WWE 2K14 | Xbox 360

به نظر شما بازی های wwe2k عناوینی موفق خواهند بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    213

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
خدا بیامرزتش خداییش ورزش پر مرگیه ، اومگا تو جوونی مرد اینم سنی نداشت بنده خدا عوارض هورمن و امپولاست به نظرم ، حالا من زیاد وارد نیستم ولی طبیعی نیست این همه مرگ و میر تو کشتی کج.

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
کمربند کی برد ؟ دو تا کمربندا یکی شد ؟ حتما دانیل برایان انگولایی باتیستا رو پین فال کرد؟

دنیل برایان با حرکت Yes Lock تونست باتیستا رو تسلیم کنه کمربندا یکی نشد هنوز دو تا هست و هر دو الان دست دنیل برایان هست

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
واقعا التیمت واریر مرد ؟ ای بابا همین دیشب دیدم امد توی راو و شب قبلشم توی رستل ماینا اتفاقا گفتم چقدر پیر شده
عجب بازم خوبه این اخرین روزهای مرگش ازش تقدیر کردند و به اونچه میخواست رسید
خدا بیامرزتش واقعا این اسطورها که میمرند حالم گرفته میشه رستلینگ را هم با خودشون به گور میبرند

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
هر چی کوچلو و کوتاه قامته تو کشتی کج داره به اوج میره اینم از برایان واقعا وقتی مردم دوسش دارن
مجبورن روش مانور بدن از اونور به نظرم بهتره باتیستا و بیگ شو اینا هم برن کنار دیگه
هم سنشون رفته بالا و کارایی ندارن و مسابقات جذابی ندارن باتیستا که واقعا افت کرده و خیلی کند شده و دیگه اون باتیستا همیشگی نیست بدنش راحت کم میاره اینو از 2010 به اینور میشد دید توش.دیگه دوره دوره بچه هاس چند تا دلقک دیگه مثل دانیل بیارن بچه ها هم شاد شن و لذت ببرن از این سیرک

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
اوولیشن هم برگشت و به عبارتی دوباره با رهبری هانتر تشکیل شد و یه جورایی کمپانی دید نتونست باتیستا رو فیس نگه داره و قهرمانش کنه تو رسلمینیا از این حلقه هیلیش

استفاده کرد و اوولیشن رو دوباره تشکیل داد... خداییش گروه خوب و قدرتمندی بود و مثل nwo جزو ویرانگرترین faction های تاریخ بودند از حق نگذریم - یکی از اتفاق های خوب چند

وقته اخیر بود بازگشت اوولیشن.. تو اکستریم رولز هم با شیلد مسابقه دارند و امیدوارم اینجا دیگه job نکنند

14RAW10202003jg003032.jpg

RAW1090Photo260-1.jpg

20RAW11172003jg03016.jpg

RAW1090Photo255-1.jpg

آخرین ویرایش:

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
اره ، منم خیلی خوشحال شدم . این هفته هم تو رده بندی 25 کشتی گیر برتر هفته تو رده اول قرار گرفتن
خواستید پاور رنکینگ این هفته رو ببینید بیاید سایت من

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
من تازه رسلمنیا رو دیدم ... واقعا لزنر حقش نبود که رکورد رو بشکنه . یعنی بعد 21 سال بدترین ظلمی که در حق تیکر میتونستن بکنن همین بود.لزنر هرگز در حد اندازه ی تیکر نبود که بیاد استریک رو پایان بده . تنها کسی که میتونست این کار رو بکنه بنظرم شان مایکلز بود .... در کل با رفتن تیکر عملا دیگه دیدن کشتی کج معنی نداره ...مخصوصا که باید قیافه ی یکی مثل برایان رو تحمل کنیم...باتیستا هم که هیچی کلا نابود شده .

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
من تازه رسلمنیا رو دیدم ... واقعا لزنر حقش نبود که رکورد رو بشکنه . یعنی بعد 21 سال بدترین ظلمی که در حق تیکر میتونستن بکنن همین بود.لزنر هرگز در حد اندازه ی تیکر نبود که بیاد استریک رو پایان بده . تنها کسی که میتونست این کار رو بکنه بنظرم شان مایکلز بود .... در کل با رفتن تیکر عملا دیگه دیدن کشتی کج معنی نداره ...مخصوصا که باید قیافه ی یکی مثل برایان رو تحمل کنیم...باتیستا هم که هیچی کلا نابود شده .

واقعا اگه قرار بود استریک به همین راحتی شکسته شه چه کسی بهتر و لایق تر از همون شان مایکلز ..... من نمیدونم این WWE و اون استوری نویساش ( باست گل گرفتشون من که هنوز تو بهتم به همین راحتی شکسته شد همون استریکی که نماد رسلمینیا و کمپانی بود اونم به دست لزنری که نه لایقش بود نه کسی فکرشو میکرد .....) من موندم خود تیکر چ چوری قبول کرده بوده گرچه فشار زیادی هم روش بوده ولی چقدر قشنگ تر بود همون رسلمینیای 28 که آخرم هم دوره هاشو تو آغوش گرفت و ... باهمون 0-20 خدافظی میکرد - ) یه عده چوپون استوری نویس به همن راحتی یه اسطوره رو ...

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
:( 100 تا سوپراستار wcw را ساختم اون همه خرج کردم فقط یک نفر دیگه مونده بود وارد بازی شدم نوشت سیوتون خراب شده باید از اول بسازید هرچی خاموشو روشن کردم هر کاری کردم دیگه درست نشد از روزی که بازی امده هر روز داشتم میساختم هر روز ساعتها وقتمو گذاشتم روی این بازی همش پرید رفت
به خدا نمیدونم چی کار کنم همین دیشب بازی کردم مشکلی نبود اما یک دفعه این اتفاق افتاد دلم میخاد اکس باکس پرت کنم توی سطل اشغال
اخه چرا

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
:( 100 تا سوپراستار wcw را ساختم اون همه خرج کردم فقط یک نفر دیگه مونده بود وارد بازی شدم نوشت سیوتون خراب شده باید از اول بسازید هرچی خاموشو روشن کردم هر کاری کردم دیگه درست نشد از روزی که بازی امده هر روز داشتم میساختم هر روز ساعتها وقتمو گذاشتم روی این بازی همش پرید رفت
به خدا نمیدونم چی کار کنم همین دیشب بازی کردم مشکلی نبود اما یک دفعه این اتفاق افتاد دلم میخاد اکس باکس پرت کنم توی سطل اشغال
اخه چرا
داغ خانمان سوزیه احتمال زیاد موقعی که هنوز save کامل نشده روز قبلش دستگاه خاموش کردی save خراب شده
ولی همیشه محظ احتیاط هم ی back up بگیر از سیوت منم همین طوری شد همه رو ازاد کرده بودم ، بعد ی دفعه وسط ادیت لباس ها کامل save نشده بود زدم رو سیو کامل نشد بعد دستگاه خاموش کردم خراب شد . دیگه بازی نکردم.:|

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
هنوز سیوهای خو.د استارها توی هاردم هست اما توی بازی سیو جدید شده و اون قبلی ها را نمیاره کسی نمیدونه باید چی کار کنم شاید کسی مثل علی تریپل بدونه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر