FIFA 11 | X360

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دوستان اسم دروازه بان آرسنال چیه؟!(انگلیسی تایپ کنید اسمش رو)
همونی که از منچستر 8 تا خورد:D
میخوام ترنسفرش کنم!

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
من که الآن این 7 روز پرمیوم مجانی ام تموم شد دیگه نمی تونم مجانی لایو فیفا بازی کنم کلا ؟

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

در ضمن اگه من از خود مایکروسافت مارکت کد فیفا رو در ازای 800 پوینت بگیرم این تا آخر می مونه یعنی برای فیفاهای بعدی هم کار می کنه یا نه فقط برای همین فیفا 11 هستش ؟

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

من یه کد فیفا آنلاین از این سایت خریدم بعد بهم یه GVC پانزده رقمی فقط عدد پشت سر هم و پسورد داد ولی وقتی تو فیفا reedem code رو می زنم فقط یه جا هست و من نمی دونم چی جوری وارد کنم این کد ها رو . وقتی هم که توی اون جای خالی GVC رو می زنم ارور invalid میده . می خواستم ببینم این ها رو چه جوری وارد کنم ؟

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
این فیفا آنلاین بعید میدونم ربطی به فیفا 11 داشته باشه
فکر کنم ماله فیس بوکشه!
آخه یه بازیم اونجا داره
باید با پوینت از لایو بخرید
آره خودم فهمیدم اشتباه کردم . حالا اونی که از لایو می خری واسه فقط همین فیفا 11 میمونه یا تا آخر هست ؟ یا اگه مدت داره چقدره ؟
خیر مدت نداره تا هر وقت بخواین هست

آخرین ویرایش:

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
این فیفا آنلاین بعید میدونم ربطی به فیفا 11 داشته باشه
فکر کنم ماله فیس بوکشه!
آخه یه بازیم اونجا داره
باید با پوینت از لایو بخرید

آره خودم فهمیدم اشتباه کردم . حالا اونی که از لایو می خری واسه فقط همین فیفا 11 میمونه یا تا آخر هست ؟ یا اگه مدت داره چقدره ؟

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
اخر چي شد ؟ اين انلاين كدي كه از خود لايو مي خريم تا اخر ميمونه يا مدت داره يا فقط براي فيفا ١١ هستش؟ هر كي يه چيزي ميگه:-/*

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
چی شد ؟ کسی خریده اینو ؟
من خودم 800 پوینت برای کد آنلاین فیفا 11 دادم.
ببین اصلا این کد برای جلوگیری از نسخه ی های دست دوم و کپی هخست پس مطمئن باش برای فیفا 12 هم باید چون کپی بازی میکنی پوینت بدی

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
من خودم 800 پوینت برای کد آنلاین فیفا 11 دادم.
ببین اصلا این کد برای جلوگیری از نسخه ی های دست دوم و کپی هخست پس مطمئن باش برای فیفا 12 هم باید چون کپی بازی میکنی پوینت بدی

اها . پس مثل اینکه یه 20 روزی باید تحمل کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر