Resident Evil: Operation Raccoon City

dark..boy

کاربر سایت
Mar 21, 2012
113
بازیشو همین 45 دقیقه پیش تموم کردم:d
آخرش گذاشتم لئون عشقم زنده بمونه :x و اونم بهم گفت چرا ما رو نکشتی بعد دختره یه چیزی گفت من متوجه نشدم و بعدش بازی تموم شد:d
ای بابا
من قبل از اینکه بیاد میدونستم اصلا این رزیدنت مثله قبلی ها نیست چون دارن تو یک سال دو تا نسخه بازی میدن خب معلومه رو یکیش توجه نمیکنن و میخواستن ما رو برای اویل 6 آماده کنن
دوستان فقط چندتا سوال دارم
اگه انتخاب میکردم لئونو بکشم آخرش چی میشد؟
بعدش منکه لئونو نکشتم و لئون بهم گفت باسه چی ما رو نکشتین بعدش دختره شخصیت اصلی که باهاش میرفتیم (همون خوشگله ) یه چیزی به لئون گفت و بازی تموم شد.
من نفهمیدم چی گفت ممنون میشم بهم بگین
در کل بازی قشنگی بود و تا اینکه رزیدنت اویل 6 بیاد جای خالی رو با این پر کنین بد نیست.
اگه چند ماهی از این پستم گذشت بازم منتظر جوابه شما میمونم
ممنون

masiha_jfr

کاربر سایت
Jul 27, 2006
194
نام
مسیحا
آخرش گذاشتم لئون عشقم زنده بمونه :x و اونم بهم گفت چرا ما رو نکشتی بعد دختره یه چیزی گفت من متوجه نشدم و بعدش بازی تموم شد:d

آخرش تصمیم میگیرن که برگردن و حال آمبرلا رو بگیرن!

دوستان فقط چندتا سوال دارم
اگه انتخاب میکردم لئونو بکشم آخرش چی میشد؟
هیچی لئون رو میکشتی و بعد تو دمو claire رو میکشند و بچه رو میگیرن!

بعدش منکه لئونو نکشتم و لئون بهم گفت باسه چی ما رو نکشتین بعدش دختره شخصیت اصلی که باهاش میرفتیم (همون خوشگله ) یه چیزی به لئون گفت و بازی تموم شد.
من نفهمیدم چی گفت ممنون میشم بهم بگین

لئون در تعجبه که چرا اینا نکشتنشون... اینها هم جواب میدن که یه خرده حسابی با آمبرلا دارن (اینکه به حال خودشون تو شهر ولشون کردن)

dark..boy

کاربر سایت
Mar 21, 2012
113
آخرش تصمیم میگیرن که برگردن و حال آمبرلا رو بگیرن!
لئون در تعجبه که چرا اینا نکشتنشون... اینها هم جواب میدن که یه خرده حسابی با آمبرلا دارن (اینکه به حال خودشون تو شهر ولشون کردن)
عجب داستانی.ممنونم جوابت کامل بودفقط
اگه لئونو کلیر رو بکشیم بازم اونا به خرده حسابشون میرسن؟

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
من بازی میکنم ...به نظره بنده فقط بخشه آنلاینش ارزش داره وگرنه بازی اصلی به درد همون خوده سازنده هاشون میخوره ... به هر حال ما که کپی بازی میکنیم و از خریدش چندان پشیمون نیسیم:d اما آنلاینش 4 نوعه

hero mode

بخشیه که دو گروه مقابل هم قرار میگیرن یک طرف (جیل و کارلوس و کلیر و لیون) یک طرف (نیکلای و هانک و آدا و یک خلبانه که اسمش یادم نیس)
تو هر گروه یکی رو انتخاب میکنی باید حواست باشه که کشته نشی اگه کشته شدی بایس یه فرد معمولی مثه vector و party girl و ... رو انتخاب و از بقیه ی hero های باقیمونده دفاع کنی تا گروه طرف مقابل تمام hero هاشون کشته شن..

biohazard mode

تو این قسمت با هم گروهیات باید بری 5تا نمونه از ویروس جی رو تو مپ پیدا کنی و به پایگاهت بیاری قبل از اینکه طرف مقابلت اونا رو برداره

survive mode

تو این قسمت بایستی زامبیا و و افراد مقابل رو هر چه زودتر و بیشتر بکشی و امتیاز یا xp بگیری تا موقعی که وقت تموم شه و هلکوپتر بیاد و سریعتر از هرکس سوارش شی هلکوپتر فقط ظرفیت 4 نفر رو داره پس تو باید یکی از اون 4 نفر باشی قبل از اینکه حریفات یا هم گروهیات سوار شن.

team attack

تو این قسمت باید با کمک گروهت , گروهه طرف مقابل رو بکشید و اگه گروهه شما بتونند بیشتر طرف مقابل رو بکشند نوار امتیازاته گروهتون بیشتر میشه و در این صورت گروهه شما پیروز میشه.

...................................
درکل orcرو فقط بایس واسه بخش آنلاینش خرید و این قسمتش به نظرم خیلی باحاله

قسمت Nemesis Mode پس چی؟

نکنه این قسمتو توی بخش انلاین نداره؟

dark..boy

کاربر سایت
Mar 21, 2012
113
OPERATON RACCON CITY 2 که ساخته شد اون وقت میفهمی به خورده حسابشون میرسند یا نه؟

اونکه حتما اما از تو چیزی نپرسیدم

---------- نوشته در 11:27 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:24 AM ارسال شده بود ----------

نه دیگه، اونوقت وفاداریشون رو به آمبرلا ثابت میکنن!
پس منکه لئونو کلیر رو نکشتم اونا میرن به خرده حسابشون میرسن و یه جوری بدونه کمک آمبرلا از راکون سیتی فرار می کنن
یک دنیا ممنون

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
اگه لئون رو بکشی لئون چطوری داخل شماره ی 6 بازی زنده هست

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
واقعا که این بازی یکی از سخت ترین بازی های عمرم بود نه از نظر اینکه جائیش گیر کنم نتونم برم تا آخر از این نظر که Evil 2 اولین بازی بود که من روی کامپیوتر خریدم و بازیش کردم (18 بار تا آخر رفتم دیسکهاشم هنوز دارم( هر کی خواست میفروشم):d ) با دیدن این بازی انگار که خاطراتم رو گذاشتن تو چرخ گوشت بعد تحویلم دادن دیگه گیم پلی و گرافیک بخوره تو سرشون..........:-&

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
من اینجا گیر کردم 12056 زامبی میریزن سرم!!لبون رو میزنم که فرار می کنه میره ولی بعدش نمی دونم چکار کم؟؟

8zkdwm7d8aucx6pxtc0n.jpg

dark..boy

کاربر سایت
Mar 21, 2012
113
من اینجا گیر کردم 12056 زامبی میریزن سرم!!لبون رو میزنم که فرار می کنه میره ولی بعدش نمی دونم چکار کم؟؟

8zkdwm7d8aucx6pxtc0n.jpg

دقیقا یادم نیست اما باید مستقیم راهتو ادامه بدی و وارد اون سنگره بشی که گروه استارز از اونجا تیر میزنن..کلا از رو نقشه همه چی معلومه این مرحله کمی رو اعصابه :)

موفق باشی;)

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d

8zkdwm7d8aucx6pxtc0n.jpg

نشستی تک به تک شمردی شدن 12056؟ :d

پشت سنگری که گروه مهاجم دارن بهت تیر اندازی میکنن کنار دیوار که میشه سمت چپ زمین یک نردبان هست سعی کن برسی به اون نردبان که بعدش یک دمو نشون میده و ادامه ماجرا...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر