Xbox Live Tournament : Gears of War

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
با سلام
بايد بگم كه ما در فينال هستيم قبل از اينكه بازي بكنيم، خلاصه كه روبرو آماده باش
پيشاپيش اين قهرماني رو به خودم و دوستانم تبريك عرض مي كنم. محمد برنامه‌ها رو سريع تموم كن كه ما برنامه غذا خوردن تويه رستوران البرز واسه هفته ديگه رو تنظيم كنيم.

رستوران البرز که حتمیه اگه قهرمان بشید ! :D

و اما در مورد تیم دوم همونطور که محمد هم گفت الان چند ماهی هست که علی و سیاوش Geow بازی نکردن که به هر حال همین مورد توی بازی هر شخصی تاثیر منفی میزاره .
از طرف دیگه من خودمم هم کلا خیلی کم Geow بازی میکنم نسبت به بقیه بچه ها ( دوستانی که تو لایو هستند از جمله خود محمد دیدند دیگه ) واسه همین اگر با توجه به این شرایط تیم ما رو بسنجید میبینید که قوی نیست !

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
بايد بگم كه ما در فينال هستيم قبل از اينكه بازي بكنيم، خلاصه كه روبرو آماده باش
پيشاپيش اين قهرماني رو به خودم و دوستانم تبريك عرض مي كنم. محمد برنامه‌ها رو سريع تموم كن كه ما برنامه غذا خوردن تويه رستوران البرز واسه هفته ديگه رو تنظيم كنيم.
جایزه ی مسابقات عوض شده مگه؟:D
رستوران البرز که حتمیه اگه قهرمان بشید ! :biggrin1:
پس تو میخوای به تیم ـه قهرمان جداگانه جایزه بدی؟:D
میگم چرا Gears of War 2 نکردین..!!
والا Online ـه Geow2 اینقدر مسخرت که آدم اصلا رقبت نمیکنه بره بازی کنه چه برسه به اینکه بخواد براش تورنمنت هم بذاره!

آخرین ویرایش:

stabilizer

کاربر سایت
Nov 22, 2007
533
ببخشید سعید جان تیم ما مگه کم الکی بود که بخواد شگفتی ساز بشه اتفاقا اگر تو مپ اول من تنهایی بازی نمیکردم و امین تو یازی میموند و دیسکانکت نمیشد بازی رو میبردیم و کار به مپ اخر نمیکشید و با این وضع من فکر میکنم اگر اونا ما رو میبردن شگفتی ساز میشدن نه برعکس:-"

بابا حاج میثم همه ی تیمها خوبن اما می دونی دیگه متال گیر خودش 2 تا تیمه :eek: اخبار پشت پرده حاکی از جدی نگرفتن تیم حریف بوده خوب البته نتیجش رو هم دیده دیگه .
تیم ما هم ناجوانمردانه حذف شد خبراش به گوش همه رسیده دیگه.

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
بابا حاج میثم همه ی تیمها خوبن اما می دونی دیگه متال گیر خودش 2 تا تیمه :eek: اخبار پشت پرده حاکی از جدی نگرفتن تیم حریف بوده خوب البته نتیجش رو هم دیده دیگه .
تیم ما هم ناجوانمردانه حذف شد خبراش به گوش همه رسیده دیگه.

:laughing::laughing::laughing:محمد جدی نبود دیگه میخواست چیکار کنه جدی نبودن توی تورنومنت هم حرف جالبی بود که بسی ...:laughing:
از همین جا اعلام میکنم بدون هیچگونه برو برگردی اولیم:cool:

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
امشب تیم Mourners حذف میشه!!زیاد واسه رستوران نقشه نکشید:laughing:(البته اگر امیر لگ نداشته باشه)
حاج میثم فینال خودمو خودتیم:biggrin1::-"

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
امشب تیم Mourners حذف میشه!!زیاد واسه رستوران نقشه نکشید:laughing:(البته اگر امیر لگ نداشته باشه)
حاج میثم فینال خودمو خودتیم:biggrin1::-"
من شدیدا از حذف تیم ـه محمد اینا استقبال میکنیم در غیر این صورت ورشکسته میشم!:D

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
:laughing::laughing::laughing:محمد جدی نبود دیگه میخواست چیکار کنه جدی نبودن توی تورنومنت هم حرف جالبی بود که بسی ...:laughing:
میثم این تیم اصغرینا طلسمه اول نشن شانس اوردی ما رو در عین ناباوری حذف کردن:biggrin1:
اما من که از تیم داش مهدی حمایت میکنم :cool:

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
خوب حرفمو پس میگیرم :-"خوب ما 2 دست به mahdiiiiواگذار کردیمو باختیم:smile:که البته به جای فرزاد هم تو تیم ما محسن اومد و ایشون هم نقش محمد داشتند و تا تونستن منو کشتن:smile: و کلا بازی خوبی بود پر استرس:sick:

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
خوب حرفمو پس میگیرم :-"خوب ما 2 دست به mahdiiiiواگذار کردیمو باختیم:smile:که البته به جای فرزاد هم تو تیم ما محسن اومد و ایشون هم نقش محمد داشتند و تا تونستن منو کشتن:smile: و کلا بازی خوبی بود پر استرس:sick:

چیم گفت ! :D
در کل بازی بسیار خوبی بود .
همون اول مسابقه هم گفتم که چه اون تیم میبرد چه تیم ما واسه من یکی که فرقی نمیکرد چون دو تا از بهترین دوستام ( عرفان و مهرداد ) تو تیم مقابل بودند و اگه اونا بالا میرفتن بازم من خوشحال میشدم .
با این حال مهرداد جان شما کلا اهان :D !!!

stabilizer

کاربر سایت
Nov 22, 2007
533

اینو که دیگه داور و میزبان بازی هم میگن که محمد خوب بازی نمیکرد یعنی جدی نگرفته بود ! میتونی از خودش بپرسی;)
اما کارتون برای قهرمانی خیلی سخته
منم فک میکنم تیم mahdiiiiiiii قهرمان میشه بی بروبرگرد.

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
اینو که دیگه داور و میزبان بازی هم میگن که محمد خوب بازی نمیکرد یعنی جدی نگرفته بود ! میتونی از خودش بپرسی;)
اما کارتون برای قهرمانی خیلی سخته
منم فک میکنم تیم mahdiiiiiiii قهرمان میشه بی بروبرگرد.

ببین سعید گیر دادیا بکش بیرون:biggrin1: بد بازی کردن یه چیزه دسته کم گرفتن چیز دیگه یعنی شما میگی در شرایطی که تیمشون 5 به 3 از ما تو دست اخر عقب بوده محمد مارو باز دست کم گرفته بود که نتونست بزنه:eek::eek::eek::laughing::laughing::laughing: در کل قبول دارم محمد اون روز روزش نبوده ولی اینکه نخواسته بزنه یه حرف واقعا خنده داره:-"

master darkness

کاربر سایت
Apr 16, 2008
74
نام
sajad
اینقدر نگید کی قهرمان میشه درضمن بازی ممد و امثال ممد به درد این نوع مسابقات نمیخوره چون تو این موسابقات جز اره همه چی ازاده پس اسنایپ گرفتن بیهودست .کسی تو این دوره از مسابقات اوله که استرس نداشته باشه و بتونه با حرکت تیمی و هماهنگ جلو بره.امید وارم تیم ما تو مسابقه بعدی نشون بده که میتونه در حد بقیه رقیبا باشهbye

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر