سخت ترین Platinum ی که گرفتید کدوم بود؟

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
لعنت به Vanquish و Dead Space 2 :D من که بیخیال Plat کردنشون شدم.
POP 1 هم که انقدر بازیش مزخرفه اصلا حوصله اینکه یه بار دیگه بازی کنم و Platinum رو بگیرم، ندارم.

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
همه بازی ها رو پلات میکنی کیوان؟ :D

اونایی که حوصله ـشو داشته باشم، یه سری بازی ها خیلی مزخرف هستن، یه سری ها هم به طرز دیوانه وار سختن :D از تروفی های انلاین هم به شدت بدم میاد ولی چاره ای نیست. همین الان RDR رو بعد از ده ها ساعت مولتی، پلات کردم :D

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
این بتمن هم اشک گیمر را در میاره تا پلات شه اون چلنج را بخوای بری پیر میشی
وحيد جون بتمن هم جزو سختاس ، خدارو شكر 1000 ـش كردم (رو 360 ) . يكي از سختي هاش اون perfect free flaw 2.0 ـه ، همش هم 5 تا گيم اسكور داشت ، رو PS3 هم برنزـه ديگه البته اگه آهن نده :d

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
سخترین پلاتینیومی که انجام دادم TopSpin4 بوده که به جرات میگم هیچکس تو ایران هنوز پلاتش نکرده و نمیتونه پلاتش کنه.
توی قسمت پروفایلم در سایت trophy PSn دیدم که فقط 104 نفر این بازی رو پلات کردن#:-s

Blood Wars

کاربر سایت
Apr 22, 2008
87
نام
Symbolic
کسی DARK SOULS رو بازی کرده؟ من اونو پلات کردم، هرکی بازی کرده باشه میدونه که خود بازی بد سگی اه اما خوب بهترین چیزی که تاحالا آفریده شده و این بارم ارزش داشت که بخوام وقت بزارم پلاتش کنم...

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
سخترین پلاتینیومی که انجام دادم TopSpin4 بوده که به جرات میگم هیچکس تو ایران هنوز پلاتش نکرده و نمیتونه پلاتش کنه.
توی قسمت پروفایلم در سایت trophy PSn دیدم که فقط 104 نفر این بازی رو پلات کردن#:-s
خوب سختیش که بحثی روش نیس ، چیزی که هست اینه که باید به تعداد کسایی که بازی رو میخرن و آنلاین بازی میکنن نگاه کنی !
احتمالا همه موافقا که GT5 سخت تره ولی تعداد بیشتری پلاتش کردن ، چون شدیدا محبوب تره !
البته باز هم % کسایی که GT5 رو دارن و پلات کردن از Top Spin 4 کمتره !
از Top Spin که بگذریم بازی هایی دیگه هم شبیهش هست ، مثلا NBA 2K12 که خوب طرفداراش خیلی خاص هستن ، بعضی وقتا تا 44.000 نفر آنلاین داره ولی تو آمار اون سایت فقط 30 نفر پلاتش کردن ! که من که بازیش زیاد میکنم میدونم پلات آنچنان سختی نداره و تو Ps3trohies بهش داده 5 از 10 !
پلات سخت
پلاتیه که سخت باشه ، نه که کسی نداشته باشه ( مثل 2K12 )
و
نمیشه گفت یه پلات سخت نیس چون خیلیا دارن ( مثل GT5 )

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
خوب سختیش که بحثی روش نیس ، چیزی که هست اینه که باید به تعداد کسایی که بازی رو میخرن و آنلاین بازی میکنن نگاه کنی !
احتمالا همه موافقا که GT5 سخت تره ولی تعداد بیشتری پلاتش کردن ، چون شدیدا محبوب تره !
از Top Spin که بگذریم بازی هایی دیگه هم شبیهش هست ، مثلا NBA 2K12 که خوب طرفداراش خیلی خاص هستن ، بعضی وقتا تا 44.000 نفر آنلاین داره ولی تو آمار اون سایت فقط 30 نفر پلاتش کردن ! که من که بازیش زیاد میکنم میدونم پلات آنچنان سختی نداره و تو Ps3trohies بهش داده 5 از 10 !
پلات سخت
و

دمت گرم. درست گفتی

من تا حالا بازی که خیلی سخت باشه رو پلات نکردم اما KZ2 میگن سخته رو من تقریبا دم دمای پلاتشم چون سخترین تروفیش که تموم کردن بازی رو لول elite هستشض رو گرفتم و فقط منتظرم تا وقت کنم و برم آنلاین بزنم و یکی دو تا تروفی مونده از آنلاینش و هم بگیرم.

اما اگه بخوام از پلات های سخت بگم، wipeout HD خیلی سخته شاید از GT5 هم بسیار سخت تر باشه

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
پلات سخت
و

محمد کاملا حرفت رو قبول دارم.(اینم بگم که فقط من و تو GT5 رو پلات کردیم حداقل تا اونجایی که من میدونم :d )
So Give a Five :d

کلا تروفیهای بازیها از نظر سختی 2 دسته است.یا واقعا سخته که باعث میشه درجه ی سختیش از 10 بره بالا یا Time Consuming یا همون وقت گیره که باعث نمیشه درجه سختی بره بالا.GT5 هم وقت گیره وحشتناک و هم سخته.

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
دمت گرم. درست گفتی

من تا حالا بازی که خیلی سخت باشه رو پلات نکردم اما KZ2 میگن سخته رو من تقریبا دم دمای پلاتشم چون سخترین تروفیش که تموم کردن بازی رو لول elite هستش رو گرفتم و فقط منتظرم تا وقت کنم و برم آنلاین بزنم و یکی دو تا تروفی مونده از آنلاینش و هم بگیرم.

اما اگه بخوام از پلات های سخت بگم، wipeout HD خیلی سخته شاید از GT5 هم بسیار سخت تر باشه
سخته KZ2 ، خیلی زیاد ! آنلایناش خیلی سنگینتر از تموم کردن رو Elite هست به نظر من .
درجه سختی پلات ها رو بخای مقایسه کنی هست یه تاپیک توپ واسش تو Ps3trophies ، الان من هدفم مقایسه GT5 و Top Spin و ... نبود . حرفم بیشتر " پلات واقعا سخت " بود .
محمد کاملا حرفت رو قبول دارم.(اینم بگم که فقط من و تو GT5 رو پلات کردیم حداقل تا اونجایی که من میدونم :d )
So Give a Five :d

کلا تروفیهای بازیها از نظر سختی 2 دسته است.یا واقعا سخته که باعث میشه درجه ی سختیش از 10 بره بالا یا Time Consuming یا همون وقت گیره که باعث نمیشه درجه سختی بره بالا.GT5 هم وقت گیره وحشتناک و هم سخته.
من یکی دیگه مشناسم ، هم شهری ( شیرازی ) xxshinobi1985xx
...
ولی خوب من خودمو اصلا حساب نمیکنم ، اون موقعی که تو A و B رو رسونده بودی Lev40 من تو Photo Mode داشتم از ماشین کارتینگم عکس مینداختم !
کلا خیلی زود تموم کردی ، طلاشم خیلی زود گرفتی ، الکی پلاتش نکرده بودی اینجور که یادمه ، واسه یه تروفیای راحت و مسخره ...
...
من خودم وقت گیر بودنم رو جز سختی میزارم ، چون آدم در صورتی وقت میزاره واسشون که علاقه داشته باشه به بازی ! یعنی بعضی وقتا ، یه تروفی وقت گیر واسه آدم برابری میکنه با غیر ممکن ( مثلا طلای MK9 که خوب من فقط یه نفر رو دوس داشتم (Raiden ) و باهاش 24 ساعت بازی میکنم به راحتی، نه 28 نفرو )

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,763
نام
محمد امین
اقا شما ها همه خدا هستید من تا به حال 20 تا بازی ( شایدم بیشتر ) بازی کردم یکیشم بالای 60% درصدم نرفته چه برسه به پلاتینیوم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر