Rage | Xbox 360

پیش بینی شما از میانگین امتیازات Rage

• مجموع رای دهنده‌ها
    93

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,840
Abolfazl3007 :
نه نیازی به dlc نداره. باید توی محیط خوب بگردید. بعضی از swer ها هستن که درشون باز میشه. توی هر منطقه ای تقریبا اگه بگردید یدونه ازش هست.

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
آخه من سر هر کدوم که رفتم ارور داد و گفت که باید از طریق Redeem code این بخش از بازی رو آزاد کنی ... بعدش تو نت هم سه سر گشتم دیدم مثل بتمن هست ...شاید نسخه ای که شما میری فرق داره ؟ J-TAG ?

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,840
آخه من سر هر کدوم که رفتم ارور داد و گفت که باید از طریق Redeem code این بخش از بازی رو آزاد کنی ... بعدش تو نت هم سه سر گشتم دیدم مثل بتمن هست ...شاید نسخه ای که شما میری فرق داره ؟ J-TAG ?
والا نمیدونم من رو 360 بازیش نکردم. ولی رو pc این مشکلو نداشت. برای مثال یدونه از این swer ها جلوی wellspring هستش. از شهر که بیرون میاین دقیقا سمت راست هستش. شما اونو امتحان کنید ببینید میره توش؟

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
اوکی درسته آخه شما تو بخش 360 گفتی فکر کردم داری درباره نسخه 360 حرف میزنی ... نه اصلا داخلشون نمیره تو 360 حتما باید وصل بشی لایو فعالش کنی ... ( برای ما کپی بازها باید بخری ...)

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام
بازی عالی داره پیش میره اگه میدونستم انقدر خوبه زودتر میومدم سراغش . تنوع و طراحی مراحلش حرف نداره . روند بازی هم گیراست که بیشتر انگیزه هم تنوع مراحل میده . (تا الان که dead city و well معرکه بودن) . عاشق گیم پلیش سریع و هوش مصنوعی دشمناش شدم . لامصب این زامبی هایی که با شمشیر میان سمتت خیلی هوش مصنوعی خفنی دارن نمونش رو تو بازی های دیگه ندیده بودم انصافا حال کردم . از id کمتر از این هم انتظار نمیرفت

bigsmoke

کاربر سایت
Jun 19, 2011
165
نام
مصطفی
سلام.میدونم سوالم رو خیلی دیر دارم عنوان میکنم ولی خب چاره ای ندارم.من الان تو subway city هستم و هیچ تیری برام نمونده و تفنگ های ابتدای بازی رو هنوز دارم استفاده میکنم.پیش اون مرد کچل گنده هم که میرم (همون که کلانتر رو از زندان آزاد کردیم و پیشش تو ساب وی سیتی وایساده) هیچ جوابی بهم نمیده و مدام با کامپیوتر جلوش داره کار میکنه. جایی هست که برم تیر و تفنگ بگیرم؟واقعا اعصابم رو خورد کرده.لطفا یکی راهنماییم کنه.مرسی

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام
سلام.میدونم سوالم رو خیلی دیر دارم عنوان میکنم ولی خب چاره ای ندارم.من الان تو subway city هستم و هیچ تیری برام نمونده و تفنگ های ابتدای بازی رو هنوز دارم استفاده میکنم.پیش اون مرد کچل گنده هم که میرم (همون که کلانتر رو از زندان آزاد کردیم و پیشش تو ساب وی سیتی وایساده) هیچ جوابی بهم نمیده و مدام با کامپیوتر جلوش داره کار میکنه. جایی هست که برم تیر و تفنگ بگیرم؟واقعا اعصابم رو خورد کرده.لطفا یکی راهنماییم کنه.مرسی

دقیقا روبروی دفتر red stone اینور پله ها یه مغازه هست که بری توش یه زنه هست . هر چی جمع کردی رو میتونی بهش بهفروشی و هر چی که میخوای زاش بخری .

----------------------------------------

بازی رو تموم کردم . بدون شک یکی از بهترین تجربه ها بود فقط مرحله آخرش حالمو گرفت . شایدم توقع ما رفته بود بالا چون طراحی همه ی مرحله هاش قشنگ و دلنشین بود به جز مرحله آخر

Update

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2
سلام دوستان

من به جای مموریه خود ایکس باکس از یه رم 4 گیگ استفاده میکردم 6_7 ساعت از بازی رو هم رفتم

صبح اومدم بقیشو برم دیدم دستگاه رمو دیگه نخوند حالا باید چکار کنم ( البته رمو زدم به pc محتویاتش هست روی چند تا فلاش مموری ریختم زدم به

ایکس باکس بازم نخوند کلا هر فلاشی که میزنم به دستگاه میزنه configured now اگر ممکنه کمک کنید ممنون)

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
سلام دوستان

من به جای مموریه خود ایکس باکس از یه رم 4 گیگ استفاده میکردم 6_7 ساعت از بازی رو هم رفتم

صبح اومدم بقیشو برم دیدم دستگاه رمو دیگه نخوند حالا باید چکار کنم ( البته رمو زدم به pc محتویاتش هست روی چند تا فلاش مموری ریختم زدم به

ایکس باکس بازم نخوند کلا هر فلاشی که میزنم به دستگاه میزنه configured now اگر ممکنه کمک کنید ممنون)

داداش اولا اینکه حتما فایلارو دستکاری کردی
از طرفی هم اینکه هر فلشی رو باید کنفیرمش کنی با خود دستگاه تا قابل خوندن بشه نمیشه بریزی رو یه فلش دیگه و اجرا کنی

Update

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2
داداش اولا اینکه حتما فایلارو دستکاری کردی
از طرفی هم اینکه هر فلشی رو باید کنفیرمش کنی با خود دستگاه تا قابل خوندن بشه نمیشه بریزی رو یه فلش دیگه و اجرا کنی

اون که ریختم رو یه فلاش دیگه بعد از این بود که دستگاه نخوند

هر دفه هم که فلاشو میزنم کانفرامش میکنم ولی بازم اینجوری میشه

دیروز بعد از این که این پستو دادم دوباره با یه فلاش دیگه رفتم 3 ساعتی بازی کردم وقتی اومدم بیرون از بازی بازم نه خبری از پروفایل بود نه سیو هایی که

تو قسمت مموری بازی هست چرا اینجوری میشه راهی نیست ؟

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام من هم بعد از یک قرن این بازی رو گرفتم و انداختم توی دستگاه و واقعا تاسف خوردم چرا نشستم قبل این بازی uncharted 1 , 2 را تموم کردم شما حساب کن 1 هفته texture با آخرین کیفیت ببینی بعد بیای اینو بازی کنی ولی در کل به نظرم بازی جالبی اومد مخوصوصا اون دموی اولش که آدم میگرخه ........ولی خداییش یه واقعیتی را باید قبول کرد توی دمو های اتومبیل سواریش آدم فکر میکرد داره motorstorm میبینه ولی الان که بازی میکنم یک چیزی پایین تر از fuel هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر