Gears of War 2

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
دوستان یه جای بازی خفن گیر کردم!
یه جا هست که سوار این گنده بک ها میشیم وقتی که میریم و میریم و میریم سه تا ستون رو می ندازیم یه هیلیکوپتر میاد سوارش می شیم(یعنی از گنده بکه پیدا می شیم)یه تغییر و تحولاتی به این یارو رخ میده یه غول بی شاخ و دم میشه!ما هم سواره هیلیکوپتریم و باید با تفنگی که بم میدن بزنیمش!اما یه دو تا چرخ که میزنیم میام دو به رو دهنش می خورتمون!
چیکار کنم؟

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
این همون غولی brumak هست که به عنوان جک سال شناخته شد کاری خاصی نباید بکنید فقط با همین تفنگی که دستت هست hammer dawn بگیر روش میمیره در عرض 1 دقیقه کار خاصی نباید بکنی:confused:

GRID

کاربر سایت
Sep 1, 2008
571
نام
ALI
سلام

یه جای بازی هست که باید سیستم سکوریتی رو فعال کنی گیر کردم.هر کاری می کنم نمی تونم ردش کنم.
یه اشعه هایی میان بالا از تو زمین بعدش میرم بقیه رو بیارم بالا دیگه نمیان؟؟؟
تازه دارم بازی رو میرم.نمیدونم مشکل از چیه؟؟؟:blushing:

GRID

کاربر سایت
Sep 1, 2008
571
نام
ALI
سلام

یه جای بازی هست که باید سیستم سکوریتی رو فعال کنی گیر کردم.هر کاری می کنم نمی تونم ردش کنم.
یه اشعه هایی میان بالا از تو زمین بعدش میرم بقیه رو بیارم بالا دیگه نمیان؟؟؟
تازه دارم بازی رو میرم.نمیدونم مشکل از چیه؟؟؟:blushing:
یعنی یه نفر نمیتونه راهنمایی کنه؟:(

GRID

کاربر سایت
Sep 1, 2008
571
نام
ALI
این بازی هم نیاز به راهکار داشته؟:cheesygri
خوب مگه نرفتیش؟تمام نکردی؟:confused:;)
من اولش که بازی اومد با دوستم نصفش رو رفتیم البته از وسط شروع کردیم و تا نزدیک پایانش رفتیم بعد دیگه من نرفتم که با 360 دوستم برم.الانم خودم گرفتم 360 و این جاش برام تازه هستش و مبهم.
این دستگاه هایی که اگه به اشعشون بخوری میکشنت رو بالا آوردم ولی درا همه بستس و هر چی میزنم بهشون باز نمیشه!!!!:confused:
کمک کنید دیگه تا ما هم اینو تمام کنیم.:worthy::wallbash:

آخرین ویرایش:

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,590
ببین دوست عزیز اونجا یه ذره بگرد روی دیوارها یه دکمه های قرمز رنگ هست برو جلوشون X رو بزن تا سبز بشه بعد اون سیستمهای حفاظتی از کار میفته.فقط کافیه به محیط دقت کنی.

GRID

کاربر سایت
Sep 1, 2008
571
نام
ALI
ببین دوست عزیز اونجا یه ذره بگرد روی دیوارها یه دکمه های قرمز رنگ هست برو جلوشون X رو بزن تا سبز بشه بعد اون سیستمهای حفاظتی از کار میفته.فقط کافیه به محیط دقت کنی.
خوب هر چی قرمزا رو میزنم سبز نمیشه.
1 سبزه تو یه اتاق که اونو که می زنم سیستم فعال میشه.
3 تا قرمزه که هیچ کدوم سبز نمیشه.
1 سبز دیگه هم هستش که تو یه جاییه که سقفش خراب شده و اب چیکه میکنه از رو آهن های بالای سقفش.
اونم تغیری ایجاد نمیکنه.یه در هستش که تا طرفش میری بسته میشه.
حالا نگا کن من کدوما رو باید برم جاشون؟

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,590
میتونی یه عکس بزاری؟ اون سیستمهای حفاظتی تیر شلیک میکنن یا آتیش چون اولین جاییکه از اونها هست اون هست تو یه اطاقه که پر از Wreaches بعد خود اون Niles میگه که دکمرو بزن در واقع داره بهت یاد میده بعد یه خورده که جلوتر میری توی راهرو چندتا هست و بعد توی یکی دوتا اطاق و آشپزخانه بعد در آخر هم باید با Dom یجارو با هم برید.شایدم اون دکمه ها سبزن باید بزنی قرمز بشن به هر حال باید خاموششون کنی.وقتی خاموش شن میرن تو زمین.

آخرین ویرایش:

GRID

کاربر سایت
Sep 1, 2008
571
نام
ALI
دوست عزیز تمومش کردم خیلی وقت پیش!یک تصویر بزار بگم
میتونی یه عکس بزاری؟ اون سیستمهای حفاظتی تیر شلیک میکنن یا آتیش چون اولین جاییکه از اونها هست اون هست تو یه اطاقه که پر از Wreaches بعد خود اون Niles میگه که دکمرو بزن در واقع داره بهت یاد میده بعد یه خورده که جلوتر میری توی راهرو چندتا هست و بعد توی یکی دوتا اطاق و آشپزخانه بعد در آخر هم باید با Dom یجارو با هم برید.شایدم اون دکمه ها سبزن باید بزنی قرمز بشن به هر حال باید خاموششون کنی.وقتی خاموش شن میرن تو زمین.

اولین جاشه.اون سیستما یه چیزی شبیه لیزر قرمز شلیک میکنن.همین جایی که میگی هستش.خاموش نمیشن هر کاری میکنم.
عکس هم نمی تونم بزارم.شرمنده.سعی میکنم.
وقتی که نیستش؟
دقیق مراحل رو بی زحمت بگو اول کدومو خاموش کنم و بعد کدوم.
بی زحمت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر