WWE 2K14 | Xbox 360

به نظر شما بازی های wwe2k عناوینی موفق خواهند بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    213

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
یاد استوری گلدبرگ با باتیستا میافتم در خلال درگیریش با تریپل اچ تو سال 2003 هیکل باتیستا ، جوجه بود جلوی گلدبرگ ،
ولی حریف تیکر احتمال نداره سینا باشه ، 90 درصد همون براک هست . اگه گلدبرگ برنگرده ، جان سینا درگیر استوری باتیستا و ارتون میشه ..

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
یاد استوری گلدبرگ با باتیستا میافتم در خلال درگیریش با تریپل اچ تو سال 2003 هیکل باتیستا ، جوجه بود جلوی گلدبرگ ،
ولی حریف تیکر احتمال نداره سینا باشه ، 90 درصد همون براک هست . اگه گلدبرگ برنگرده ، جان سینا درگیر استوری باتیستا و ارتون میشه ..

شاید .....گلدبرگ که برنمیگرده و هر سال میگن تو رسل برمیگرده و آخرم همش شایعه - واسه بازی تیکر هم خودمم امیدوارم با سینا نباشه که اگه با سینا باشه احتمال همون قضیه شکستن استریک هست و اگر با لسنر باشه جالبتره کلا...
حالا به نظرتون امسال که قطعا آخرین رسلمینیای تیکره و .... به نظرتون این استریک با رکورد 22-0 باقی میمونه و خداحافظی میکنه یا این استریک شکسته میشه و از دنیای رسلینگ خدافظی میکنه ؟:(

ولی چه خداحافظی تاریخی بشه خداحافظی تیکر واقعا ...(اشک آوره)با 1 ربع قرت قدمت تو کمپانی - پر قدمت ترین استار ادوار تاریخ کمپانی با این همه افتخارات و رکورد موندگار رسلمینیاش و اون کاریزمای تکرار نشدنیش ..... که واقعا دیگه مثل کاریزمای تیکر کمپانی تو همه ادوار رسلینگش هم تو خواب نخواهد دید....

فراستي

کاربر سایت
Jul 26, 2013
203
از بين جان سينا و براك لزنر به نظر من احتمال جان سينا براي رويارويي با تيكر بيشتره چون اول اينكه اين دو تاحالا در يك مسابقه ي مهم و هيچ پرپرويويي مقابل هم قرار نگرفتند ثانيا جان سينا بزرگ تر از براك لزنره.و رسلمنياي 30 مختص بزرگترين مسابقه هاس.

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
wwe و nba جدید برای x1 تایید شدن ، گفته تو منبع nba برای نسل هفتم هم میاد ولی از wwe حرفی نزده ، فقط ی مقدار توضیحات دادن و گفتن منتظر اطلاعات در e3 باشید . با توجه به کنار گذاشتن احتمالی لدسما و بقیه اعضا میتونه نغییرات جالبی ت بازی اتفاق بیافته، البتهگفته شده تو منبع به نقل از یکی از افراد در take two : نسخه 14 بازی wwe بیشتر از انتظارات ما فروش کرد ، تاریخ عرضه نسخه های نسل بعد nba و wwe رو 2015 اعلام کرده و گفته احتمالا ، فرانچیز wwe برای نسل فعلی میاد ،

آخرین ویرایش:

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
دیشب دستگاهو روشن کردم رفتم تو بازی دیدم میزنه سیو خراب شده اید یه سیو جدید بسازی :(
همه چیو آنلاک کرده بودم،کسی نمیدونه میشه سیو رو ریکاور کرد یا نه؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دیشب دستگاهو روشن کردم رفتم تو بازی دیدم میزنه سیو خراب شده اید یه سیو جدید بسازی :(
همه چیو آنلاک کرده بودم،کسی نمیدونه میشه سیو رو ریکاور کرد یا نه؟
مگر این که از سیوت بکاپ گرفته باشی ، یا برو سیو های جدید دانلود کن از هوریزیون بریز تازه واریوور و امریکن اندرم ازاد میشه ، برای منم پاک شد

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,853
نام
مهراد
خیلی خوشحال شدم دیدم بچه های بازیسنتر هم اهل دنبال کردن مسابقات به روز کمپانی هستند. اونایی که با سایت های رستلینگ آشنا هستند شاید من رو بشناسند.

مدیریت سابق وب سایت بست ها ، دبلیو دبلیو ای پرشیا

سعی میکنم از این به بعد تو بحثاتون شرکت کنم.

خیلی مسخره بود رومن رینز گروه شیلد همه رو انداخت بیرون اخرش باتیستا با یک حرکت مسخهر و ناعین شده رومن رو انداخت بیرون و برد اصلا شورشو در اوردند

درست مثل رویال رامبل سال 2011 که دلریو و سانتینو مارلا دو نفر آخر بودن به مسخره سانتیو افتاد پایین!!! (البته از حق نگذریم سانتینو کجا قهرمانی رویال رامبل کجا :p)

kane vs cmpunk اميدوارم كين بزنه....... خلاصه كين ببره

متاسفانه باید بگم سی ام پانک به طرز غیر قابل باوری قراردادش با کمپانی رو فسخ کرد و اسمش از تویــــــــ تر و سایت و ... کمپانی هم حذف شد :-o

کمپانی دیگه جذابیت خودش رو از دست داده ، آندرتیکر هم خداحافظی کنه دیگه کسی براش نمی مونه ، رندی اورتن و جان سینا و تریپل اچ که تا جا داشته عنوان قهرمانی گرفتن از این استارهای جدیدم که بخاری بلند نمیشه ، میمونه براک و بیگشو و مارک هنری که اینا هم نیمه وقت میام مسابقه میدن. شخصا دوست داشتم به رایبک یه کمربند میدادن ببینم اوضاع کمپانی چی میشه. زمانی که تو رویال اومد حتی یه نفرم از جاش بلند نشد به خاطرش ، اینطوری کمپانی از اوج یه نفر رو به قعر میکشونه.

در مورد براک لسنر تا حالا دقت کردین تو مسابقات PPV با استایل یو اف سی وارد میشه ؟ اولین بار مسابقه اش تو سامراسلم 2012 که با HHH مسابقه داشت یه صحنه تریپل برداشت گفت : Brock ... This is UFC VS WWE ، که یهو براک قاطی کرد و اومد توی رینگ و کیمورا لاک و خلاص

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
آندرتيكرم ديگه داره جذابيتش كم ميشه.من نميدونم چجرا ميرن خودشونو كچل ميكنن.:-&تريپل اچم همينطور.موي بلند خيلي بهش ميومد

آره خداییش هم تیکر هم هانتر - با موی بلند جذاب تر و با ابهت تر بودند - هم اولین نفر هم تیکر اینکارو کرد بعد هانتر بعد ادج بعد مارک هنری وووووو.......

- - -ویرایش - - -

خیلی خوشحال شدم دیدم بچه های بازیسنتر هم اهل دنبال کردن مسابقات به روز کمپانی هستند. اونایی که با سایت های رستلینگ آشنا هستند شاید من رو بشناسند.

مدیریت سابق وب سایت بست ها ، دبلیو دبلیو ای پرشیا

سعی میکنم از این به بعد تو بحثاتون شرکت کنم.

درست مثل رویال رامبل سال 2011 که دلریو و سانتینو مارلا دو نفر آخر بودن به مسخره سانتیو افتاد پایین!!! (البته از حق نگذریم سانتینو کجا قهرمانی رویال رامبل کجا :p)

متاسفانه باید بگم سی ام پانک به طرز غیر قابل باوری قراردادش با کمپانی رو فسخ کرد و اسمش از تویــــــــ تر و سایت و ... کمپانی هم حذف شد :-o

کمپانی دیگه جذابیت خودش رو از دست داده ، آندرتیکر هم خداحافظی کنه دیگه کسی براش نمی مونه ، رندی اورتن و جان سینا و تریپل اچ که تا جا داشته عنوان قهرمانی گرفتن از این استارهای جدیدم که بخاری بلند نمیشه ، میمونه براک و بیگشو و مارک هنری که اینا هم نیمه وقت میام مسابقه میدن. شخصا دوست داشتم به رایبک یه کمربند میدادن ببینم اوضاع کمپانی چی میشه. زمانی که تو رویال اومد حتی یه نفرم از جاش بلند نشد به خاطرش ، اینطوری کمپانی از اوج یه نفر رو به قعر میکشونه.

در مورد براک لسنر تا حالا دقت کردین تو مسابقات PPV با استایل یو اف سی وارد میشه ؟ اولین بار مسابقه اش تو سامراسلم 2012 که با HHH مسابقه داشت یه صحنه تریپل برداشت گفت : Brock ... This is UFC VS WWE ، که یهو براک قاطی کرد و اومد توی رینگ و کیمورا لاک و خلاص

خوش اومدید عزیز - من که یه دوره حدودا 2 ساله ای توی warwwe و starwwe فعالیت داشتم و متاسفانه قسمت نشد تو فروم های شما هم فعالیت داشته باشم و ولی در کل بازهم خوشبختم

یه مورد هم در ادامه عرائضتون اون صحنه سامراسلم هم من همچین چیزی شنیدم از تریپل اچ وقتی براک رو تو همون اویل بازی رینگ اون کرد گفت: THIS IS NOT UFC و THIS IS MY HOME WWE - ولی در کل جمله جالبی بود
واسه سی ام پانک هم من الان شنیدم - واقعا اگه همچین اتفاقی افتاده باشه و سی ام پانک رو هم از دست داده بشه که امیدوارم نشه وضع کمپانی از اینی هم که هست تو سال های آتی بدتر خواهد شد و ....شاید به خاطر اون قضیه رامبل بوده که با دخالت نامردی کین سی ام پانک که جزو 4 نفر آخر بود بیرون انداخته شد و واسه اعتراض به این قضیه بوده و... ( ولی خب این موردا که از پیش تایین شدست ) بگو چرا این هفته کین رفت سراغ دنیل برایان و ...احتمالا کین و میخوان با دنیل برایان تو رسل بندازند و قضیه سی ام پانک منتفی شد ...

رایبک هم که به لطف کمپانی نابود شده اصلا نابوووووود - من نمیدونم این کمپانی اگه نمیخواد رو یکی سرمایه گذاری کنه چرا در بدو ورودش اونقدر بالا میبرتش و بزرگش میکنه تو اذعان عمومی و یه دفعگی با مخ میندازش زمین - رایبک این پتانسیل و داشت که تو همون قالب فیسی تو ابهتش باقی بمونه و تو رایولری های مهم حضور داشته باشه ولی نمیدونیم چی شد یه دفعگی با اون کارهای زیبای کمپانی از بعد رسلمینیا یه چهره هیل شد و غیر 2 استوری با سینا به کل محو شد ...
از این نمونه ها زیاد بوده خیلی زیاد - گرت کالی تازه وارد رو میان اینقدر بزرگش میکنن که تو اولین بازی عمر رسلینگش و پی پی ویش بیاد اندرتیکر بزرگ و شکست بده - 2 ماه بعدش قهرمان سنگین وزنان اسمک دان بشه و....حالا جزو رقاص های به نام این کمپانیه و از هر کس و نا کسی که بگید میبازه و نه نمیگه !!!!!!!! میز نمونه دومش که دیه نیاز به توضیح نیست و همه میدوندد مین اونت رسلمینیا 27 و قهرمانی کمربند و.... حالا چی کار میکنه که ار یه استار درجه 2 هم پایین تره - وووو..... که الان دگه حضور ذهن ندارم و زیادند و واقعا نمیشه فهمید هدف کمپانی از این کار با این استاران چی بوده و چرا به یه باره اونها رو اینقدر به نزول میکشونند - یا یه استار رو بزرگ نکنید یا دیگه بزرگش کردید نیفته به همچین روزایی که الان دارید تو کمپانی میبینید - واقعا WWE مهد نابود کردن استارانه

فراستي

کاربر سایت
Jul 26, 2013
203
پسر اين دنيل برايان اينقدر هوادار پيداركرده حتي ميتونه سينا رو هم هيل كنه چند وقت ديگه به شرط اين كه شعار yes اون سلد اوت نشه.
الان معيار قوي بودن شده تشويق تماشاچيا واقعا كه.

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
پسر اين دنيل برايان اينقدر هوادار پيداركرده حتي ميتونه سينا رو هم هيل كنه چند وقت ديگه به شرط اين كه شعار yes اون سلد اوت نشه.
الان معيار قوي بودن شده تشويق تماشاچيا واقعا كه.

اصن ببین با یه YES چرت یه استار تو کمپانی به کجا رسیده که حتی استون کلد هم تو دهه 90 اینجوری واسش اینجوری جیغ وداد نمیزدند - ببین به چه روزی افتاده این کمپانی که واقعا بچهههههه بازی شده ( حالا اون یونیورز اسکول هم مثل دیوونه ها YES YES میکنن من نمیدونم اینا ..... :|) تازه به قول تو واسه خاطر همون تماشاچیا و تشویقش هم اونو استار سال هم در حضور کسایی مثل ارتون و همین سینا و سی ام پانک ووو میکنند که انصافا از برایان تو سال گذشته برتر بودند ...اصن یه وضعی شده خداییش این کمپانی با این برایان - انگار هر کی جلوش قرار بگیره دیگه از نظر مردم هیل حساب میشه میخواد سینا باشه راک باشه باتیستا باشه وووو- خیلی خنده دار شده واقعا یه وضعیه دیگه .....

Black_Hawk

کاربر سایت
Jun 17, 2011
111
نام
میلاد
از زمانی که مکمن رفت توی کنگره و وقایع بعدش و به دنبال اونم پیوستن WWE به PG، فاتحه ی رسلینگی که باهاش از بچگی عشق میکردیم خونده شد....
پانک انگار هنوز اکانتش توی WWE هست و منتفی نیست رفتنش. ولی خیلی ها میگن که این جریان استوری نیست و پانک از اینکه نذاشتن توی تصمیمات تیم کریتیو دخالت کنه و سر جریان رویال رامبل و قهرمانی باتیستا،دلخور شده و قهر کرده. بهرحال امیدواریم نره و حداقل Elbow Drop های رندی سویجیش رو بازهم ببینیم.

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
سوال
اقا من همانطور که میدونید دارم مجددا استار میسازم و باز هم wcw اینو بگم توی 14 خیلی خوب شده گذینه پوست گذاشتن خیلی طبیعی میکنه و کلا توی این نسخه من خیلی خوب میتونم راسترها را کامل کنم
سوال اینه توی فروم های خارجی دیدم مثلا عکس جف هاردی را وارد بازی کردند و وقتی مبخوای انتخابش کنی توی لیست عکس خودش هست حتی طرف عکس خودش را گذاشته خیلی دوست دارم اینکار را بکنم اما نمیدونم چطوری هست اگه کسی میدونه بگه ممنون میشم
راستی من وی p ان هم راه انداختم میخوام دوباره پوینت بخرم ببینم بلاخره میشه این پک nwo را دنلود کنم یا نه فکر کن نشه 85 هزار تومان میره تو پاچم

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
سوال
اقا من همانطور که میدونید دارم مجددا استار میسازم و باز هم wcw اینو بگم توی 14 خیلی خوب شده گذینه پوست گذاشتن خیلی طبیعی میکنه و کلا توی این نسخه من خیلی خوب میتونم راسترها را کامل کنم
سوال اینه توی فروم های خارجی دیدم مثلا عکس جف هاردی را وارد بازی کردند و وقتی مبخوای انتخابش کنی توی لیست عکس خودش هست حتی طرف عکس خودش را گذاشته خیلی دوست دارم اینکار را بکنم اما نمیدونم چطوری هست اگه کسی میدونه بگه ممنون میشم
راستی من وی p ان هم راه انداختم میخوام دوباره پوینت بخرم ببینم بلاخره میشه این پک nwo را دنلود کنم یا نه فکر کن نشه 85 هزار تومان میره تو پاچم
ما که نتونستیم وی p ان رو با ایکس باکس شر کنیم.اگه شما تونستی ما رو هم بی خبر نذار.تمام سیوام و آنلاکدام پریدن حداقل از طریق لایو بتونم بازشون کنم :(

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
ما که نتونستیم وی p ان رو با ایکس باکس شر کنیم.اگه شما تونستی ما رو هم بی خبر نذار.تمام سیوام و آنلاکدام پریدن حداقل از طریق لایو بتونم بازشون کنم :(

من که تونستم سخت بود خدایش اما شد خیلی وقت باید بزاری من الان گیر خرید پوینت هستم (به علت خرج بالای زندگی خداقل تا عید باید صبر کنم ) :d

بعد بیبنم چی میشه طبق گفته دوستان باید بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر