Gears of War 2

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
دوستان من game of the year edition(کپی هست) بازی رو دارم میخواستم بدونم مپ پک هاشم داخله شه ؟
dlc هاش چی ؟
game of the year edition چیز خاصی نداره. فقط یه نسخه معمولی از Gears 2 و یک کُد XBL که به شما اجازه میده مپ‌ها را از XBL دانلود کنید( که البته باید اشتراک Gold داشته باشید).

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
دوستان یعنی میشه 1 و2 رو به صورت آفلاین 2 نفره زد؟؟؟:-o:-o:-o:-o
میشه بگید کدوم قسمت؟من میرم تو مولتی پلیر میگه کانتکت شید.یه راهنمایی کنید.
ممنون:x:d

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
دوستان یعنی میشه 1 و2 رو به صورت آفلاین 2 نفره زد؟؟؟:-o:-o:-o:-o
میشه بگید کدوم قسمت؟من میرم تو مولتی پلیر میگه کانتکت شید.یه راهنمایی کنید.
ممنون:x:d

بله به راحتی میشه!
هر کدوم از دسته ها براش یه پروفایل انتخاب کن برو تو قسمت کمپین بازی و بزن رو Split screen و... من این رو از ذهنم گفتم شاید جابجا گفته باشم اما تو این حدوداست! خیلی وقته Geow بازی نکردم!
راحت دو نفره میشه!

navid.persian

کاربر سایت
Jun 5, 2010
59
بله به راحتی میشه!
هر کدوم از دسته ها براش یه پروفایل انتخاب کن برو تو قسمت کمپین بازی و بزن رو Split screen و... من این رو از ذهنم گفتم شاید جابجا گفته باشم اما تو این حدوداست! خیلی وقته Geow بازی نکردم!
راحت دو نفره میشه!
پروفایل دوم را حتما باید وصل شی xbl بعد بسازی ؟
پروفایل دوم را بسازی برای پروفایل اول مشکلی پیش نمیاد ؟

mohammade

کاربر سایت
Aug 12, 2010
38
ببينيد من ايكس باكسم رو تازه خريدم رجين مجينم بلد نيستم فارسي حرف بزنيد من از كسي كه اين بازي رو خريدم بهم گفت دستگاهت آبديت نيست بيار آبديت كنم ولي من ايكس باكسم رو تازه خريدم و يارو گفت تا 2015 هم نيازي به ابديت نيست

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
ببينيد من ايكس باكسم رو تازه خريدم رجين مجينم بلد نيستم فارسي حرف بزنيد من از كسي كه اين بازي رو خريدم بهم گفت دستگاهت آبديت نيست بيار آبديت كنم ولي من ايكس باكسم رو تازه خريدم و يارو گفت تا 2015 هم نيازي به ابديت نيست
بازی که ریجنش فری هست-اصلا ربطی ندره-!100% دیسکت خرابه!برو از یک مکان دیگه دیسک تهیه کن
اون که گفته تا 2015 اپدیت نمیخواد هم بد شعری به ارزتون رسوندن

اگه play disk میزنه یا اینکه open try میده دیسکت خرابه!اگه میاد توی یک صفحه که ارم xbox360 میاد باز هم دیسکت خرابه!

اگه بازی های دیگرو میخونه و فقط اینو نمیخونه -پس باز هم دیسکت خرابه!
اگه بازی ها رو کلا(همه یا بیشتر بازیها رو نمیخونه یا درایو صدا میده،لنزت سوخته)-احتمال این اخری زیر 10% هست اگه کنسول رو نو خریده باشی

---------------------------------
اخه رفت توي دستگاه خودش تستش كرد ميگه سالمه
از هر ننه قمری که ادم نباید بازی بخره!کنسول رو به فنا میدید میره!شاید دیسکش مورد داشته و بازی توی دستگاه خودش نصب بوده و با کوچکترین اطلاعاتی که لنز میخونه باقیش رو از روی هارد اون یارو خونده!

بهتره از جای دیگه ای بازی تهیه کنی مثل نکس جن و ...

دیسک های مالزی هم نخر-کلا دیسکهای طلایی و زرد رنگ اصلا نخر- فقط رایتی بخر- اونم جنس خوب!

mohammade

کاربر سایت
Aug 12, 2010
38
بازی که ریجنش فری هست-اصلا ربطی ندره-!100% دیسکت خرابه!برو از یک مکان دیگه دیسک تهیه کن
اون که گفته تا 2015 اپدیت نمیخواد هم بد شعری به ارزتون رسوندن

اگه play disk میزنه یا اینکه open try میده دیسکت خرابه!اگه میاد توی یک صفحه که ارم xbox360 میاد باز هم دیسکت خرابه!

اگه بازی های دیگرو میخونه و فقط اینو نمیخونه -پس باز هم دیسکت خرابه!
اگه بازی ها رو کلا(همه یا بیشتر بازیها رو نمیخونه یا درایو صدا میده،لنزت سوخته)-احتمال این اخری زیر 10% هست اگه کنسول رو نو خریده باشی

---------------------------------
از هر ننه قمری که ادم نباید بازی بخره!کنسول رو به فنا میدید میره!شاید دیسکش مورد داشته و بازی توی دستگاه خودش نصب بوده و با کوچکترین اطلاعاتی که لنز میخونه باقیش رو از روی هارد اون یارو خونده!

بهتره از جای دیگه ای بازی تهیه کنی مثل نکس جن و ...

دیسک های مالزی هم نخر-کلا دیسکهای طلایی و زرد رنگ اصلا نخر- فقط رایتی بخر- اونم جنس خوب!
دمت گرم منو روشن كردي اين نكس جن كه ميگي كجاست سايت داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر