Resident Evil: Operation Raccoon City

shayan.spn

کاربر سایت
Feb 4, 2011
41
سرگرم که میشیم ولی باگ هاش رو اعصابه:-/

آره درسته .مثلا یکی از باگ هاش اینه یه جاهایی همه اعضای تیم نمیان جلو که در باز بشه .هیچی هم نبود که بکشن همین طوری 2تا از اعضای تیم یه جای دیگه واسه خودشون وایستاده بودن .مجبور شدم با زور نارنجک تکونشون بدم .هرکار دیگه ای هم کردم حرکت نمی کردن .

shahin wilson2

کاربر سایت
Mar 28, 2012
137
نام
شاهین
سرگرم که میشیم ولی باگ هاش رو اعصابه:-/
از این سایت تایتل آپدیتش رو دانلود کن و بریز رو هاردت دیگه باگی نمی بینی.

---------- نوشته در 10:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:59 PM ارسال شده بود ----------

آره درسته .مثلا یکی از باگ هاش اینه یه جاهایی همه اعضای تیم نمیان جلو که در باز بشه .هیچی هم نبود که بکشن همین طوری 2تا از اعضای تیم یه جای دیگه واسه خودشون وایستاده بودن .مجبور شدم با زور نارنجک تکونشون بدم .هرکار دیگه ای هم کردم حرکت نمی کردن .

از این سایت تایتل آپدیتش رو دانلود کن و بریز رو هاردت دیگه باگی نمی بینی.

Barran

کاربر سایت
Aug 10, 2009
129
نام
حسن
خاجي منم بازي كردم ديگه والا بد نبود بلا بد نبود ... خيلي هم خوب بود ! رزيدنت اويل نبود ولي به عنوان يك بازي اكشن قشنگ بود.بذاربن خوبي ها و بدي هاش رو بگم:
اول از همه خوبي ها:
1-اين كه مثل L4D هميشه سه نفر همراتن و هواتو دارن !!!
2-بازي كردن با بعضي از شخصيت ها مثل چهار چشم (Four eyes) خيلي حال ميده ! مخصوصا با قابليت هاي ويژه اي كه داره مثلا كنترل B.O.W ها و يا اين كه ميتونه افراد دشمن رو به زامبي تبديل كنه
3-لوكيشن هاي خاطره انگيزي داره مثل RPD يا بيمارستان راكون
4-هر مرحله رو ميتوني با يه نفر بري
5-گرافيكش به نظر من قابل قبوله
6-تنوع اسلحه ها و آيتم هاش خوبه

حالا چند تا هم بدي بگم:
1-ترتيب سختي مرحله هاش بده مثلا مرحله آخر خيلي خيلي آسونه در حالي كه مرحله RPD خيلي خيلي سخته
2-آقا من موندم اين ايدا و ليان چجوري با يه كلت ساده ازون فاصله دور نشونه گيري ميكنن دقيق هم ميخوره به هدف (كه ما باشيم) با هر تير كلتشون هم اندازه يه راكت لانچر ازت جون كم ميشه:-/
3-تناسب خوبي بين شخصيت ها نيست مثلا Four eyes خيلي عاليه vector هم واسه بعضي از مرحله ها خوبه ولي Lupo كاملا بدرد نخوره !هيچ قابليت بدرد بخوري نداره
4-بازي خيلي كوتاهه و در كمتر از 5 ساعت ميشه تمومش كرد (حتي رو درجه سختي پروفشنال)
5-فلسفه اون زامبي سريع ها رو نفهميدم چيه !!! اين همه رزيدنت اويل بازي كرديم كه محل روايت داستانشون راكون سيتي بود ولي هيچكدوم ازين زامبي هاي جمبو جت نداشتن (فكر كنم از L4D كپي كردن ! البته وجودشون بازي رو جالب كرده !!)
6-اون نمسيس نميدونم چرا با وجوده اون همه آدم ديگه تو صحنه اسلحش فقط رو ما قفل كرده !!!
7-كاشكي اسپليت اسكرين هم داشه و مثل L4D ميشد با يكي از رفقا بازي كردش !!!!

در كل بخوام بگم بازي قشنگيه من هنوز آنلاينش رو بازي نكردم ! اون چيزايي كه اون دوستموم گفت (بازي كردن با نمسيس و جيل و ليان) همه مال حالت آنلاينن ! بازي طوري ساخته شده كه تمركزش رو بخش آنلاينشه ! ميبينين كه اول ورود به بازي قبل از انتخاب Storage device ازتون ميخواد كه تو ايكس باكس لايو لاگين كنيد !!!

ahmad_a

کاربر سایت
Jun 22, 2011
74
واقعا با نظر دوستان موافقم .اصلا نميشه گفت اويل .واقعا ضعيفه از همه لحاط گرافيك و ..... . در حد نام اويل و شركت سازندش نبود واقعا.ما رو بگو رفتيم به خاطر اويل , مكس پين 3xbox گرفتيم ps3رو دادايم رفت.:d

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
پس این جور که معلومه اینم خراب شده نمی دونم چرا بازی های جدید انقدر کم لطفی می شه در حقشون .
این از رزیدنت اویل اونم از دنینجا گاییدن 3 و سایلنت هیل جدید من که هیچ کدومشون رو نمی خرم انقدر پست های بد راجبشون خوندم..
مرسی از دوستان که نظرات منفی می دن کلی تو وقت ما صرفه جویی می شه.
به نظرم این شرکت ها بیان به جای استفاده از اسم ای پی یه ای پی جدید خلق کنن اخه اویل رو که نیاد گروهی کرد اونم اکشن! یاد رزیدنت اویل و تصاوف تریلی یه 7 تیر بدون تیر تا برسی به اون در بخیر

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
پس این جور که معلومه اینم خراب شده نمی دونم چرا بازی های جدید انقدر کم لطفی می شه در حقشون .
این از رزیدنت اویل اونم از دنینجا گاییدن 3 و سایلنت هیل جدید من که هیچ کدومشون رو نمی خرم انقدر پست های بد راجبشون خوندم..
به نظرم این شرکت ها بیان به جای استفاده از اسم ای پی یه ای پی جدید خلق کنن اخه اویل رو که نیاد گروهی کرد اونم اکشن! یاد رزیدنت اویل و تصاوف تریلی یه 7 تیر بدون تیر تا برسی به اون در بخیر
البته همه نظرات هم درست نیست!
مثلا SH Downpour خیلی قشنگ ــه و من فوق العاده ازش خوشم اومد!
تو تاپیکش هم خیلیا خوششون اومده!
الان هم دلیل اینکه این بازی طرفداری نداره اینه که اصلا ترسی نداره!!!

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d

به جای اینکه بشینید منتظر اطهار نظرات دوستان تشریف ببرید بازی را بخرید و با عقل و منطق خودتون هر بازی را راجبش تصمیم بگیرید....

اگه قرار باشه که هر بازی اومد اول بشینیم پای نظرات بقیه اگه بود نخریم یا اگه خوب بود بخریم که باید مدتها تو خماری بمونیم؟

این طرز فکرتون اشتباه هست... بخرید و اگر هم بد بود حداقل با عقل و درک خودتون به این نتیجه میرسدید که یک بازی بده نه با یک مشت اظهار نظری که هر کسی از بابت خودش میگه....

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
این مرحله 5 رفته رو اعصابم یه جاش هست تا میری سراغ در یه غول از بالا میفته پایین . بخوای بجنگی 1ساعت معطل میکنتت اخرشم هی به تعداد غول ها اضافه میشه.از در هم نمیشه رفت داخل. کسی میدونه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر