WWE 2K14 | Xbox 360

به نظر شما بازی های wwe2k عناوینی موفق خواهند بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    213

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
منم كم كم خودمو دارم اميدوار ميكنم تا شايد wwe 15 شرايط بهتري داشته باشه چون فكر ميكنم واسه 14 وقت كافي نبوده و بيشتر روي رسلمنيا كار شده بود اگه بياييم يه مقايسه كنيم بخش هارو ميشه تشخص داد كه بازي بعدي يه چيزي در حد و اندازه گيم پلي همون رسلمنيا 14 داشته باشيم كه اونم باز بهتره حد عقل تغييراتي كه ميشه توي بازي در اون بخش ديد اميدوار كننده تره از بخش اصلي يونيورس بازيه و يه چيز جالب تر بگم خارج از بحث بازي ، تا حالا به اين فكر كرديد تعداد كشتي گيرهاي فعال wwe مجازي با دنياي واقعي wwe يكيه ؟ همون كشتي گيرها در طول همون سالي كه بازي مياد بيرون و همون تعداد كشتي گيري كه تو بازي هستن همون تعداد در دنياي خارج از بازي ميبينيد كه فعاليت دارن يعني اگه نسخه 15 اومد بيرون و ديديد يه كشتي گير قديمي رو دوباره ساختنش و تو بازي وجود داره همون كشتي گير قراره برگرده به wwe و ما اون رو در دنياي واقعي مي بينيم !!!!

فراستي

کاربر سایت
Jul 26, 2013
203
منم كم كم خودمو دارم اميدوار ميكنم تا شايد wwe 15 شرايط بهتري داشته باشه چون فكر ميكنم واسه 14 وقت كافي نبوده و بيشتر روي رسلمنيا كار شده بود اگه بياييم يه مقايسه كنيم بخش هارو ميشه تشخص داد كه بازي بعدي يه چيزي در حد و اندازه گيم پلي همون رسلمنيا 14 داشته باشيم كه اونم باز بهتره حد عقل تغييراتي كه ميشه توي بازي در اون بخش ديد اميدوار كننده تره از بخش اصلي يونيورس بازيه و يه چيز جالب تر بگم خارج از بحث بازي ، تا حالا به اين فكر كرديد تعداد كشتي گيرهاي فعال wwe مجازي با دنياي واقعي wwe يكيه ؟ همون كشتي گيرها در طول همون سالي كه بازي مياد بيرون و همون تعداد كشتي گيري كه تو بازي هستن همون تعداد در دنياي خارج از بازي ميبينيد كه فعاليت دارن يعني اگه نسخه 15 اومد بيرون و ديديد يه كشتي گير قديمي رو دوباره ساختنش و تو بازي وجود داره همون كشتي گير قراره برگرده به wwe و ما اون رو در دنياي واقعي مي بينيم !!!!

گلدبرگ كجا برگشت به wwe

- - -ویرایش - - -

کلا بازی های دبلیو دبلیو ای نیست به بازی های دیگه مثل fifa هیچ مالی نیستن ولی اگه به اندازه ای که روی 30 year wrestlemania روی بقیه قسمت ها کار شده بود خیلی عالی میشد . مثلا تماشاگران تو اون قسمت خیلی خوب کار شدن ولی تو قسمت های دیگه افتضاحن ، رینگ ها رو میبنی اب ششت حال میاد ولی تو قسمت عالی جای تعریفی ندارن . کلی حساب کنیم w2k14 نسبت به بقیه بهتر بوده ولی هنوز در حد و نام wwe نیست.

نقات قوتشو ميتوني ذكر كني نسبت به سريهاي قبلي.

آخرین ویرایش:

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
نقات قوتشو ميتوني ذكر كني نسبت به سريهاي قبلي.[/QUOTE]

1 قسمت های داستانی جذاب تری نسبت به نسخه های قبل داشتی . streak , 30 year wrestlemania
2 omg که اضافه شده بود واسه فینیشر سریع و ... فوق العاده است.
3 سرعت بازی یه کم بالا رفته این به نظر من خوبه
4 نوع زدن ضربات مشت و لگد بهتر شده
5 ورودی های کشتی کج کاران خیلی بهتر شده
6 روی بدن کشتی کج کارا بیشتر کار شده و خیلی بهتر از نسخه های قبلیه .
و ...

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
گلدبرگ كجا برگشت به wwe

- - -ویرایش - - -

باتيستا كه برگشت !!!! پس تا حدودي ميشه گفت بعضي هاشون احتمال برگشت دارن مثلاً اگه نسخه بعدي ديديد مت هاردي يا جف هاردي رو ساختن پس احتمال برگشتشون از tna به wwe زياده

- - -ویرایش - - -

1 قسمت های داستانی جذاب تری نسبت به نسخه های قبل داشتی . streak , 30 year wrestlemania
و ...[/QUOTE]

همه اين چيزهايي كه شما ميگيد ok درست ولي من هنوز با يه بخش هايي از بازي نميتونم كنار بيام مثلاً فينيشر زدي حريفت خيلي زود بلند ميشه يا رو ميز خوردش كردي انگار هيچيش نشده يا مثلاً تو مسابقه رويال رامبل هنوز محدوديت نفرات درون رينگ وجود داره و ...

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
و ...

همه اين چيزهايي كه شما ميگيد ok درست ولي من هنوز با يه بخش هايي از بازي نميتونم كنار بيام مثلاً فينيشر زدي حريفت خيلي زود بلند ميشه يا رو ميز خوردش كردي انگار هيچيش نشده يا مثلاً تو مسابقه رويال رامبل هنوز محدوديت نفرات درون رينگ وجود داره و ...[/QUOTE]

خوب داداشه من اون بالا گفتم که بازی هنوز خوبه خوب نیست و در حد نام دبلیو دبلیو ی نیست ولی یه کم بهتر شده ، شاید تو w2k15 بازی بهتری رو ببنیم . اینا که شما باید کار بشه ، روی تماشاگران هم باید کار بشه . گزارشگر ها هم واقعا افتضاحه ، از هر استار 4 تا ساختن ولی یه ذره به گزارشگر ها اهمیت ندادن . انشا... در نسخه بعدی شاهد رفع این مشکل ها و مشکل های دیگه هم که هست باشیم .

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
درسته بازی از نسخه های قبلی خیلی بهتر شده و به قول دوستمون هنوز خیلی ایراد داره اما من شخصا این نسحه را به همه نسخه ها ترجیح میدم واسه خیلی چیزها اما اگر لایو بازی کرده باشید اونجا خیلی ایراد داره
لگ روی بازیها فراوانه و سرعت خارجی ها خیلی خوبه و شما نمیتونی به موقع کارتو درست انجام بدی
به خاطر پولی بودن انلاین پس هنوز ایرانی ندیدم که باهاش بازی کنم
وقتی هم میری تو بازی معمولا 2 تا دوست با هم تگ میشن حالتو میگیرن و امتیاز کسب میکنند
یک ایراد وحشتناک لایو اینه که تو یک استار میسازی و میکنیش 100 بعد فبنشر بارونش میکنی بعد یک فینشرهای زشتی میسازند تو فاصله خیلی زیادی داری با اون توی این فینشر که یک باگ هم هست هرجای باشی اونطرف میزنتت و هیچ کاری جز امدن بیرون از بازی نمیتونی انجام بدی
همه دارن taunt میکنند که فینشر اضافه کنند خوب چرا اینها را درست نمیکنند ؟
اعصابت خورد میشه توی لایو هنوز نتونستم یک کسی را پیدا کنم مردونه مسابقه بده
یک ایراد دیگه invite نداره تو نمیتونی دوستتو بیاری اونجایی که هستی
اما من عاشق گذینه Community Creations هستم
خیلی عالیه هرچی بخوای اونجا پیدا میشه

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
درسته بازی از نسخه های قبلی خیلی بهتر شده و به قول دوستمون هنوز خیلی ایراد داره اما من شخصا این نسحه را به همه نسخه ها ترجیح میدم واسه خیلی چیزها اما اگر لایو بازی کرده باشید اونجا خیلی ایراد داره
لگ روی بازیها فراوانه و سرعت خارجی ها خیلی خوبه و شما نمیتونی به موقع کارتو درست انجام بدی
به خاطر پولی بودن انلاین پس هنوز ایرانی ندیدم که باهاش بازی کنم
وقتی هم میری تو بازی معمولا 2 تا دوست با هم تگ میشن حالتو میگیرن و امتیاز کسب میکنند
یک ایراد وحشتناک لایو اینه که تو یک استار میسازی و میکنیش 100 بعد فبنشر بارونش میکنی بعد یک فینشرهای زشتی میسازند تو فاصله خیلی زیادی داری با اون توی این فینشر که یک باگ هم هست هرجای باشی اونطرف میزنتت و هیچ کاری جز امدن بیرون از بازی نمیتونی انجام بدی
همه دارن taunt میکنند که فینشر اضافه کنند خوب چرا اینها را درست نمیکنند ؟
اعصابت خورد میشه توی لایو هنوز نتونستم یک کسی را پیدا کنم مردونه مسابقه بده
یک ایراد دیگه invite نداره تو نمیتونی دوستتو بیاری اونجایی که هستی
اما من عاشق گذینه Community Creations هستم
خیلی عالیه هرچی بخوای اونجا پیدا میشه

لايو و كه ديگه بيخيال با وجود پينگ بالا و لگ شديد بازي اصلاً ..... فكرشم نكن ;)

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
مشکلی که Wwe2k14 داشت این بود که راسترش کمتر از Wwe 13 بودش و اونوقت از بعضی از کشتی گیرا هم 4 تا ساخته بودن . خوب THQ از قبل رو نسخه 14 کار میکرد و 2k نمیتونست کار زیادی انجام بده ولی Wwe2k15 دیگه کاملا ساخته ی دست 2k خواهد بود و این وضعیت 4 تا از هر کشتی گیر ساختن و نبودن بعضی از کشتی گیر های حال حاضر Wwe دیگه برطرف میشه و در کل بازی Update شده تری رو شاهد خواهیم بود .

فراستي

کاربر سایت
Jul 26, 2013
203
مشکلی که Wwe2k14 داشت این بود که راسترش کمتر از Wwe 13 بودش و اونوقت از بعضی از کشتی گیرا هم 4 تا ساخته بودن . خوب THQ از قبل رو نسخه 14 کار میکرد و 2k نمیتونست کار زیادی انجام بده ولی Wwe2k15 دیگه کاملا ساخته ی دست 2k خواهد بود و این وضعیت 4 تا از هر کشتی گیر ساختن و نبودن بعضی از کشتی گیر های حال حاضر Wwe دیگه برطرف میشه و در کل بازی Update شده تری رو شاهد خواهیم بود .

پس گيم پلي مفت و تكراريش به همراه گرافيك خارق العادش و كمي وفقط كمي چاشني باگ رو از قلم انداختي.
اصلا وقتي راستر معني پيدا ميكنه كه اين دو درست باشند در اين صورت راستر مهم نيس چي باشه.اگه دو تا مداد هم بزاري تو بازي تفاوت چنداني نداره.

راستي راسترش كه فكر كنم خوب بود انگار.همه ي افراد مطرح توش بودند:-? اشتباه ميگم؟:-? اره ديگه از بيگ پوپا پمپ گرفته تا هالك هوگان و گلدبرگو كوين نشو استون كلد و اسكات هالو و ديگر رفقا.در هر صورت

راستي از دوستان خواهش مندم omg و پيشرفت حساب نكنند .چه مدت ميتونه omg شما رو سرگرم كنه؟(صادقانه بگيد) يه بار دو بار سه بار ..... اگه سال ديگه باز از اين انيميشنا اضافه كردند تعجب نكنيد ....

و ...[/QUOTE]

همه ي اينها يعني 30 years of wrestle وstreakوقتي به حساب مياند كه همون دوتايي كه گفتم اول مطلب صحيح باشند.يعني پايه و اساس خرابه و طبيعتا اين دو قسمت هم بي معني.در ورودي ها و بدنها هم كه گفتي تغيير چنداني نديدم هر چند به نظرم نقطه قوت بازي طراحي بدنهاس.در نقد خوب بودن يا بد بودن بازي ورودي كشتيگيرا فعلا اهميتي نداره چون يه قسمت حاشيه ايه البته ميتونه در اينده يه قسمت مهمي تبديل بشه.منظور از نوع زدن ضربات مشتو نفهميدم منظورت شايد سرعتش باشه.

آخرین ویرایش:

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
مکانیزم بازی به کل اشنباه هست و سازنده به نظرو کارش خریت محض هست.
......
چند کاری که سازنده ها باید انجام بدن (ولی نمیدن.از بس احمقن)
نه راستر و نه بخش داستانی.. پایه خراب هست.اینا اول باید پایه رو رو درست کنن و بعد روی حاشیه کار کنن.
ابتدا باید لایسنس یک انجینی رو بخرن.ترجیحا انجین نسل جدید.
دوم اینکه الگوی خودشون رو باید بازی ufc قرار بدن.حالا چرا :
اونجا خبری از این نیست که یک دکمه بزنی و بعد وایسی و نگاه کنی انیمیشن حرکت رو.
یادتونه در نسخه های قبل از 2010 بعضی از فن ها رو خودمون انجام میدادیم؟یعنی مثلا با انال.گ سمت راست طرف رو از جا بلند میکردیم. حالا طرف میتونست به ما ضربه هم وارد کنه. بعد ما میتونستیم اون رو به زمین بکوبیم و یا از رینگ خارج کنیم.
اگه این ها یک کم هنر بازی سازی داشته باشن ، میتونن تمام حرکت ها رو دست ساز کنن و ریورس رو در دل هر حرکت جا بدن.
یا مثلا انیمیشن ها ضدر ضربه ی پا [دنیل برایان) . میشه تک تک این ضربات با اراده ی ما انجام بشه و حریف این شانس رو داشته باشه که وسطش ریورس کنه.ولی الان باید دسته رو بزاریم پایین و تماشا کنیم.
مثلا بعد از دریافت یک کلوزلاین ، کارکتر میتونه به زمین بیفته و غلط بزنه یا به پشت یا به جلو یا اگه زننده ی کلوزلاین مثلا گلدبرگ باشه
راستی در کنار یک انجین خوب ، یک فیزیک خوب هم باید به کار گرفته بشه..ف کارکتر میتونه در هوا بچرخه یا اصلا از رینگ خارج بشه.
در حرکات grapplr هم همینطور.وقتی طرف ما رو بلند کرد وبه زمین کوبید ، نباید damage مثلا فقط به سر وارد بشه. باید به این بستگی داشته باشه که با کدوم قسمت بدن روی زمین افتادی.ممکنه یه بار با سر بیفتی یه بار با پشت و ...
مکانیزم زدن ضربات یاید یه چیز دقیقا مثل ufc در حالت ایستاده بشه.
درسه بازی سخت تر میشه و هاردکور تر میشه و یادگیریش کمی سخت میشه.ولی در عوض از این اشغالی که اون ها هر سال به ما تحمیل میکنن بهتر میشه.
...
راستی یک مثال جالب میتونم از فیزیک خوب براتون بزنم.در همین بازی wwe 2k14 یه taunt هست (boxing 1) یه چند تا حرکت مشت بکس رو به هوا میزنه.
حالا فیزیک میتونه انقدر خوب باشه که اگه در هنگام این taunt حریف بیاد سر راه ما کل این ضربات بهش وارد بشه و damage ببینه.
فکرشو بکنین.
همچین فیزیکی دور از دسترس نیست.در نسل قبل gta iv و فیفا و خیلی از بازی ها همچین فیزیکی داشتن.این نسل که دیگه جای خود داره.

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
خوب سری های قبلی خیلی مشکلات و باگ داشتن من Wwe2k14 رو هم ساخت 2K حساب نمیکنم چون کامل دست 2K نبود اما روی Wwe2k15 حساب ویژه ای باز کردم و حتما هم پیشرفت زیادی خواهد کرد. Thq مشکلی که داشت این بود که اینکاره نبود . توی بعضی از بازی ها میان یه شهر رو طراحی میکنن اونوقت اینا یه بازی که فقط تو رینگ هست رو نمیتونن خوب در بیارن اما چون 2K اینکاره هست من نسخه بعدی رو خیلی مدعی میدونم

hamed kami

کاربر سایت
Jun 27, 2012
456
نام
حامد
یه خبر جدید

بازي WWE 2K15 براي پلي استيشن 4:

امروز شرکت پلي استيشن اعلام کرد که بازي WWE 2K15 براي ps4 در اواخر سال منتشر ميشود.

هنوز مطلبي درمورد بازي WWE 2K15 براي xbox گفته نشده است.

آخرین ویرایش:

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
واسه ps 3 یا xbox 360 هم میاد ؟ راستی ps 3 تا چند سال دیگه بازی براش میاد ؟

خیلی شرکت ها دیگه Ps3 و Xbox رو پشتیبانی نمیکنند و فقط برای Pc و Ps4 و Xbox One بازی میدن ولی چند تا شرکت هم هستن که امسال هم پشتیبانی میکنن مثل Ubisoft که Assasins Creed رو برای Ps3 و Xbox360 پشتیبانی میکنند ولی فکر میکنم همین امسال دیگه پشتیبانی بشه و برای سال بعد دیگه کلا کسی پشتیبانی نمیکنه و همه Pc و Ps4 و Xbox One رو پشتیبانی میکنند

---- به شما هم پیشنهاد میکنم 2 سال دیگه یک Ps4 بگیرید که بازی های جدید هم بتونید بازی کنید چون Ps4 هم دیگه کلا خیلی سرتره از Xbox One و دیگه همه در جریان هستند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر