Gears of War 2

Majid ²

کاربر سایت
Feb 22, 2009
69
نام
مجید
یه سوال ابتدایی :">
میشه قسمت داستانی این بازی رو 2 نفره رفت ؟؟
یعنی از همون اول که تمرین میکنه و میره جلو رو دو نفره بریم
میشه ؟؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,024
نام
محمد امین
کسی می دونه این Active Reload چجوری انجام داده میشه ؟
شماره 1 و 2 رو تموم کردم ولی هنوز متوجه نشدم :biggrin1:

اول اینکه خسته نباشید..!
بعد اگر برای پر کردن محدد اسلحه اقدام میکنی اون بالا سمت راست میبینی که یک خط عمودی شروع به حرکت از چپ به راست میکنه و تقریبا وسطای مسیرش یک خط کوچک ثابت هست که شما باید توی اون منطقه خط رو ثابت کنید..

این کار هم باعث میشه خشاب در سریعترین زمان پر بشه هم اینکه تیرهای شما قدرت بیشتری میگیرن..

sycho

کاربر سایت
Oct 30, 2008
205
من یه جا گیر کردم تو بازی که خیلی مسخرس.یه قسمت هست سوار یه ماشینم تو جاده برفی می گه برو از پل رد شو ولی پل خرابه بعد می گه یه راه دیگه پیدا کن یه جاش ماشین مثلا گیر می کنه هر کار می کنم جلو نمی ره در صورتی که وسط جاده است.من تازه ایکس باکس گرفتم اگه رو pc بود می گفتم مشکل از کرکه.کسی به این مشکل نخورده؟

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
من یه جا گیر کردم تو بازی که خیلی مسخرس.یه قسمت هست سوار یه ماشینم تو جاده برفی می گه برو از پل رد شو ولی پل خرابه بعد می گه یه راه دیگه پیدا کن یه جاش ماشین مثلا گیر می کنه هر کار می کنم جلو نمی ره در صورتی که وسط جاده است.من تازه ایکس باکس گرفتم اگه رو pc بود می گفتم مشکل از کرکه.کسی به این مشکل نخورده؟
هر طرف پولو نگاه کنی می بینی هیچ راهی نیست شما باید از سمت راست پل که رو بروی اون باز یه منطقه دیگه هستش گاز بدی و بپری اونور .

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
اول اینکه خسته نباشید..!
بعد اگر برای پر کردن محدد اسلحه اقدام میکنی اون بالا سمت راست میبینی که یک خط عمودی شروع به حرکت از چپ به راست میکنه و تقریبا وسطای مسیرش یک خط کوچک ثابت هست که شما باید توی اون منطقه خط رو ثابت کنید..

این کار هم باعث میشه خشاب در سریعترین زمان پر بشه هم اینکه تیرهای شما قدرت بیشتری میگیرن..

سلامت باشید :D
خوب چجوری ثابتش کنم ؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,024
نام
محمد امین
اقا 1 سوال من شنیدم شماره جدیده بازی با متور هاوک4 به بازار میاد درسته؟؟؟
دیدم در مورد شماره جدیدش تاپیک نیست اینجا پرسیدم.

تاپیک شماره 3 صفخه 2 هست..
اگر منظورت موتور هست که از همون U3 ارتقاع یافته استفاده میکنه که یکمی زیادی ارتقاع یافته..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر