Gears of War 2

arash_2006

کاربر سایت
Sep 5, 2010
22
سلام دوستان
من در یک مرحله ای گیر کردم که به همراه دو تا از افراد میرم روی یک جای تراس مانندی و دو اسلحه ثابت و چند مانیتور و چند دی چرخان وجود داره که هیولاها حمله میکنند و به طرف دیش ها تیراندازی میکنند!
دقیقا باید چکار کنم؟ آخه افرادم هیچ کاری نمیکنند و منم تا بیام هیولاها رو بزنم اونا دیش ها رو هدف گرفته و از بین میبرند و باید از اول شرع کنم
لطفا راهنمایی کنید
باتشکر

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
سلام دوستان
من در یک مرحله ای گیر کردم که به همراه دو تا از افراد میرم روی یک جای تراس مانندی و دو اسلحه ثابت و چند مانیتور و چند دی چرخان وجود داره که هیولاها حمله میکنند و به طرف دیش ها تیراندازی میکنند!
دقیقا باید چکار کنم؟ آخه افرادم هیچ کاری نمیکنند و منم تا بیام هیولاها رو بزنم اونا دیش ها رو هدف گرفته و از بین میبرند و باید از اول شرع کنم
لطفا راهنمایی کنید
باتشکر
با چنگ و دندون از دیشها محافظت کن ... :d
می دونی که با rb تیربارت زودتر خنک میشه دیگه ؟

arash_2006

کاربر سایت
Sep 5, 2010
22
سلام دوستان
میشه لطف کنید و به صورت آماتور توضیح بدید که من چطور میتونم این بازی را در حالت آفلاین به صورت دو نفره بازی کنم!؟
شرمنده ولی شدیدا نیاز دارم و جایی جواب سوالم را پیدا نکردم
با تشکر

sadrabaktash

کاربر سایت
Jan 11, 2010
135
نام
Nathan Drake
دسته دوم رو روشن کن...قبل از ساین شدن با دسته اول...براش یه پروفایل بساز...بعد B رو بزن...برو بیرون...باز با زدن دکمه استارت دسته اول برگرد تا همه چیز مرتب باشه

mmd_68

کاربر سایت
Jun 25, 2007
42
نام
محمد
GEARS OF WAR 2, FOUND PLAYER

با سلام به دوستان بازی سنتر

EPIC GAME حدود 7 ماه پیش با یک آپدیت باعث شد که شما با مشکل search مواجه بشید و اینکه کانکشن های سطح پایین نتونند Found player کنند.
شما با این روش میتونید جلوی این آپدیت بگیرین. و به راحتی Ranked match بازی کنید (هر مدی که بخواید)

از منوی Dashboard وقتی وارد بازی Gears of war 2 میشید. همون اول منو ازتون میخواد که دکمه start دسته رو بزنید وقتی که زدید . اون پایین سمت راست network setting are bing updated میبینید و به محض دیدن اون 3 ثانیه صبر میکنید و بعد کابل شبکه (network) از پشت ایکس باکس میکشید. و بعد به قسمت multiplayer بازی میرید و کابل دوباره وصل میکنید.
حالا دکمه Guide دسته رو بزنید و گزینه Connect to xbox live انتخاب کنید و بعد اینکه به Xbox live وصل شدید باز هم به multiplayer برید و اکنون به راحتی میتونید Rancked match یا همون Public خودمون بازی کنید و در آخر حالشو ببرید ;)

منبع: mmd slash

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بچه ها من بعد از یکی دو سال دوباره نشستم پای این بازی .
دفعه قبل تمومش کردم ولی این بار نمیدونم چرا یه جاش موندم .
اونجا که ما سوار قایق هستیم و یه هیولا از زیره آب میاد بالا و دهانش را باز میکنه ، ما باید به چشماش شلیک کنیم تا دهنش را باز کنه . اما یادم نیست باید تو دهنش شلیک کرد یا نارنجک پرت کرد یا کلا چی کار کرد ؟
کسی یادش مونده ؟

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
اونجا که ما سوار قایق هستیم و یه هیولا از زیره آب میاد بالا و دهانش را باز میکنه ، ما باید به چشماش شلیک کنیم تا دهنش را باز کنه . اما یادم نیست باید تو دهنش شلیک کرد یا نارنجک پرت کرد یا کلا چی کار کرد ؟
کسی یادش مونده ؟
به اون قسمت های مار مانند شلیک کن تا سوراخ وسط دهنش باز بشه بعد نارنجک بنداز توش. دو یا سه بار اینکار رو بکنی کشته میشه.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,021
نام
محمد امین
کسی یادش مونده ؟

وقتی به چشمش شلیک کردی دهنش باز میشه و باید بری تو دهنش بعد یک چیز های تو دهنش تکان میخوره که باید اول اون رو با لنسر بزنی بعد یک دفعه لوزه اش باز میشه و به چپ و راست میره که شما باید نارنجک رو بندازی داخل حلقش.. سه بار این کارو بکنی تمومه..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر