Resident Evil: Operation Raccoon City

masiha_jfr

کاربر سایت
Jul 27, 2006
194
نام
مسیحا
این مرحله 5 رفته رو اعصابم یه جاش هست تا میری سراغ در یه غول از بالا میفته پایین . بخوای بجنگی 1ساعت معطل میکنتت اخرشم هی به تعداد غول ها اضافه میشه.از در هم نمیشه رفت داخل. کسی میدونه؟

2تا بیشتر نیست... خیلی باید با حوصله باهاشون بجنگی، یه مقدار طول میکشه بمیرن.

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,366
نام
Matthew
خیلی خیلی ببخشید :
دوسان عزیزی که بازی کرده اند بگند راضی هستند ؟
البته من برام فرقی نمیکنه در آخر میگیرم بازی رو ولی خیلی نوشته شده که کپکام بد کار کرده یا ببخشید خراب کرده بازی رو ؟؟

ولی کسانی که بازی کردند راضی بودند آخه وقتی نه کریس هست و نه لیون کس دیگه هم که نیستش معروف تو بازی ؟؟

کاراکتر هایش کیا هستند ؟

ممنون

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
حرف دلم رو زدی منم گرفتم داره میاد!امیدوارم حداقل مثل مال وی باشه!شوتر کامل هم باشه مثلا چندتا باس جالب داشته باشه!نه اینکه بخواد بره رو اعصاب

ممنون

shayan.spn

کاربر سایت
Feb 4, 2011
41
2تا بیشتر نیست... خیلی باید با حوصله باهاشون بجنگی، یه مقدار طول میکشه بمیرن.

دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدی که چطوری باید کشتشون .آخه کله تیم رو می ندازن رو زمین فقط من یه نفری می مونم دوتایی میریزن سرم .به جای خاصی باید شلیک کرد ؟

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدی که چطوری باید کشتشون .آخه کله تیم رو می ندازن رو زمین فقط من یه نفری می مونم دوتایی میریزن سرم .به جای خاصی باید شلیک کرد ؟

باید سرشون رو هدف قرار بدی... اینقدر باید بزنی به سر کچلشون که اون دری که قفله باز بشه....

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
خیلی خیلی ببخشید :
دوسان عزیزی که بازی کرده اند بگند راضی هستند ؟
البته من برام فرقی نمیکنه در آخر میگیرم بازی رو ولی خیلی نوشته شده که کپکام بد کار کرده یا ببخشید خراب کرده بازی رو ؟؟

ولی کسانی که بازی کردند راضی بودند آخه وقتی نه کریس هست و نه لیون کس دیگه هم که نیستش معروف تو بازی ؟؟

کاراکتر هایش کیا هستند ؟

ممنون
این بازی اگه اس اش رزیدنت اویل نبود اصلا اویل نبود نه سبک .نه بازی کن ها نه سختی هیچی نداره.اون وقت کسایی که تایید اش کردن اصلا این حرفو نمیزدن این چی بود ؟بی سر وته. فقط امتیاز بازی رو میشه به دکمه استارت وگفتن غلیظ رزیدنت اویل داد همین .اون گفتن لذت داشت اونم برا این که یاد اویل های قبل می افته ادم.

dark..boy

کاربر سایت
Mar 21, 2012
113
سلام
این بازی رو خرید اما یه مشکل دارم
تو همون اولین بار تو مرحله یک که میخوایم بریم َشخصیت ها رو انتخاب کنیم انتخابشون می کنم
اما بعدش یه سری متن میاد که نوشته... 1998 raccon city و اینا
رو متنش گیر میکنه و دیگه نمیاد
دوستان لطفا کمک کنین
این بازی رو دانلود کردم موقع رایت زدن مشکل داشت نمیومد
الآن رفتم خریدم نمیاد
انگار قسمت نیست اینو بازی کنیم
بعدش هم این بازی Xgd2 هست یا xgd 3؟
لطفا کمک کنین
ممنونتون میشم

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
من هم دیشب بازی رو خریدم و واقعا خوب بود زیاد جلو نرفتم ولی تا اینجاش خووب بوده و فهمیدم انتظارات از بازیها خیلی بالاتر رفته اینقدر بازیهای با گرافیک بازی کردین که اینجوری شده =((

Majid_Viper

کاربر سایت
May 15, 2010
234
نام
Majid Hezave
من هم دیشب بازی رو خریدم و واقعا خوب بود زیاد جلو نرفتم ولی تا اینجاش خووب بوده و فهمیدم انتظارات از بازیها خیلی بالاتر رفته اینقدر بازیهای با گرافیک بازی کردین که اینجوری شده =((
احسان جان شما بازیو یکم جلوتر برو بعد ببین که چرا ملت اینقدر شاکین ، درسته که گرافیک خوبی نداره ولی چیزای دیگست که روی مخه ؛ هوش مصنوعی که در حد بز ، داستان بی ربط و مسخره ، گرافیک نه چندان خوب و...
باور کن اگه اسم این بازی رزیدنت اویل نبود هیچ کس بهش خرده نمیگرفت چون واقعا در حد این سری نبود .

bigsmoke

کاربر سایت
Jun 19, 2011
165
نام
مصطفی
سلام.منم حماقت کردم و رفتم بازی رو خریدم.همون اول کار گیر کردم.همون یارو هیکل گنده که یه چشم تو دستشه.اونو باید چه کار کنم؟هرچی تیر میزنم تو چشم کور شدش هیچ اثری نداره.چه جوری از شر این نکبت خلاص شم؟

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
برای کسانی که به بازی های اکشن علاقه دارن خوبه . اصلا رزیدنت اویل نیست این بهتر بود میشد call of duty : operation ... اینجوری بهتر بود
و اینکه خیلی سیستم گیم پلی بازی مزخرفه . باید 80 تا تیر خالی کنی رو یارو تا بمیره بعد میری یهو 400 تیر در جا بهت میده . کلا فان بازی . این هرب ها هم باحالا . اینو و اونور مثل مور و ملخ پر هربه
خلاصه یه چیز فان و مسخره از شرکت کپ کام . ای بابا کپ کام:d=)):))

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
هیییییی......چی‌ میشد کپکام یه بازی میزد به نام رزیدنت کوفت و این اسم رو لک در نمیکرد...اون مق من هم انقدر بش فحش نمی‌دادم،حداقل می‌گفتم یه شاید این جمعه بیاید این رزیدنت اویل.....ولی‌ ناراحت نباشین........یه روز خوش میاد،که باش رزیدنت اویل ۷ میاد....یه روز خوش میاد که ما به کپکام فحش ندیم و بجاش بش بدیم زولبیا و بامیه:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر