سخت ترین Platinum ی که گرفتید کدوم بود؟

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
البته مواظب باش مس من زبونتو گاز نگیری که هم بد دردی داره هم اگه مس من دندونات تیز باشن یه تیک پوستش میره و تقریبا نمیتونی‌ غذا بخوری :))
کلا سر من بابت بازی کردن بلا زیاد اومده تا دلت بخواد چون از ۵ سالگی کنسول داشتم
و همیشه هم گیم نت بودم که تو گیم نت بیشتر بلا سرم اومده به دلیل بیجنبه بودن بعضیا که جنبه باخت ندران :d

دوست من این سوسکی که گذاشتی برای امضاء خودت بهترین تمرین برای من بود میدونی چرا اخر دارم با نشانه گر موش واره راهشو دنبال می کنم به صورتی که نشانه گرا با حرکت یکسان با سوسکت اجازه دیده نشدنه سوسکت رو ایجاد کنه خیلی سخته اما من و تو مرد کارهای سخت هستیم اما شما خیلی از من بهتری:d. با این وضعیت فکر می کنم دیگه زبونی تو دهنمون نمونه:d

• Like
Reactions: jack988

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
البته سخت تر از اون هم گرفتم ولی خب پلاتش نکردم.بازی Gran Turismo 5 رو تروفی هاش رو به 92 درصد رسوندم که همه ی تروفی های سختش رو گرفتم ولی متاسفانه چند تا تروفی کاملا شانسی داره که واقعا دست شما نیست.:((:((:(()x:|:-s
...
كدوم تروفي شانسيه ؟صفر شدن پول يا برد زير 0.01s يا ... ؟

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
كدوم تروفي شانسيه ؟صفر شدن پول يا برد زير 0.01s يا ... ؟

صفر شدن پول آسونه.چند تا تروفی داره مثل همین بردن زیر 0.01 ثانیه که مثل Motorstorm Pacific Rift تمام اعضا و جوارح بدنت میاد تو دهنت تا بگیریش!!! MotorstormPR خیلی تروفی آنلاین های سختی داشت.

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
من سخت ترين تروفي هايي كه ديدم FIFA داشت ، چه انلاين چه افلاين ، GT 5 هم كه ديگه به گفتن نياز نداره
صفر شدن پول آسونه.چند تا تروفی داره مثل همین بردن زیر 0.01 ثانیه که مثل Motorstorm Pacific Rift تمام اعضا و جوارح بدنت میاد تو دهنت تا بگیریش!!! MotorstormPR خیلی تروفی آنلاین های سختی داشت.
حتما X2010 داري ، توي Arcade همون پيست Superspeedway – Indy همون مستطيليه ، Lap رو بزار رو 1 و سطح حريف هم رو C ، هر دور ( هر تلاش براي گرفتن تروفي 33s طول ميكشه در واقع تو 30min ميشه 60 بار سعي كني كه بگيريش ، هر دفعه هم كه نشد restart ، من تو 20 دقيقه گرفتم ، اگه سرعتت رو خط پايان 360تا باشه بايد يه متر از حريف جلوتر باشي ، سخته ولي حتما ميشه )

• Like
Reactions: Captain_Black

هیچ1361

کاربر سایت
Apr 7, 2011
61
البته همه فرمایشات دوستان صحیح !
ولی مورتال کمبات فراموش نشه با اون تروفیهای وحشتناکش
مثلا یکی از تروفی ها اینه
با هر کرکتر 24 ساعت بازی کنید!:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
البته همه فرمایشات دوستان صحیح !
ولی مورتال کمبات فراموش نشه با اون تروفیهای وحشتناکش
مثلا یکی از تروفی ها اینه
با هر کرکتر 24 ساعت بازی کنید!:d
به این نمیگند تروفی سخت! بهش میگند تروفی وقت گیر :d
باید در مورد این موضوع یک بحثی بشه :d
مثلا رسیستنس 2 عملا آسونه تروفی هاش ! ولی وقت گیره :d برای همین نمیشه بهش گفت سخت :d

هیچ1361

کاربر سایت
Apr 7, 2011
61
به این نمیگند تروفی سخت! بهش میگند تروفی وقت گیر :d
باید در مورد این موضوع یک بحثی بشه :d
مثلا رسیستنس 2 عملا آسونه تروفی هاش ! ولی وقت گیره :d برای همین نمیشه بهش گفت سخت :d

دقیقا درسته
اساسا فک کنم طبقه بندیش این میشه :
1 - تروفی آسان ( هلو بورو تو گلو !)
2 - تروفی معمولی ( بعد از یه مرحله که خوب ردش کرده باشی )
3 - تروفی سخت ( مثلا کامیکیز هوی رین !!!)
4 - تروفی وقت گیر ( مثل همین تروفی که عرض کردم )
5 - تروفی شانسی !!( مثل بعضی از تروفیهای جی تی 5 که دوست عزیزمون فرمودن !)
6 - تروفیهای ناممکن مخصوص کپیخورها :d!( بعلت باگ داشتن بازی مثلا هپی برددی در بازی هوی رین
*

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
تروفی سختو وقت گیر فقط تروفی های FF XIII :(( شما فرض کنید از همون موقه که اومد دو نفری اوفتادیم پاش...204 ساعت بازی کردیم هنوز یکی از تروفی هاش مونده! :d
سر تروفی گرفتن همه ی اسلحه ها که رسما جان به جان آفرین تسلیم نمودیم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر