WWE 2K14 | Xbox 360

به نظر شما بازی های wwe2k عناوینی موفق خواهند بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    213

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
یه محض هک شدن ps4 رو میخرم . الان ارزش خرید نداره ، واسه هر بازی 200 تومن زیاده والا .
دقیقا همینطوره فقط اینو دقت کن رجین های کنسول ها تفاوتی با هم نداره چه برای بازی کردن و چه حتی برای آنلاین باری کردنتونم فرقی نداره چون به نزدیکترین سرور وصل میشه چون یک عده گمراه میکنند این مسئله رجین بود که تو سری های اول رجین 1 و3 یه سری مشکلات داشت و رجین 2 هیچ مشکلی نداشت و برا همین هست رجین 2 گرون تره که در آینده و تا 2 سال دیگه مشکلات کنسول کاملا حل میشه

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
خبری از هک پلی استیشن 4 نشد ؟

خبری هم بشه اینجا اب از اب تکان نمیخوره چون مثل توپ منفجر میشه ، ولی شما فعلا امید به هک نداشته باش به این زودی ، چون پروسه زمان بری برای هکرها هست
ومن خوشبینانه ترین حالتش 1-2 سال دیگه میدونم
من که به شخصه حالا حالاها از نسخه نسل بعدی کشتی کج محرومم تو 2015 ولی امیدوارم به ریشه هاش برگرده و نسل ششم تکرار کنه .
به نظرم بازی کار زیادی و میطلبه و دو سال باید حداقل روش کار کنن تا نسل بعدی شه .

mr10

کاربر سایت
Oct 7, 2012
133
نام
مسعود
مسخره ترین راسلمنیا 30 سال اخیر
دنیل برایان تو یک شب کل اولیشن رو شکست داد تازه بازی من اونت شده بود هندیکپ مچ برایان vs اولیشن :|

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
دانلود رسلمنیا 30

بله ، واقعا یکی از بدترین رسلمنیا های تاریخ بود ، اصلا نتایجش خوب نبود .
دوستان هر کی رسلمنیا رو ندیده میتونه بیاد و از سایت من دانلود کنه . همه فرمت ها هم گذاشتم .
آدرس : skywwe1.ir

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
راس میگن بابا بدترین پی پر ویو ای بود که تو عمرم دیدم اصلا دانلود نکنید استریک اندرتیکر که به مفت شکست . دنیل برایان هم که کمربندارو برد دیگه فقط سینا هم اگه به بری وایات میباخت فاطحه کمپانی خونده میشد البته خیلی وقته من فاطحشو خوندم گذاشتمش کنار اینم چون رسلمنیا بود دیدم که پشیمون شدم دیگه کشتی کج رو میبوسم میزارم کنار

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
من بازیا رو زنده دیدم ...... بی هیجان ترین بازی رسلمینیا هم همین بازی لسنر و تیکر بود -باور کنید تیکر فقط اومده بود استریک و تموم کنه و بره - همه یونیورز تا 10 دقیقه تو شوک پین فال شدن تیکر بودن ( البته بماند که بعد 3 تا F5 پین شد ) کسی باورش نمیشد - ولی آخرش یک صحنه دوربین رفت روی تیکر و انگار تیکر یک نفس راحتی کشید و چشماشو بست .....:( ( از دراماتیک ترین لحظه های رسلمینیا بود )

بقیه بازی ها هم ارزش نظر دادن نداشت - غیر از شکسته شدن استریک وبرنده 30 نفره مچ بقیه بازیا قابل حدس بود و زیاد رسلمینیای جالبی بر خلاف انتظارات از آب در نیومد - باز هم متاسفم...( در مورد دنیل برایان هم که دیگه اصلا صحبت نمیکنم:bighug:)

کیفیت بازیا بسیار پایین بسیار اگه زنده میدید بیشتر به عمق فاجعه پی میبردید.... فقط نمایش.....

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
همون بهتر که استریک شکستن رفت ، بیچاره زیاد دیگه به بدنش فشار اومده بود پاول ، مشکل زانو هم من خونده بودم از قدیم داشت ، ولی بهتر بود استریک به دست گلدبرگ شکسته میشد و اوج هیجان به وجود میومد . این هم از پایان پاول یا همون تیکر کبیر ، هر چه سن میره بالا بدن فرسوده میشه و هیجان بازی هم میاد پایین من اوج هیجان تو bad blood 97 و بازی تیکر و مایکل دیدم بعدا هر چه سنشون بالاتر رفت دیگه هیجان کار اومد پایین .. بازی تیکر و لزنر تو قفسم عالی بود
کاشکی استریکشو با ی بازی قفس تموم میکردن ..

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
همون بهتر که استریک شکستن رفت ، بیچاره زیاد دیگه به بدنش فشار اومده بود پاول ، مشکل زانو هم من خونده بودم از قدیم داشت ، ولی بهتر بود استریک به دست گلدبرگ شکسته میشد و اوج هیجان به وجود میومد . این هم از پایان پاول یا همون تیکر کبیر ، هر چه سن میره بالا بدن فرسوده میشه و هیجان بازی هم میاد پایین من اوج هیجان تو bad blood 97 و بازی تیکر و مایکل دیدم بعدا هر چه سنشون بالاتر رفت دیگه هیجان کار اومد پایین .. بازی تیکر و لزنر تو قفسم عالی بود
کاشکی استریکشو با ی بازی قفس تموم میکردن ..

گلدبرگ که پیشینه ای تو کمپانی نداشت(الان که فک میکنیم نمیشد بیاد یه بازی تو رسلمینیا بکنه و ببره و بره رد کارش ) ولی یکی مثل لزنز چرا تا حدودی ....و هنوز هست و کارها داره تو کمپانی ...... کمپانی هم معمولا و به احتمال زیاد استریک و به دست کسی میده بشکنه که اون استار آینده کمپانیش باشه و سر زبونا بیفته و... ( اگه منظورمو بفهمی ) البته منم خودم تو تمام اون استارا مایکلز و لایق شکستن این استریک میدونستم ولی الان که دارم فک میکنم مییبنم کمپانی به دست یکی داد بشکنه که از اون میخواد در آینده استفاده های بیشتری بکنه و بها های زیادی واسه اون استار در راهه ...... لزنر با این برد بزرگتر از اون چیزی شد که قبلا در اذعان عمومی بود .... احتمالا کمپانی خواب ها واسه این لزنر دیده و برنامه و حساب های ویژه ای میخواد روش باز کنه .... از این به بعد لزنر رو تو راس قله کمپانی ببینیند ... ببینید کی گفتم

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
لزنر با این که دوست دارم ولی نمیتونم با صدر نشینیش کنار بیام ؟ راستی عمو سینا چی شد بیچاره !! از کجا رسید به کجا بهرام همه عمر گور میگرفت ...
حق باتیستا رو تو این کمپانی خوردن نامردا ، مجبور به کچل کردنش کردن که راحت بتونن هیلش کنن من یادمه چند وقت قبل بازگشتش تو تویتترش عکس دیدم با موی مشتی حال کردم
چحالا چرا انقد به موش گیر میدم چون باتیستا کچل به دلم نمیشینه ، حتی معتقدم مردمم همین حس دارن نسبتا. چون نسبت به قبل طرفدارش افت کردن
باتیستا با مو خداییش هم ابهت داشت هم معصومیت .تو دل ادم میشست اصلا .
با کنار رفتن تیکر عملا دیگه ارزش دیدن نداره کشتی کج.

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
استریک نباید به دست براک شکسته میشد ، این کار یه اشتباهه بزرگه ، فردا پس فردا براک به یو اف سی برمیگرده و تموم شد کسی که استریک رو شکست تو کمپانی نیست ، کسی که استریک رو شکست قبلا افتخارات زیادی رو کسب کرده ، چه استریک رو بشکنه چه نشکنه یه یه ابر قدرته . میشد استریک به دست کسی دیگه ای شکسته بشه ، به دسته کسی که کشتی گیر جوون که آینده ساز کمپانی باشه ، یه کسی که با شکست آندرتیکر در رسلمنیا و شکست استریک یه افتخار بزرگ به وجود بیاره برای خودش . کسی مثل سی ام پانک که الان تو کمپانی نیست ولی ای کاش به دست سی ام پانک شکسته میشد ...
از حق نگذریم شو راو این هفته خیلی عالی و تماشایی بود ، پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنید .
تو سایت منم هست ، خواستید برید دانلود کنید .
آدرس : skywwe1.ir

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
yes yes yes بله بله بله کمپانی به .. رفت با همین یک کلمه
30 سالگی رستل مانیا با حتی حضور کسی مثل هولک هوگن که در رستل مانیا 1 حضور داشته چقدر میشد با شکوه برگزار میشد اما دقیقا برعکس شد
تمام بازی ها به جز بازی تیکر همه به راحتی قابل پیش بینی بودند
چون مسابقه ایی نبود
نمیخوام راجع به مین اونیت و دانیل حرف بزنم چون حیف وقت
اما تیکر و لزنر دقیقا این استرایک نباید به دست یک شخص منفور میافتد باید مثل خداحافظی ریک فلیر باشکوه میشد اخه هیچ داستان خاصی نداشت حتی اصلا هیجان هم نداشت وقتی پین شد و شماره 3 را گفت فقط منتظر بودم بگن نه اشتباهی شده یا هرچی تا شب که رفتم بخوابم نمیتونستم قبول کنم که بعد از 22 سال این اسطوره به این راحتی کنار رفت
بابا از بچه بودیم تیکر را میسناختیم اخه حقش این نبود مشخصه اون هم مثل خیلی های دیگه که میدونند اونجا دیکه خبری از کشتی کج نیست راحت تمامش کرد و رفت جتی 2 سال پیش اگر مسابقه با تریپل اچ این اتفاق میافتاد خیلی بهتر و بیاد ماندنی تر میشد چه مسابقه ایی بود
خلاصه wwe برای من تمام شد فقط دیدن رازو رامون یا همون اسکات هال خیلی خوشحالم کرد البته پیر شدندش ناراحتم کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر