات کنی اونوقت وقت لازم داره واقعا و حوصله!

من 7 تا پلات دارم.
البته یه چند تایی هم دم پلاتن.
از بین اون7 تا و اون چند تایی که دم پلاتن باید بگم که KZ2 از همه سخت تر بوده(که هنوط پلات نشده اما قسمت سختش که تموم کردن بازی رو سخت ترین درجه هستش تموم شده.تمام تروفی های آفلاین رو هم گرفتم، به جز collectable ها که اونم کاری نداره.از آنلاین ها هم فقط یههفته وقت خالی لازم دارم تا بشینم آنلاین بزنم و باقی مونده تروفی های آنلاینرو بگیرم.)
(البته بازی هایی هم دارم که پلاتشون بسیار سختر از KZ2 هستش اما خوب چون به پلاتشون نزدیک نیستم حسابشون نمیکنم. :D)

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
به نظر من علاوه بر وقت و حوضله باید علاقه هم داشته باشی.
یه زمانی هست که یه نفر فقط دنبال پلات کردنه خوب این کاری نداره که.100 تا بازی آسون هستش که میشه تو یه هفته 7 تا پلات ازشون گرفت!!!
اما اگه بخوای بازی هایی رو که دوست داری پلات کنی اونوقت وقت لازم داره واقعا و حوصله!

من 7 تا پلات دارم.
البته یه چند تایی هم دم پلاتن.
از بین اون7 تا و اون چند تایی که دم پلاتن باید بگم که KZ2 از همه سخت تر بوده(که هنوط پلات نشده اما قسمت سختش که تموم کردن بازی رو سخت ترین درجه هستش تموم شده.تمام تروفی های آفلاین رو هم گرفتم، به جز collectable ها که اونم کاری نداره.از آنلاین ها هم فقط یههفته وقت خالی لازم دارم تا بشینم آنلاین بزنم و باقی مونده تروفی های آنلاینرو بگیرم.)
(البته بازی هایی هم دارم که پلاتشون بسیار سختر از KZ2 هستش اما خوب چون به پلاتشون نزدیک نیستم حسابشون نمیکنم. :D)

حرفتو قبول دارم :d تروفی اگه کرمش بگیره از مواد هم بدتره.من یه دو سالی افتاده بودم توی پلات های آشغالی مثل Terminator و Wanted ولی یه 6 ماهی میشه که پاک پاکم ترک کردم :d فقط بازیهایی که خیلی دوستشون داشتم رو پلات کردم.آخرین پلاتهایی هم که گرفتم یکی BFBC2 بود که خیلی دوسش داشتم یکی هم Motorstorm Pacific Rift که واقعا هم سخت بود.KZ2 هم تمام آفلایناشو گرفتم ولی آنلاینهاشو فعلا وقت نکردم ولی سخت ترین و لذتبخش ترین پلاتم مال GT5 بود که واقعا مرد میخواد این بازی رو پلات کنه اونم با دسته نه فرمون !

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
اقا چلنج ۴ رو با باگی که پیش اومد رد کردم ولی چلنج ۶ ..... کرده.ولی واقعا حال میده ۱۰۰ درصد رو مهارت طرف تمرکز داره.رسما دارم حس میکنم مهارتم داره بابلا یره به زودی میام اینجا پلاتشو اعلام میکنم

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
یعنی GT5 رو پلات کردی؟ بیخیال !! یه مرحله داره باید با یک هزارم میلی ثانیه تموم کنی LAP رو!! چه جوری رفتی؟!!!! من GOW3 رو پلات کردم

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
یعنی GT5 رو پلات کردی؟ بیخیال !! یه مرحله داره باید با یک هزارم میلی ثانیه تموم کنی LAP رو!! چه جوری رفتی؟!!!! من GOW3 رو پلات کردم

پلات کردن GT5 واقعا سخته درجه سختیش از 10 9.5 هستش.
حالا این بازی کلی قسمت سخت داره شما اون 1 هزارم میلی ثانیه رو دیدی؟من نمیدونم کدوم مرحله رو میگی.البته من لولم 17-18 هستش.
شما licence ها و special event ها رو اگه بتونی طلا بگیری(مخصوصا لایسنس ها) کار تمومه و بازی پلات شده دیگه!سخت ترین قسمت پلات کردنش هم همون جاست به نظر من و بقیه قسمت ها وقت گیر هست فقط

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
پلات کردن GT5 واقعا سخته درجه سختیش از 10 9.5 هستش.
حالا این بازی کلی قسمت سخت داره شما اون 1 هزارم میلی ثانیه رو دیدی؟من نمیدونم کدوم مرحله رو میگی.البته من لولم 17-18 هستش.
شما licence ها و special event ها رو اگه بتونی طلا بگیری(مخصوصا لایسنس ها) کار تمومه و بازی پلات شده دیگه!سخت ترین قسمت پلات کردنش هم همون جاست به نظر من و بقیه قسمت ها وقت گیر هست فقط

من خودم لولم 38 هستش!! بیشتر تروفیهاشم گرفتم فقط چندتا مونده تنها بازیه که هرچقد بازیش میکنی خسته نمیشی البته gow3 جای خود دارد!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر