Resident Evil: Operation Raccoon City

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
درست حسابي بگو!!!
همه چرا تو اين تاپيك اين جوري حرف مي زنن؟؟!؟!!؟
يعني ارزش توضيح دادن نداره؟؟!؟!؟؟؟!*

درست و حسابی : یه فاجعه توی سری رزیدنت اویل ....
همچین میپرسین ارزش خریدن داره انگار میخواین 60$ براش پول بدین !!!!! میخوای 3000 تومن پول بدی برو بخر دیگه ... پرس و جو نداره که !!!

کسایی که سری رزیدنت رو کامل دارن برای اینکه آرشیوشون ناقص نشه بخرن بد نیست !

hadiPC

کاربر سایت
Aug 8, 2007
342
نام
hadi
با سلام واقعا مزخرف بود خیلی زود تموم شد گیم پلی این بازی هم بر گرفته یا تقلید شده از بازی انچارتت لفت فور دد و گیزاو وار بود خلاصه بد خراب کرده کپکام یه سوال داشتم دوستان تو تریلر های که من دیدم با یه گروه دیگه این چهار نفر دگیر میشن اصلا تو کل بازی خبری نبود از اینا و حتی nemisis رو هم طبق تریلر اخر میشد کنترل کرد واسه کشتن همه ولی هیچ خبری از ای چیزا گفتم نبود و حتی تو تریلر ها که دادن میشد با لیون جیل و کرکتر های دیگه بازی کرد اما تو بازی رو تموم کردیم هچی ندیدم اخرش علت چیه ممنو میشم توضیح بدید
دوست عزیز مطمئنی از دو بازی گیرز و انچارتد تقلید کرده بود!:-/
اگه از یکی از اینها هم تقلید کرده بود که الان ترکونده بود ; تازه اون هم از لحاظ گیم پلی:-o

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
اینقدر که شما فحش و بدو بیراه نثار این نسخه کردین بابای خارجی توی فرمهای خارجی که رفته بازی اورجینال چندین هزار تومانی را خریده اینجوری نگفته....

حالا اگه نفر اول میومد میگفت خیلی خوبه بقیه هم پشت سرش میگفتن اره خوبه...

حالا که نفر اول بازی کرد به جونش نچسبید بقیه هم زنجیره وار حرف نفر اول رو تایید میکنن و میگن بده خوب نیست و....

من موندم هر کی برای اولین بار بیاد این تاپیکو نگاه کنه و با این نظرات روبرو بشه چه جوری میخواد تصمیم بگیره؟

بهتره این عادت بدو کنار بزارید و بزارید هر کی با سلیقه و انتخاب خودش هر بازی که خواست را انتخاب کنه....

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,727
نام
وحید
اینقدر که شما فحش و بدو بیراه نثار این نسخه کردین بابای خارجی توی فرمهای خارجی که رفته بازی اورجینال چندین هزار تومانی را خریده اینجوری نگفته....

حالا اگه نفر اول میومد میگفت خیلی خوبه بقیه هم پشت سرش میگفتن اره خوبه...

حالا که نفر اول بازی کرد به جونش نچسبید بقیه هم زنجیره وار حرف نفر اول رو تایید میکنن و میگن بده خوب نیست و....

من موندم هر کی برای اولین بار بیاد این تاپیکو نگاه کنه و با این نظرات روبرو بشه چه جوری میخواد تصمیم بگیره؟

بهتره این عادت بدو کنار بزارید و بزارید هر کی با سلیقه و انتخاب خودش هر بازی که خواست را انتخاب کنه....
دوست من این همه ادم دارن میگن اشغاله
من خودم از ده نفر پرسیدم
نمرات متاش هم که الی ماشاله 4
خب به نظرت خیلی خوبه؟سبک بازی رو هم که گند زده داخلش

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
دوست من این همه ادم دارن میگن اشغاله
من خودم از ده نفر پرسیدم
نمرات متاش هم که الی ماشاله 4
خب به نظرت خیلی خوبه؟سبک بازی رو هم که گند زده داخلش

من نگفتم خیلی شاهکار کرده... منظور من اینه که اینقدر پیاز داغشو زیاد کردین که هر کسی بازی نکرده و میخواد بپرسه چطوریه به اجبار میگید نخر خوب نیست و دارید نظراتتون رو به اونایی که نمیدونن این بازی چه جوریه تحمیل میکنید....

به جای اینکه بگید ارزش نداره و نرید بخرید بهتره بگید برید بازی کنید و خودتون نتیجه گیری کنید که بازی چه جوریه....

قرار نیست نظرات تحمیل بشه قراره هر کسی نظراتشو از دیده خودش بگه....

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,300
نام
shahab
دوستان چرا انقدر می زنید توی سر بازی انگار که اصلا نمی دونستید بازی از سبک خود خیلی دور شده. من که گفتم که این بازی تنها شخصیت های باحالی دارد. ودیگه یک راکون سیتی دوباره دارد . دیگه بقیه اش چیز خاصی نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر