سخت ترین Platinum ی که گرفتید کدوم بود؟

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
GT5 , KZ2 خيلي سختن ! يعني رسما با روانم بازي كردن تا تموم شدن ! من كلا با باز هايي كه حالت داستاني و سيو و ... دارم خيلي مشكل دارم ! INfamous , GOW , و ....

• Like
Reactions: ASYLUM MANAGER

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من تروفیه GOW3 رو 100%ش کردم واقعا دهنم سرویس شد مخصوصا تموم کردن رو VERY HARD !! به نظرم سخترین VERY HARD ماله GOW هستش
چند ساعت طول کشید تا روی وریری هارد تمامش کردی من که یه جاش دقیقا یه هفته طول کشید تا ردش کردم دهنم سرویس شد

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
خب الان دیگه سخت ترین بازی عمرم که پلات کردم Gran Turismo 5 هستش :d هم سخت و هم Time Consuming
حدود 800 ساعت پاش گذاشتم.بعد از GT5 هم Motorstorm Pacific Rift و از روی درجه سختی بازیها هم COD Classic روی Veteran دومین بازی ای بود که سرش واقعا گریه کردم :d شوخی نمیکنم ! واقعا گریه ام افتاد :d البته بماند که چقدر سر این بازی دود کردم ! مردشور درجه سختیش رو ببرن :d نه جونی تو بازی هست و نه ... یارامون بوق به تمام معنا دشمنا هم فقط تو رو میزنن نه کاوری داری نه هیچی جونت هم پر نمیشه.چک پوینت ها هم کیلومتریه و ... :d

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
خب الان دیگه سخت ترین بازی عمرم که پلات کردم Gran Turismo 5 هستش :d هم سخت و هم Time Consuming
حدود 800 ساعت پاش گذاشتم.بعد از GT5 هم Motorstorm Pacific Rift و از روی درجه سختی بازیها هم COD Classic روی Veteran دومین بازی ای بود که سرش واقعا گریه کردم :d شوخی نمیکنم ! واقعا گریه ام افتاد :d البته بماند که چقدر سر این بازی دود کردم ! مردشور درجه سختیش رو ببرن :d نه جونی تو بازی هست و نه ... یارامون بوق به تمام معنا دشمنا هم فقط تو رو میزنن نه کاوری داری نه هیچی جونت هم پر نمیشه.چک پوینت ها هم کیلومتریه و ... :d
آرمان تو گرن توریسمو رو پلاتشو گرفتی؟!:o
من خودمو کشتم هنو رو ۳۵درصد موندم!
البته خیلی وقت نذاشتم پاش!
ولی عمرا اگه صد سال دیگه هم بتونم پلاتشو بگیرم!
بابا تو شاهکاری!!
به جان خودم:d
آرمان منتظرم پلات dark souls رو بگیری!

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
آرمان تو گرن توریسمو رو پلاتشو گرفتی؟!:o
من خودمو کشتم هنو رو ۳۵درصد موندم!
البته خیلی وقت نذاشتم پاش!
ولی عمرا اگه صد سال دیگه هم بتونم پلاتشو بگیرم!
بابا تو شاهکاری!!
به جان خودم:d
آرمان منتظرم پلات dark souls رو بگیری!

آره تازه ساعت 12 و نیم شب گرفتیمش بعدش هم با امیر Amir MGS رفتیم BFBC2 آنلاین ساعت 1 شب بعد هم به نوید(مدیر سایت) گفتم اونم اومد ساعت 3 شب BFBC2 رو هم من پلات کردم هم نوید (آنلاین) خیلی شبش حال داد :d از ذوقشون خوابم نمیبرد :d

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
واقعا کار خیلی سختی پلات کردن این گرند توریسمو یه تروفی داره باید 24 ساعت رانندگی کنی که واقعا اعصاب نمیزاره .)x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر