Gears of War 2

GRID

کاربر سایت
Sep 1, 2008
571
نام
ALI
فکر کنم ته راهرو سمت راست یه در هست که باید با لگد بزنی باز بشه میری جلوش خودش میگه که باید X رو بزنی
ممنون دوست عزیز.
ردش کردم.یه دری بود که باید ازش رد میشدی بعد یه سند پیدا کردم.
الان دیگه خیلی رفتم جلو.
ممنون از این که راهنمایی کردین.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,798
نام
مراد حلیمی
سلام دوستان یه سوال از کسایی که مپهای حدید بازی رو دانلود کردن دارم اگه جوابمو بدین منو از 2 ماه سرگردانی نجات خواهید داد:

من الان v..p..n امریکا دارم از تو سایتش مپها رو سفارش دادم تا 97 درصد هم دانلود شد بعدش موند....چون pc و v..p..n به دستگاه وصل نبود حالا اومدم pc و کنسول و مودم رو با هم زدم به هم ...هر دو با هم کانکت میشن ولی متاسافانه نمیتونم این v..p.n رو به کنسول بشناسونم و ناکام میمونم.......
این سوالو از بخش لایو فروم هم پرسیدم کسی جواب نداد..... .

خواهشا کمک کنید دو ماه علاف اینم....:-s

ممنون

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,798
نام
مراد حلیمی
ببخشید دوستان کسی نمیخواد جواب بده؟؟؟آخه این همه کاربر اینجا این همه هم کاربری که این رو دانلود کردن....یکی نیس یه راهنمایی کوچولو بکنه ما رو ...؟؟ثواب داره:d

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
ببخشید دوستان کسی نمیخواد جواب بده؟؟؟آخه این همه کاربر اینجا این همه هم کاربری که این رو دانلود کردن....یکی نیس یه راهنمایی کوچولو بکنه ما رو ...؟؟ثواب داره:d
شما همون اول هم اشتباه کردی از *** استفاده کردی!وقتی لقمه رو میشه صاف بزاری تو دهن،چرا میپیچونیش:D
من نمیدونم چطوری وصلش کردی!ولی بهتره از اول دانلود رو شروع کنی

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
سلام دوستان یه سوال از کسایی که مپهای حدید بازی رو دانلود کردن دارم اگه جوابمو بدین منو از 2 ماه سرگردانی نجات خواهید داد:

من الان v..p..n امریکا دارم از تو سایتش مپها رو سفارش دادم تا 97 درصد هم دانلود شد بعدش موند....چون pc و v..p..n به دستگاه وصل نبود حالا اومدم pc و کنسول و مودم رو با هم زدم به هم ...هر دو با هم کانکت میشن ولی متاسافانه نمیتونم این v..p.n رو به کنسول بشناسونم و ناکام میمونم.......
این سوالو از بخش لایو فروم هم پرسیدم کسی جواب نداد..... .

خواهشا کمک کنید دو ماه علاف اینم....:-s

ممنون
geow 1 بود که مپ پکش با ای پی ایران دانلود نمیشد.این مشکلی نداره.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,798
نام
مراد حلیمی
شما همون اول هم اشتباه کردی از *** استفاده کردی!وقتی لقمه رو میشه صاف بزاری تو دهن،چرا میپیچونیش:D
من نمیدونم چطوری وصلش کردی!ولی بهتره از اول دانلود رو شروع کنی

بالاخره یکی جواب داد:d

تو پستم که نوشتم چطوری وصلش کردم...........تازه مجبورم از *** استفاده کنم چون واسه ما قابل دانلود نیس..

شما خودتون دانلود کردین ؟؟چجوری وصل کردین؟

geow 1 بود که مپ پکش با ای پی ایران دانلود نمیشد.این مشکلی نداره.

نه دوست عزیز این هم دانلود نمیشه با ای پی ایران مشکل داره

کسی نیس بگه خودش چجوری دانلود کرده تا ما هم یاد بگیریم...؟؟البته با توضیح

ممنون

PaRaDoXiSt

کاربر سایت
Sep 25, 2008
425
نام
Hossein
شما باید Connection ِ مربوط به ******* رو با Local area Connection ِ مربوط به Xbox ِ تون Share کنین، بعد کابل Ethernet رو از Pc به Xbox وصل کنین و ...

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
شما باید Connection ِ مربوط به ******* رو با Local area Connection ِ مربوط به Xbox ِ تون Share کنین، بعد کابل Ethernet رو از Pc به Xbox وصل کنین و ...
ببخشید شاید اینجا جاش نباشه :
منم میخوام XBOX رو از طریق PC به اینترنت وصل کنم .بعد مگه لایو XXXXX شده که نیاز به VP=N یا ... باهشه؟؟؟

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,798
نام
مراد حلیمی

من اول یه سر ethernet رو میزنم x360 و یه سرشم مودم بعد که و یه سر usb رو به pc و یه سرشم مودم....
بعدش که میخوام *** v, با connection مربوط به x360 ام share کنم error میده........ .

به نظرتون از اول چطور سیمها رو بزنم ؟؟؟؟

PaRaDoXiSt

کاربر سایت
Sep 25, 2008
425
نام
Hossein
ببخشید شاید اینجا جاش نباشه :
منم میخوام XBOX رو از طریق PC به اینترنت وصل کنم .بعد مگه لایو XXXXX شده که نیاز به VP=N یا ... باهشه؟؟؟

خیر، XBL فیلــــــــتر نشده
ایشون میخوان مپ پک های Geow 2 رو دانلود کنن که اون VpppppN میخواد.

من اول یه سر ethernet رو میزنم x360 و یه سرشم مودم بعد که و یه سر usb رو به pc و یه سرشم مودم....
بعدش که میخوام *** v, با connection مربوط به x360 ام share کنم error میده........ .

به نظرتون از اول چطور سیمها رو بزنم ؟؟؟؟

شما فقط USB رو از مودم به PC وصل کن بعد کابل Ethernet رو از PC به Xbox وصل کن.

Modem >> USB >> PC
PC >> Ethernet >> XBOX

Share کردنِ VpppN با Xbox هم که بالاتر گفتم...

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,798
نام
مراد حلیمی
شما فقط USB رو از مودم به PC وصل کن بعد کابل Ethernet رو از PC به Xbox وصل کن.

Modem >> USB >> PC
PC >> Ethernet >> XBOX

Share کردنِ VpppN با Xbox هم که بالاتر گفتم...

خیلی خیلی خیلی خیلی ممنون دوست عزیز...بالاخره تونستم دانلود کنم.ممنون از راهنماییت.:x:x

qwerty23

کاربر سایت
Nov 21, 2009
280
چند تا سوال داشتم از داستان بازی:
پدر مارکوس چه بلایی سرش اومده که وقتی ماریا رو نجات میده dom بهش اونطوری میگه؟
چرا اولش مارکوس تو زندانه؟
اون آزمایشگاهی که توش محل ملکه رو پیدا کردن چه کار میکردن؟

وقایع قبل از بازی و داستان شماره 1 و 2 را خیلی وقته توی صفحه اصلی گذاشتم که می‌تویند مطالعه کنید.

Gears 2
Gears 1

مرسی. چرا به ذهن خودم نرسید؟ ;-)

آخرین ویرایش:

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
چند تا سوال داشتم از داستان بازی:
پدر مارکوس چه بلایی سرش اومده که وقتی ماریا رو نجات میده dom بهش اونطوری میگه؟
چرا اولش مارکوس تو زندانه؟
اون آزمایشگاهی که توش محل ملکه رو پیدا کردن چه کار میکردن؟
وقایع قبل از بازی و داستان شماره 1 و 2 را خیلی وقته توی صفحه اصلی گذاشتم که می‌تویند مطالعه کنید.

Gears 2
Gears 1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر