Xbox Live Tournament : Gears of War

master darkness

کاربر سایت
Apr 16, 2008
74
نام
sajad
یا علی مدد

سجاد جان خیلی ببخشید ولی واقعا حرفت خنده دار بود.من محمد رو در همه ی سلاح ها بهترین میدونم
اره منم قبول دارم اگه توجه کنی من نوشتم به درد کسایی که می خوان اسنایپ بازی کنن نمی خوره وگرنه اگه ممد میخواست از همه امکانات بازی استفاده کنه قضیه فرق میکرد.امروز ما با اقتدار توانستیم تیم امیر اینارو ببریم شگفتی در کار نیست فقط وفقط این بازی ها باید روحیه بالا و کانکشنی خوب داشته باشید که بتونید با حرکت تیمی ببرید من بیشترین kiill رو داشتم هم تو بازی قبل هم تو این بازی اما میگم یکسی مثل peyman 08 وقتی اینقدر خوب بازی میکنه منم روحیه میگیرم والا بازی تک نفره بدرد این تورنومنت ها نمیخوره هرکسی نظر خودشو داره من بازیم واقعا افت کرده.امید وارم تو فینال بتونیم خودی نشون بدیم رقیبمون صددر صد قویه.از دوستان خواهش میکنم این بازی ها باعث دلخوری واسه کسی نشه.bye

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
واقعا سجاد فکر میکنی تیمتون حقش بود که بردنده بشه؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
-------------------
محمد متال گیر جان من رسما از طرف بچه های گروهمون شکایت دارم به این مسابقه ای که برگزار شد.
اولا قرار بود بازی ساعت 8شروع بشه که آقای Mforce خان نبودن و قرار بود بدونه ایشون بازی کنیم.ما دو Host انتخاب کردیم.یکی مهدی و یکی احمد.همه با مهدی لگ داشتن ولی فقط گروه مقابل با احمد لگ داشت و کانکشن ما خوب بود که Ali etemad به نفع تیم حریف کار کرد و گفت مسابقه امروز کنسل هست و فردا بیایین.1ساعت بعد به ما تلفن شد که من داشتم میرفتم بیرون و بهمون گفتن که بیاین مسابقست.
هاست محمد مورنر بود و تیم ما باهاش لگ داشت و تیم حریف نداشت که اصلا هیچ توجهی نشد.مجبور شدیم بازی کنیم.جالب اینجا بود که بجای سجاد.رضا بازی میکرد که بازیش خیلی خیلی بهتره.نمیدونم خلاف قانون هست یا نیست؟؟؟؟اگر اینجوریه منم میگفتم متال گیر بیاد بجام بازی کنه دیگه!!!!
مپ اول رو باختیم و قرار شد که هاست عوض بشه البته با هزار تا خواهش و تمنا.که اینجا اعضای تیم شدیدا اعتراض کردند که علی میخواست پیمان رو کیک کنه ولی نمیدونم چرا نکرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میخواستیم با میثم صحبت کنیم که بیاد هاست بشه ولی Mforce رفت با میثم صحبت کرد و نذاشت که میثم بیاد!!!!!(این حرکت اخراج نداره آقایان داور!!!!!)ما با همون لگ افتضاحمون مجبور شدیم بازی کنیم.
در طی بازی هم سجاد گفت که یک مپی بذارید که اینا نوب بازی در نیارن ولی کیک نشد.
Mforce اعتراض کرد و گفت اینا همش Melee میزنن(با یک لحن افتضاح)ولی برخورد نشد.
قسمتی از بازی هم علی اعتماد داور بازی رفته بود شام بخوره!!!!!!!!!!!!!!نبود اصلا
ما اینقدر لگ داشتیم که وقتی میومدیم وسط مپ یکهو شوت میشدیم اول مپ!!!!
--------
من اینجا از آقای محمد متال گیر درخواست برگزاری مجدد مپ سوم رو با داوری های سالم و هاست مناسب دارم

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
خوب ما هم پکیدیم خیلی هم بد:cheesygri این قسمت اول رو به شوخی گفتم ولی در ادامه...:
اول از همه من از محمد جان(متال گیر) در حظور دوستان رسما عذر میخوام اگه خدایی نکرده حرفی زدم که از من ناراحت شده و یا کینه ای به دل گرفته دوم اینکه یه سوال دارم این تایپیک زده شده به چه دلیلی؟؟؟؟ مگه به غیر از اینه که بچه ها بیان از وضع تیمها /نتیجه بازیها/ساعت و روز بگذاری مسابقات و یکی از جالبترین بخشها که همون کل کل خودمونه بازدید کنن:confused:
خوب ما هم اومدیم و 2 تا پست کل کلی دادیم که اونم خدا گواهه من نه برای تحقیر این پستها رو دادم نه برای چیز دیگه ای(اصلا در اون حد نیستم) فقط از رویه خوشحالی بوده:biggrin1: و در جواب بعضی دوستان:cool:
خوب بازی برد و باخت داره و همون قدر که برد شیرینه باخت هم تلخه خوب ما هم امروز بازی رو باختیم چون تیم مقابل خیلی بهتر بود و ما هم کاملا تمکزمون رو از دست داده بودیم ولی امروز من بیشتر از اونکه از باختم ناراحت بشم از رفتار بد یه سری از بچه ها ناراحت شدم که دیگه نمیخوام بحث رو به اینجا بکشم ولی در جواب این دوستمون این مثال رو میزنم و این مثال هم با حال و هوای این روزها جور در میاد:biggrin1:(در مناظره اقای موسوی و احمدی نزاد اقای احمدی نزاد جلوی تلوزیون هر چی از دهنش در اومد به موسوی گفت ولی دیدیم اقای موسوی هیچ حرف ناشایستی به ایشون نزد و فقط سکوت کرد ...) من فقط در جواب صحبتهای اون دوستم که هر چی خواست جلوی 6 نفره دیگه بهم گفت این مثال رو میزنم و یه باره دیگه هم از محمد جان هم از این دوستمون هم از همه شما عذر خواهی میکنم
ببخشید که یکم زیاد شد;)

آخرین ویرایش:

peyman08

کاربر سایت
Nov 28, 2008
13
نام
پیمان
بازی ، بازی جالبی بود .....
اما... چند نکته است که اگه نگم امشب خوابم نمی بره :
1) اول اینکه تو بازی دیشب هر تغییری رخ داده و یا اتفاقی افتاده، با رضایت طرفین بوده.
2) دوم اینکه درسته mohammad mforce دیر اومد ولی ما با رضایتشون navid of war رو اوردیم.در ضمن اقا رضا شفاف سازی کن تا بچه ها بدونن چی شده :
راستییتش بازی به گفته داور بازی از ساعت 8به 8:30 موکول شد، در این بین چندین بار خواستن بازی رو شروع کنن که با خواست خدا نشد ( چون اول درایو mournerیه کمی قاط زد ،بعدشم connection بچه ها جواب نمی داد{ تو این فاصله از ahmamazloom2001 و !!!mahd خواستن host شن که متاسفانه لگ 0.5تا1 ثانیه ای داشتیم که درنهایت نشد.
3)سوم اینکه ، خلاصه محمد خودشو رسوند و ما با hosting محمد mourner تونستیم برنده یشیم
4)در این بین اتهاماتی به ما زدن که کمی جالبه ..... مثلا map سوم اقا رضا گیر داده بود که host عوض شه ولی ما مخالفت کریم، تو این بین اقای داور طرف اقایون رو میگیره واینجا بود که دادم در اومد اخه جالبه مگه میشه کسی لگ داشته باشه و13تا kill و14تاdown داشته باشه.:eek: اینجا بود که ali باز ازونا طرفداری کرد و من اخر حرف ali گفتم : {می دونم {البته با لحن عادی) اگه این فحش و بی احترامیه پس فحش چیه ؟
به قول دوست عزیزتون (president) : ایا این فحش است ؟؟ ایا این ناسزاست ؟؟
بعد حرف من ali گفتpeyman08 دست بعد kick میشه ، mohammad mforce هم به خاطره اون حرف رفت بیرون از باری ....... خلاصه بعد از چند دقیقه برگشت و بعد از کلی زد و خورد تو بازی بردیم
4} اما ..!.!.!.! .. اقای mohammad metal gear بعضی ها می خواستند با تبانی واز این قبیل کارها می خواستند تیم رقیب رو حذف کنند ..... بگم اقا محمد ؟ بگم ؟ بگم کیا بودن ؟؟؟
5) از هر چی بگذریم برد شیرینی بود .... باید از رضا وسجاد به خاطره همکاری خوبشون تشکر کرد وهمچنین از محمد .... دستتون درد نکنه واقعا گل کاشتین:biggrin1:

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
درست علی اعتماد اومده بود که یک حرکت جالب انجام بده ولی وقتی خودشون حذف شدن همون شب جلوی همه گفت که من تیم مهدی اینارو قهرمان میکنم خدا شاهده.

حالا من اصلا به این بحث ها کاری ندارم اما این جمله شما دیگه بیش از حد جالبه :)
اولا اینکه اره اگه علی بخواد همچین کاری بکنه خیلی راحت میتونه چون داور مسابقات هست طوری که اصلا دیگه نیازی نیست که ما با کسی مسابقه بدیم و خودمون رو به زحمت بندازیم :)
پریشب و دیشب هم ما با دو تیم بازی کردیم که تیم اول تیم عرفان بود و تیم بعدی هم که دیشب بازی کردیم باهاشون تیم میثم بود .
چه عرفان و چه میثم هم دیدند دیگه که چه طوری بازی ها برگذار شد و هیچ کس هم اعتراضی نکرد . جالبه بدونید که تو بازی های ما حتی یک دونه Melee هم زده نشد که در نوع خودش جالبه ;)
از طرف دیگه من مثلا انتخاب Host رو هم دیشب به تیم میثم اینا واگذار کردم که بعدا مشکلی پیش نیاد .

این از این .

در مورد بازی تیم رضا و پیمان اول اینکه هر اتفاقی که افتاده دوستان سعی کنند یه مقدار بهتر با هم دیگه صحبت کنند . به هر حال این مسابقات اینقدر هم مهم نیست که سر این قضیه با هم دیگه دعوا کنید !
حالا یا محمد یا خود علی در نهایت میان میگن که مثلا مپ سوم بازی تکرار بشه یا میگن که بازی درست برگذار شده و مشکی نداره . از این دو حالت که خارج نیست دیگه , واسه همین این مسئله رو زیاد بزرگش نکنید که بعدا کدورتی بین خودتون پیش بیاد .

آخرین ویرایش:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
یه جوری رفتار کنید که حداقل دوره های بعدی در کار باشه انقدر اعتراض نکنید به هر حال مسابقه اس و همه با هم دوستیم;)

peyman08

کاربر سایت
Nov 28, 2008
13
نام
پیمان
به قول معروف :
در مسجد رو به خاطره یه نفر نمی بندن
این حکایت به رضا مربوط میشه ...
و اقعا جالبه ... کسی از AR4SH حرفی نمی زنه
اما عین روز روشنه که لگ نداشت
بعدشم چرا کسی ازسجاد نمی گه که این همه لگ داشت
سرتون رو درد نیارم بازی فینال امروز برگزار میشه و ما سعی میکنیم بهترین بازیمون رو انجام بدیم
:love::love::love: همتون رو دوست دارم.... حتی شما دوست عزیز .!.!:love::love::love:

master darkness

کاربر سایت
Apr 16, 2008
74
نام
sajad
دوستان یکمی خودتونو جای این علی اعتماد بدبخت بزارید منکه اگه جای اون بودم تا حالا بریده بودم والا خوب صبری داره .نمیگم همه کاراش عالی بود ولی اگه جاییم اشتباه میکرد ادمه دیگه گاهی اوقات اشتباه میکنه اما تا اونجایی که من اطلاع دارم علی در جاهایی که باید نظر حساسی بده با بزرگترها و قدیمی های live هم مشورت میکنه.من همین جا به علی اعتماد خسته نباشید میگم بابت اتفاقی هم که دیشب واسش افتاده من خیلی شرمندش شدم امید وارم با بر خورد بهتر در بازیهای اینده بیشتر قدر زحمتی که کشیده رو بونیم.bye:thanks:

stabilizer

کاربر سایت
Nov 22, 2007
533
متاسفانه بعضی از دوستان این مسابقات رو با میدان جنگ اشتباه گرفتن و با زدن حرف هایی که جاش اینجا نیست باعث دلخوری برخی دیگر شده اند پست هایی که هم از لحاظ محتوا و هم نگارشی به هیچ وجه جالب نیست و باعث شرمساریه. (حرف هایی که بعضی از دوستان زده اند بیشتر به صحبت های بچه های دبستان بعد از یه مسابقه ی فوتبال شبیه !)
این بازیها صرفا جهت دوستی بیشتر بین بچه ها در حال برگزاریست و بهتر است به جنبه ی تفریحی قضیه توجه شود.
کلا باید جنبه ی باختن رو بالا برد و صبر بیشتری داشت.
بنده ضمن عذرخواهی از طرف این دوستان از علی و محمد عزیز امیدوارم با شناختی که قطعا از افراد شرکت کننده پیدا کرده اند دوره ی بعدی بازیها با ف..ی..ل..ت..ر..ی..ن..گ مناسب بهتر و منظم تر برگزار شود.
با تشکر.

ahmad09

کاربر سایت
Oct 4, 2008
166
نام
احمد
دوستان
این گونه رقابتها و مسابقات صرفا برای این است که ساعات و لحظات شادتری رو داشته باشید
اینکه یکی بیایید و به لحن کاملا غیر منطقی ایراد بگیرد و اعتراض کند و اعتشاش به پا کند صحیح نیست.
عزیزان من توجه داشته باشید رابطه دوستی و رفاقت بالاتر از این حرفاست.
اگر کسانی هم اعتراض دارند.
از راه قانون وارد شوند
قانون فصل الخطاب هست.
قانون را فصل الخطاب قرار دهید.
نشاید جوانان با فهم و شعور را که هر چه میخواهند بگویند و هر چه میخواهند بکنند.
اصلا صحیح نیست و در شآن جوان ایرانی نیست.
در هر صورت
این اختلافات کوچیک رو کنار بگذارید و از ساعات خوش در کنار همدیگر لذت ببرید.

آخرین ویرایش:

master darkness

کاربر سایت
Apr 16, 2008
74
نام
sajad
باوورم نمیشه:eek: بعد بازی امشب وقتی پینگم و چک کر دم خیلی نوسان داشت.راستی این پیروزی مبارک mahdii جان باشه خیلی قشنگ بازی کردن حقشونم قهرمانی بود .از مدیران و داوران این بازی ها میخوام منو تو قرعه کشی شرکت ندن چون کانکشنم جالب نیست و تیمی که بامن بیوفته مشکل ساز میشم واسشون.همه خسته نباشن byeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:love::love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر