Xbox Live Tournament : Gears of War

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
به تمام دوستان تبریک میگم واقعا مسابقات ارزشمندی بود دست علی هم درد نکنه که مسابقات رو ردیف کرد امیدوارم این نوع مسابقات ادامه داشته باشه.
مهدی هم که اول شد:love:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,021
نام
محمد امین
اگه دوباره مسابقه راه انداختین به من بگین..اگرم نمیگین بگین که دیگه منتظر نباشم..

منم یکمی بازی بلدم..:biggrin1:

persianking82

کاربر سایت
Jan 14, 2009
87
سلام به همگی
واقعا خوشحال شدم وقتی دیدم بالاخره این تورنمنت راه افتاد و بچه ها (کسایی که GOW بازی میکردن مخصوصا قدیمیاش ) تونستن با هم رقابت کنن .
ولی بعدش که پستای تو تاپیک خوندم هم خوشحال شدم واسه رقابت و کل کلایی که بود و هم ناراحت واسه کدورتایی که پیش اومده بود بین بچه ها . انشاا... که از این به بعد این گونه تورتمنتها بیشتر برگزار بشه و هر دوره نسبت به دوره قبلی هماهنگ تر و حرفه ای تر بشه . همینجا هم به محمد متال گیر و علی اعتماد خسته نباشید میگم چون مطمئنا کار خیلی سختی انجام دادن . فقط چندتا نکته با اجازتون میگم :biggrin1:
1- محمد متال گیر واقعا بازیش خوبه و در این مورد هیچ شکی نیست ( البته تا زمانی که من و فریدون نباشیم :biggrin1: )
2- از تمامی دوستان عزیز کمال تشکر دارم که اینقدر به فکر ما 2تا برادر بودن:-"( البته حق میدم بهشون چون با وجود ما 2تا دیگه ....:-" )
3- به mahdiii , alicoldsilencerva sivash siahnoor هم تبریک میگه به خاطر قهرمانیشون ( 3تاییتون روی هم رفته مالیدین:biggrin1: )
4- از دوستان عزیز میخوام که واسه دوره بعدی مارو هم شرکت بدن ( قول میدم زیاد headshot نشین :-")
5- من وفریدون هم 6 ماهه بازی نکردیم پس لطفا تیم ما این شکلی باشه :biggrin1:
persianking82-mrmx360-flokey joker
میدونم بعد از این پست خیلی تیر بارون میشم:biggrin1: ولی همین الان میگم چون شاید خیلی زود نتونم سربزنم بهتون ( همتووووووووووووون مالیییییییییییییییدییییییییییین :))
موفق باشین

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
به به.هاست رسید!!!!!:laughing::biggrin1:
فریدون اومد منم هستم.البته بودم ها!!ولی بیشتر هستم.:biggrin1::-"
درضمن همینجا هم از تمامی کسانی که بهشون توهین کردم(که نکردم)معذرت میخوام.یک خورده بعده بازی داغ کردم چون بخاطر مسائلی که پیش اومد خیلی عصبی شده بودم.;)امیدوارم دیگه تکرار نشه:biggrin1:
تیم ما اگه اینطوری باشه خیلی خوب میشه:biggrin1:ترش هم نمیکنیم:biggrin1:
M3tal G34r-MRMx36082-Mafia1980

ahmad09

کاربر سایت
Oct 4, 2008
166
نام
احمد
سلام به همگی
واقعا خوشحال شدم وقتی دیدم بالاخره این تورنمنت راه افتاد و بچه ها (کسایی که GOW بازی میکردن مخصوصا قدیمیاش ) تونستن با هم رقابت کنن .
ولی بعدش که پستای تو تاپیک خوندم هم خوشحال شدم واسه رقابت و کل کلایی که بود و هم ناراحت واسه کدورتایی که پیش اومده بود بین بچه ها . انشاا... که از این به بعد این گونه تورتمنتها بیشتر برگزار بشه و هر دوره نسبت به دوره قبلی هماهنگ تر و حرفه ای تر بشه . همینجا هم به محمد متال گیر و علی اعتماد خسته نباشید میگم چون مطمئنا کار خیلی سختی انجام دادن . فقط چندتا نکته با اجازتون میگم :biggrin1:
1- محمد متال گیر واقعا بازیش خوبه و در این مورد هیچ شکی نیست ( البته تا زمانی که من و فریدون نباشیم :biggrin1: )
2- از تمامی دوستان عزیز کمال تشکر دارم که اینقدر به فکر ما 2تا برادر بودن:-"( البته حق میدم بهشون چون با وجود ما 2تا دیگه ....:-" )
3- به mahdiii , alicoldsilencerva sivash siahnoor هم تبریک میگه به خاطر قهرمانیشون ( 3تاییتون روی هم رفته مالیدین:biggrin1: )
4- از دوستان عزیز میخوام که واسه دوره بعدی مارو هم شرکت بدن ( قول میدم زیاد headshot نشین :-")
5- من وفریدون هم 6 ماهه بازی نکردیم پس لطفا تیم ما این شکلی باشه :biggrin1:
persianking82-mrmx360-flokey joker
میدونم بعد از این پست خیلی تیر بارون میشم:biggrin1: ولی همین الان میگم چون شاید خیلی زود نتونم سربزنم بهتون ( همتووووووووووووون مالیییییییییییییییدییییییییییین :))
موفق باشین
به یاالله داش مهدی از این ورا ؟(نشناختی ؟ یه کم فشار بیار یادت میاد یه بار مغازت اومدم با سعید فلاکت) دی
خدمت تمام gow بازان عزیز عرض میکنم در رین که برادران (همون که تو فوتبالیستها بود ) اومدن دی
ولی خوب همیشه غرور باعث و بانی شکستهای تلخه این نکته رو فراموش نکن
----------------------------------

shahin63

کاربر سایت
May 3, 2007
122
نام
شاهین
سلام به همه دوستان.
اول از همه خسته نباشید میگم به محمد و علی عزیز بخاطر زحماتی که کشیدن.
من با اینکه توی مسابقات نبودم خیلی خوشحال شدم از برگزاری این مسابقات.
بعضی از دوستان خیلی جدی گرفتن مسابقات رو.دوستان قبل این مسابقات هرشب با همدیگه بازی می کردند و تیم های مختلفی تشکیل میدادن چه قوی چه ضعیف با هم بازی می کردند, اینقدر عصبانی یا ناراحت می شدند ؟
اگه کسی بخواد تو مسابقه اول بشه باید هر گروهی رو چه ضعیف باشه چه قوی شکست بده.توی مسابقات هیچ تیمی برای باختن نمیاد.
به نظر من مسابقات بعدی گروه هارو خود بچه ها انتخاب کنند بهتره.;)

eric666_godofgame

کاربر سایت
Apr 4, 2007
212
نام
Erfan
من هم دقیقا با شاهین جان موافق هستم!
این مسایقات دوستانه هست و نباید موجب درگیری بین بچه ها بشه!
به قول مهدی گفتنی:(هر کی دعوا کنه) :ی

stabilizer

کاربر سایت
Nov 22, 2007
533
درود
می بینم که علی جان اولین پستت رو زدی :biggrin1:
دوره ی دوم بازیها خیلی بهتر از قبل برگزار شد و فینال بین تیم ما (hesamsnake-joker-mahdiii) و تیم (siahnoor-cold silencer-xfighter2) برگزار شد که خوب متاسفانه تیم علی جان برنده شد :biggrin1: البته تیم حریف با ترفندهای ضد بازی از جمله جنگ روانی تمرکز تیم مارو به هم زد و گرنه حرفی برای گفتن نداشتن :biggrin1: !

جا داره اینجا از مسولین مسابقات یعنی محمد متال گیر و علی اعتماد تشکر کنم همچنین یه تشکر ویژه هم از علی اعتماد که اینبار اسپانسر مسابقات هم شده بود و به تیم اول نفری 1600 پوینت اهدا می کنه .

etemad

کاربر سایت
Jun 24, 2009
1
ali etemad

سلام به همه
منم برای اولین بار تو بازی سنتر پست میدم.
از همه ی بچه هایی که تو مسابقه شرکت کردن تشکد میکنم و امیدوارم ازش راضی باشین.
تمام سعی خودم و کردم که همه رو راضی نگه دارم ولی فکر کنم اصلا نتونستم انجام بدم.:(
ولی با این حال خیلی از بچه ها با حضورشون تو مسابقات بهم دل گرمی دادن.:smile:
خیلی ها رو ناراحت کردم امیدوارم منو ببخشن.به هر حال امیدوارم که از مسابقات راضی باشید.:)
بعد از اونم باید از metal gear و mourners و firouzfard و mahdiii خیلی تشکر کنم چون بیشتر زحمات رو این بچه ها کشیدن.با تمام تلخی و شیرینی هاش برای من خیلی لذت بخش بود.
همتون و زیادی دوست دارم:love:.بازم ممنون از همتون.
فلن تا همیشه!

eric666_godofgame

کاربر سایت
Apr 4, 2007
212
نام
Erfan
خوب با سلام دوباره
من از هر 2 سری مسابقه راضی بودم!
علی جان دسته شما هم درد نکنه واقعا مسلبقات عالی بود و امید وار هستم به همین ترتیب پیش بره
علی cold silencer علت اینکه هیچ کس پست در باره ی دور دوم مسابقات نمیده فکر کنم دلیلش پیروزی تیم ما هست(شوخی میکنم)
سعید خان شما کل طول مسابقه تیم ما را mute کردی! بعد ما چه جوری جنگ روانی راه انداختیم!
با تشکر ار همه ی دوستان گلم مخصوصا Host(muorners-Mahdii تیم فینال (mahdiii-hesamsnake-flukey (joker و ئاور مسابقات که کارش هم خیلی درست هست Ali Etemad!
همتون رو دوست دارم
عرفان

Naruto.ir

کاربر سایت
Jul 5, 2007
151
نام
rama
سلام بیشتر gow2 بازا با من اشنایی دارن من توسرچ بازی مشکلی ندارن 5 ثانیه ای میرم داخل تنها یی هم سرچ میکنم رنکمم 100 . xbl برای من محل گذره xxteramadolxx راستی تو امضا هاتون دقت کنید بسکه شعار سیاسی دادید دوسایت ..... و ...... رو ***** کردن بابا سیاست رو چه به گیم گله هاتون و ... جایی دیگه بگید انجا محیط گیم هستش درضمن از ناظم انجمن میخوام واسه تبادل اطلاعات باهاش همکاری کنم من هرگونه هک در گیم رو بلدم وبا برنامه نویسی هک میکنم خیلیم کم میام بالا .روش رحت پیدا کردن بازی در gow2 رو یه تاپیک میزنم اموزش میدک که راحت با dial up هم جوین شید

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
بحث های Gears2 رو ببرید تاپیک های خودش بابا! پست های این دو صفحه رو پاک میکنم فردا.
شما آقای بالایی غصه نخور xbl که هیچی دنیا محل گذره :)

در ضمن اون شخصی که گفتن اینجا تاپیک یک تورنومنت بی سرانجام بود! تا جایی که یادمه ما دو دوره برگزار کردیم و جوایز رو هم دادیم ( دادیم؟ :biggrin1: ) فقط نمیدونم اسنادش چرا موجود نیست توی تاپیک! خوب ثبت نکردیم اون زمان. آهاع یادم اومد که دور اول رو که گلد دادیم از طرف سایت دور دوم هم علی اعتماد اسپانسر بود حالا یادم نیست که جایزه رو داد یا جور دیگه ای حساب کرد :)

خلاصه دو دوره برگزار کردیم کلی هم حال نمودیم همین فعلاً واسه سرانجامش کافیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر