سخت ترین Platinum ی که گرفتید کدوم بود؟

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
فکر کنم سخترین سخت ترین ها باشه. اما بعد از حدود 4 ماه تونستم بگیرم. پلات GT5 بوده. فکر نکنم هر کسی بتونه انقدر با یه بازی از صبح تا شب کلنجار بره اونم با زمان زیاد

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
فکر کنم سخترین سخت ترین ها باشه. اما بعد از حدود 4 ماه تونستم بگیرم. پلات GT5 بوده. فکر نکنم هر کسی بتونه انقدر با یه بازی از صبح تا شب کلنجار بره اونم با زمان زیاد

دوست عزیز شما اگه پلات کردی لطفاً تروفی ـاتو Sync کن چون توی پروفایلتون GT5 صفر % ـه

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
به نظر من سخترین پلاتی که من گرفتم بازی killzone 2 بود که واقعا دمارم در آمد سرش خیلی اذیت شدم تا پلات شد:(
وقتی پلات شد این داد و بی داد کردم که نگو>:)b-)
خوبه همون موقعه کسی خونه نبود شانس آوردم:d

SNO_OP DOG_G

کاربر سایت
Oct 19, 2012
42
نام
آسبیلی گوئتا..

GT5رو کلا چند نفر تونستن پلات کنن؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,989
نام
مهدی
اگر این انلاینش باز بود منم اون تروفی انلاینش رو میگرفتیم فوقش یه سه ماهی وقتمو صرفش میکرردم
دیگه سختر کیل زون 2 که نیست فکر نکنم
نه بابا kl2 چیه!؟ میانگین 400-500 ساعت وقت میبره این gt5!

AMiR_LORD

کاربر سایت
Mar 5, 2013
71
نام
a-m-i-R_L-o-r-d
سخته به اندازه ی RED DEAD

---------- نوشته در 10:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:19 PM ارسال شده بود ----------

اگر این انلاینش باز بود منم اون تروفی انلاینش رو میگرفتیم فوقش یه سه ماهی وقتمو صرفش میکرردم
دیگه سختر کیل زون 2 که نیست فکر نکنم

کل KZ2 رو تو یه هفته بلات کردم نظرت درموردMORTAL KOMBAT چیه:))

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین

---------- نوشته در 10:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:19 PM ارسال شده بود ----------

جدي ايول پسر من نه نميدونستم بايد چيكار كنم اگر از همون اول ميدونستم هر روز بازيش ميكردم و يمگرفتمش
متال كمت متاسفانه خوشم نمياد از بازيش
فعلا الانم گير بازي Heavy Rain

AMiR_LORD

کاربر سایت
Mar 5, 2013
71
نام
a-m-i-R_L-o-r-d
جدي ايول پسر من نه نميدونستم بايد چيكار كنم اگر از همون اول ميدونستم هر روز بازيش ميكردم و يمگرفتمش
متال كمت متاسفانه خوشم نمياد از بازيش
فعلا الانم گير بازي Heavy Rain

باشه Heavy Rainبازی کن.ولی اگه یه روز خوت ازش اومد سمتش نرو .....

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین

KZ2 توی یک هفته؟ :d امکان نداره! :d همون یکدونه تروفی آنلاینش که یک هفته باید جزو 1% برتر هفته بود،کل وقت یک هفته رو میگیره :d تروفی های SPـش هم اونقدری وقت میگیره که توی این 1 هفته نشه جفتش رو گرفت:-"

AMiR_LORD

کاربر سایت
Mar 5, 2013
71
نام
a-m-i-R_L-o-r-d
KZ2 توی یک هفته؟ :d امکان نداره! :d همون یکدونه تروفی آنلاینش که یک هفته باید جزو 1% برتر هفته بود،کل وقت یک هفته رو میگیره :d تروفی های SPـش هم اونقدری وقت میگیره که توی این 1 هفته نشه جفتش رو گرفت:-"
امکان داره. اول باید سه روز اول 7000 امتیاز رو بگیری . دوم تو روز چهارم باید بازی رو تمام کنی . سوم باید بازی روی درجه سختی ELITE تو دو روز تموم کنی . و در روز هفتم باقی تروفی ها رو بگیری . به همین سادگی-__-

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
امکان داره. اول باید سه روز اول 7000 امتیاز رو بگیری . دوم تو روز چهارم باید بازی رو تمام کنی . سوم باید بازی روی درجه سختی ELITE تو دو روز تموم کنی . و در روز هفتم باقی تروفی ها رو بگیری . به همین سادگی-__-

یعنی امیر جان شما چه حوصله ی داشتی بازی میکردی همین کیل زون 2 انلاینش من بیشتر از دو ساغعت بازی میکردی دسته خود به خود از دستم میافتاد اوضاعی بود که نگوووو
من موندم شما حتی خسته هم نمیشدی موقعه بازی کردند؟؟/

آخرین ویرایش:

AMiR_LORD

کاربر سایت
Mar 5, 2013
71
نام
a-m-i-R_L-o-r-d
یعنی امیر جان شما چه حوصله ی داشتی بازی میکردی همین کیل زون 2 انلاینش من بیشتر از دو ساغ=عت بازی میکردی دسته خود به خود از دستم میافتاد اوضاعی بود که نگوووو
من موندم شما حتی خسته هم نمیشدی موقعه بازی کردند؟؟/
درجه سختیه این بازی 8.5 از دهه . ولی این بازی واسه کسانی که آنلاین بازی میکنن بصورت مرتب درجه سختی تا 1 یا 2 بایین میاد بنابراین راحت یه بازیه سختو بلات میکنی ;;):smile:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر