Xbox Live Tournament : Gears of War

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
سلام دوستان

با توجه به فرا رسیدن فصل تعطیلات و شور و نشاط برای گیمرهای محترم و همچنین بمنظور باقی نگاه داشتن آنها در خانه و جلوگیری از درگیر شدن در زورآزمائی های خیابانی تصمیم گرفتیم یک دوره مسابقات آنلاین Gears of War در محیط Xbox Live برگزار نماییم. :laughing:

به هر یک از نفرات تیم برنده از طرف سایت بازی سنتر یک اشتراک 1 ماهه گلد اهدا میگردد. ( Xbox Live 1 Month Gold Card )

نفرات شرکت کننده در این دوره که 24 نفر می باشند طی چند روز اخیر با هماهنگی های انجام شده از طرف دوست عزیز علی ( Ali etemad ) و بنده در محیط Live ثبت نام شده اند و تیمکشی بنحوی صورت گرفته است که قدرت تیم ها تقریباً متعادل بوده باشد.
انشاالله در دوره های آینده ثبت نام بصورت پیشاپیش در سایت انجام خواهد گرفت تا امکان شرکت دوستانی که احیاناً با باقی دوستان فعال در لایو در ارتباط نیستند نیز میسر گردد.

گیمرتگ نفرات حاضر در هر یک از 8 تیم 3 نفره به شرح زیر می باشد :

تیم 1. XFIGHT3R 2 , SLyTaNicX , Niki Bambi

تیم 2. Mahdiii , Anatiros , xXI SOHRAB IXx

تیم 3. mourners , XFIGHT3R , SpendingSina

تیم 4. M3TAL G34R , Ali etemad , k00ry

تیم 5. GEARZ 0F WAR II , Mafia1980 , King mahdi

تیم 6. Hesamsnake , FlukeyJoker , xxKRATUSxx

تیم 7. amin666 , Meysam Young360 , HyniX7

تیم 8. Mohamad Mforce , peyman 08 , sajad 05

توجه :
بدلیل آنکه حضور Host بازی در هر تیم ممکن است موجب برتری نسبی آن تیم گردد، بنا بر این گردید که تیم ها 3 نفره ( و نه 4 نفره ) انتخاب شده و Host بعنوان نفر هفتم و کسی که در بازی نقشی ندارد و تنها برگزار کننده و ناظر بازی می باشد در یکی از دو تیم قرار گیرد، و در ابتدای هر راند توسط هم تیمی ها منهدم گردد!

قوانین :

• Game type : Execution
  • Number of matches : 3
  • Number of rounds : 7
  • Round duration : 3 minutes
  • Bleed out time : 5 seconds
  • Friendly fire : on
  • Chainsaw and Glitch NOT allowed

بازی ها در 2 map که توسط هر یک از 2 تیم انتخاب میشود هر یک در 7 راند برگزار میگردد، در صورت تساوی بازی نهایی در map ی که توسط host بیطرف انتخاب میشود صورت می پذرید.

هرگونه نقض قوانین، انجام حرکات منع شده ( chanisaw و Glitch ) و یا بی احترامی به تیم مقابل موجب اخراج بازیکن خاطی توسط host از آن مسابقه میگردد.
هماهنگ کردن با اعضای هر تیم بمنظور حضور در زمان مشخص شده برای انجام مسابقه بعهده سرگروه تیم بوده و امکان تعویض نفرات تیم وجود ندارد. در صورت حاضر نشدن عضو یا اعضای تیم در زمان مشخص شده، اعضای باقی مانده می بایست به تنهایی مسابقه را انجام داده، یا انصراف دهند.

طبق قرعه کشی انجام شده بازی های مرحله اول بین تیمهای زیر انجام میگیرد :

1-2
3-5
4-7
6-8

برنده تیم های 1 و 2 با برنده تیم های 4 و 7
برنده تیم های 3 و 5 با برنده تیم های 6 و 8

مسابقه فینال بین 2 تیم باقی مانده.

زمان دقیق برگزاری مسابقات که طی روزهای آتی خواهد بود متعاقباً به سرگروه ها اعلام میگردد.

با تشکر
بازی سنتر

stabilizer

کاربر سایت
Nov 22, 2007
533
بسیار عالی محمد جان
امیدوارم با اجرای خوب این مسابقات دوره ی بعدی هم خیلی زود شروع بشه.
اسپانسر شدن بازیسنتر هم جای تقدیر داره.

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
محمد جان متاسفانه Xbox من امروز از کار افتاد(همون مشکل ـه قبلی و به هم ریختگی تصویر) جالبه تا همین ظهر که داخل Party بودیم و شما هم بودی سالم بود ولی الان ...
اگر کسی هست که میخواد بازی کنه ولی جا نیست لطفا به جای من توی تیم 2 قرارش بدید.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,021
نام
محمد امین
یک هفته من نبودم ببین چه اتفاقاتی عجیبی داره تو لایو میفته..!!!

یعنی الان من نمیتونم تو این مسابقه شرکت کنم.؟

master darkness

کاربر سایت
Apr 16, 2008
74
نام
sajad
سلام .من یه اشکال بزرگ از مسابقات cod4 گرفتم اونم این بود که زمان بازیهارو با اعضای تیم از قبل هماهنگ و با مشورت ثبت نشده بود که همگی دیدن موقه برگزاری مسابقه روز جمعه هیچ نیمی برای بر گزاری مسابقه نبود.اقا mohamad و ali etemad جان از من به شما نصیحت همه بچه مدرسه ای نیستن که الان بیکار باشن و راحت تو هر زمانی onlin شن.بعضی ها شاغل هستن یا ممکنه کاری واسشون پیش بیاد لطفا با هما هنگی ومشورت اعضا زمان بازی هارو تعیین کنید که بازی ها با کیفیت بر گزار بشه.درضمن ب2-3 تیم قدرتشون بالا تر از بقیست.البته من مشکلی ندارم چون واسه gold نیمدم که حرص بخورم.به هر حال این مسابقه حیجانش خیلی بالاست چون کسایی تولیست هستن که تو gow میتونن قدرت نمایی کنن و سطح بازی در بین بچه ها نصبت به 1سال پیش چندین برابر بالا رفته امید وارم دور از هر بد خلقی و کینه بازی ها تمام شن.bye

mah10vi

کاربر سایت
Oct 15, 2008
385
نام
مارکوس
ممنون محمد جان.کار خیلی خوبی انجام شده.امیدوارم همیشه ادامه داشته باشه به شرطی که دیگه گروهای 4 و 7 به هم نخورن ;-) ;-) ;-)

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
محمد جان اگر نتایج مسابقات و ساعت های شروع رو اینجا قرار بدی خیلی خوب میشه.
با تشکر از بازی سنتر و آقا محمد:love:

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
امروز بعد از ظهر تیم های 6 و 8 بازی کردند که در نهایت تیم 8 صعود کرد. ریز نتایج :

بازی اول 7-2 به سود تیم 6
بازی دوم 6-7 به سود تیم 8
بازی سوم 4-7 به سود تیم 8

محمد جان متاسفانه Xbox من امروز از کار افتاد(همون مشکل ـه قبلی و به هم ریختگی تصویر) جالبه تا همین ظهر که داخل Party بودیم و شما هم بودی سالم بود ولی الان ...
اگر کسی هست که میخواد بازی کنه ولی جا نیست لطفا به جای من توی تیم 2 قرارش بدید.
تیم 2 به این صورت تغییر کرد :

تیم 2. Mahdiii , Cold Silencer a , siahnoor

تغییری در تیم 1 هم بوجود اومده :

تیم 1. XFIGHT3R 2 , SLyTaNicX , HeLL MeNTOR

یک هفته من نبودم ببین چه اتفاقاتی عجیبی داره تو لایو میفته..!!!

یعنی الان من نمیتونم تو این مسابقه شرکت کنم.؟
نفرات دیگه ای هم هستند که مایل به شرکت در مسابقه اند. اما امکان اضافه کردن تیم نداریم چون برنامه به هم میخوره، نمیشه مثلاً 1 ، 2 یا 3 تیم اضافه کرد چون تعداد بازیها برابر نمیشه و بعضی تیم ها استراحت میخورن.
اگر اعضای تیم ها به هر دلیلی انصراف بدند یا نتونند شرکت کنند جایگرین خواهند شد. شما هم سعی کنید در لایو با بچه ها در تماس باشید تا در صورت نیاز امکان ارتباط وجود داشته باشه.

احتمالاً بعد از اتمام این تورنومنت بلافاصله تورنومنت دیگه ای هم برگزار خواهد شد. سعی میکنیم دور بعدی رو با برنامه ریزی بهتر و تیم های بیشتر برگزار کنیم.

سلام .من یه اشکال بزرگ از مسابقات cod4 گرفتم اونم این بود که زمان بازیهارو با اعضای تیم از قبل هماهنگ و با مشورت ثبت نشده بود که همگی دیدن موقه برگزاری مسابقه روز جمعه هیچ نیمی برای بر گزاری مسابقه نبود.اقا mohamad و ali etemad جان از من به شما نصیحت همه بچه مدرسه ای نیستن که الان بیکار باشن و راحت تو هر زمانی onlin شن.بعضی ها شاغل هستن یا ممکنه کاری واسشون پیش بیاد لطفا با هما هنگی ومشورت اعضا زمان بازی هارو تعیین کنید که بازی ها با کیفیت بر گزار بشه.درضمن ب2-3 تیم قدرتشون بالا تر از بقیست.البته من مشکلی ندارم چون واسه gold نیمدم که حرص بخورم.به هر حال این مسابقه حیجانش خیلی بالاست چون کسایی تولیست هستن که تو gow میتونن قدرت نمایی کنن و سطح بازی در بین بچه ها نصبت به 1سال پیش چندین برابر بالا رفته امید وارم دور از هر بد خلقی و کینه بازی ها تمام شن.bye
از نصیحت شما ممنون، ما خودمون هم بیکار نیستیم.
در انتخاب زمان برگزاری هر بازی سعی میشه با تمام اعضای تیمها هماهنگی صورت بگیره.
در مورد قدرت بیشتر بعضی تیم ها، ما سعی کردیم تیم ها رو متعادل بچینیم. بالاخره هرجوری هم چیده بشه قدرت همه برابر نمیشه. در هر صورت در دوره های بعد سعی میکنیم بهتر باشه.

---------------

مورد دیگه ای که میخواستم اشاره کنم این هست که به هر حال با این وضعیت اینترنت بی ثبات و امکانات کم ما در طول چنین مسابقاتی بروز مشکلات اجتناب ناپذیر هست.
مثلاً در مسابقه امروز یکی از نفرات تیم 6 مشکلی در کانکشنش بوجود اومد و چند راند در بازی نبود، یا لگ زیادی داشت. در چنین مواردی ما مجبوریم مسابقات رو ادامه بدیم چون با قطع یا به تأخیر انداختن، مسابقات به سرانجام نمیرسه.

به هر صورت باید در این دوره مشکلات عملی که پیش میاد رو تجربه کنیم و در ادامه سعی در بهبود اونها خواهیم داشت.

----------------

امشب هم تیم 4 و 7 با هم بازی میکنند.

ممنون محمد جان.کار خیلی خوبی انجام شده.امیدوارم همیشه ادامه داشته باشه به شرطی که دیگه گروهای 4 و 7 به هم نخورن ;-) ;-) ;-)

خودتون رو آماده کنید که بازی سختی در پیش دارید :)

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
محمد جان الان من 1 سوال دارم که تو تیم 2 کدوم یک از بچه ها ضعیفن:confused: کدوم یکی متوسط:confused: والا اینا هر کدومشون یه تیمن اخه:eek::-"

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
مورد دیگه ای که میخواستم اشاره کنم این هست که به هر حال با این وضعیت اینترنت بی ثبات و امکانات کم ما در طول چنین مسابقاتی بروز مشکلات اجتناب ناپذیر هست.
مثلاً در مسابقه امروز یکی از نفرات تیم 6 مشکلی در کانکشنش بوجود اومد و چند راند در بازی نبود، یا لگ زیادی داشت. در چنین مواردی ما مجبوریم مسابقات رو ادامه بدیم چون با قطع یا به تأخیر انداختن، مسابقات به سرانجام نمیرسه.

به هر صورت باید در این دوره مشکلات عملی که پیش میاد رو تجربه کنیم و در ادامه سعی در بهبود اونها خواهیم داشت.
ای نگو محمد مپ اول با یه اختلاف فاحش بردیم مپ دوم هم 5-2 جلو بودیم که میثم افتاد بیرون و 7-6 باختیم مپ سوم بدبخت میثم انقدر لگ داشت 1 کیل بیشتر نداشت .
به هر حال به تیم مقابل هم تبریک میگم .یه تجربه داشت که سری بعد مسابقات رو شبا انجام بدیم ;)

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
در کمال ناباوری باید به عرض برسونم که امید اول قهرمانی یعنی تیم ما ( تیم 4 ) بازی رو به تیم 7 واگذار کرد و ما با تمام عددسازی ها و مهندسی مسابقات باز هم نتوانستیم از دور اول صعود کنیم :biggrin1:

ریز نتایج :

بازی اول 7-2 به سود تیم 4
بازی دوم 7-2 به سود تیم 7
بازی سوم 7-5 به سود تیم 7

تیم 7 به دور بعد صعود کرد.

----------------------------

میثم جان قبول دارم تیم 2 زیادی قوی به نظر میاد ولی ما با توجه به اینکه علی و سیاوش چندین ماهه gears بازی نکردن اونها رو گذاشتیم توی این تیم، فکر نمیکنم روی اوج باشن. حالا فردا بیشتر بررسی میکنیم!

حسام جان آره فعلاً این دور رو هر جوری هست برگزار میکنیم تا ببینیم برای آینده چه کارهای بهتری میشه کرد.

فردا شب تیم 3 و 5 با هم بازی میکنند.

master darkness

کاربر سایت
Apr 16, 2008
74
نام
sajad
به نظر میاد دوره ی اول بازیها دوره ی شگفتی ها باشه نتایج بدست اومده تا الان که به هیچ وجه قابل باور نیست :eek:
با اجازتون تیم ما روهوا بازی میکنه سیستمشم یاعلی مدد.بکش تا کشته نشی :biggrin1::biggrin1::biggrin1: پسر peyman08 باورم نمیشد اینقدر جالب بازی کنه البته اخرای بازی دستو پاشو گم کرد امد گرینید تگ کنه به حریف که یه هو گری ندو انداخت رو زمینو خودشم جفت پا پرید روش (عین شهید حسین فهمیده)اما انگیزه کارشو بعدن که پرسی دیم گفت واسه تضعیف رو حیه تیم حریف بوده:confused::confused::confused::-":-":-":-":-":-":-" خلا صه تیم ما صلواتیه .من باورم نمیشه تیم ممد متال باخته اخه چجورییییییییییییییییییییییییییی:confused::confused::confused::confused::eek::eek:

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
به نظر میاد دوره ی اول بازیها دوره ی شگفتی ها باشه نتایج بدست اومده تا الان که به هیچ وجه قابل باور نیست :eek:

ببخشید سعید جان تیم ما مگه کم الکی بود که بخواد شگفتی ساز بشه اتفاقا اگر تو مپ اول من تنهایی بازی نمیکردم و امین تو یازی میموند و دیسکانکت نمیشد بازی رو میبردیم و کار به مپ اخر نمیکشید و با این وضع من فکر میکنم اگر اونا ما رو میبردن شگفتی ساز میشدن نه برعکس:-"

morgul

کاربر سایت
Dec 2, 2005
52
نام
محمد
با سلام
بايد بگم كه ما در فينال هستيم قبل از اينكه بازي بكنيم، خلاصه كه روبرو آماده باش
پيشاپيش اين قهرماني رو به خودم و دوستانم تبريك عرض مي كنم. محمد برنامه‌ها رو سريع تموم كن كه ما برنامه غذا خوردن تويه رستوران البرز واسه هفته ديگه رو تنظيم كنيم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر