FIFA 11 | X360

zest

کاربر سایت
Dec 20, 2006
48
یه سوال دیگه توفیفا مثل pes قسمتی هست که 3تا تیم برداریم بین خودمون لیگ یا کاپ بندازیم که هربار از بازی بیرون هم نیایم؟یه منویی رفتم ولی تیمها همه باید زوج باشه و 3تایی نمیشه.منظورم مثل Community در pes2011 هست.

آخرین ویرایش:

zest

کاربر سایت
Dec 20, 2006
48
این سوال منو چرا هیشکی جواب نمیده
یه سوال دیگه توفیفا مثل pes قسمتی هست که 3تا تیم برداریم بین خودمون لیگ یا کاپ بندازیم که هربار از بازی بیرون هم نیایم؟یه منویی رفتم ولی تیمها همه باید زوج باشه و 3تایی نمیشه.منظورم مثل Community در pes2011 هست.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
دو تا سوال داشتم:
1-دریبل دو طرفه چطوریه؟یه چیزایی ممی دونم ولی توضیح کاملش رو می خوام.با 360 هم بازی می کنم.
2-من تو کریر مود 4 سال تو بایرن بودم,خواستم تیم عوض کنم برای تنوع,منتها هیچ تیم درست و حسابیی از خارج از آلمان پیشنهاد نمی داد,یکی از دوستام گفت باید هر دفعه از تیم های ضعیف همون لیگ بری.منم پیشنهاد میدلزبرو رو قبول کردم.حالا یه سوال داشتم,این رفیق ما درست می گفت؟یعنی مثلا فصل بعد پیشنهاد های درست و حسابی از تیم های انگلیس می دن بهم؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دریبل دو طفه باید بدون گرفتن Lt آنالوگ سمت راست رو به سمت بازیکنی که جلوت هست بدی مثلا داری سمت زمین حریف(سمت راست) میدویی یه بازیکن میاد جلوت حالا باید یه بار آنالوگ راست رو بدی سمت راست!
2-تو صفحه اصلی کریر مود اون پایین سمت چپ یه سری ستاره هست که اعتبار شماست و همر چی بالاتر باشه و شما هم قهرمان بشی پیشنهاد های بهتری میاد!

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
دو تا سوال داشتم:
1-دریبل دو طرفه چطوریه؟یه چیزایی ممی دونم ولی توضیح کاملش رو می خوام.با 360 هم بازی می کنم.
2-من تو کریر مود 4 سال تو بایرن بودم,خواستم تیم عوض کنم برای تنوع,منتها هیچ تیم درست و حسابیی از خارج از آلمان پیشنهاد نمی داد,یکی از دوستام گفت باید هر دفعه از تیم های ضعیف همون لیگ بری.منم پیشنهاد میدلزبرو رو قبول کردم.حالا یه سوال داشتم,این رفیق ما درست می گفت؟یعنی مثلا فصل بعد پیشنهاد های درست و حسابی از تیم های انگلیس می دن بهم؟
1-رفیقمون توضیحو دادن.....ولی باید وایسی یارو کاملاً نزدیک شه بعد آنالوگو حرکت بدی,بعدم کاملاً به سمتی که حرکت می کنی نگیر یکمم انحراف بده بهش خیلی کم!
2-والا منم دقیقاً مثلِ تو شدم 4 سال تو چلسی بودم دیگه ستاره هم تا ته پر شده بود ولی هیچ تیم درست حسابی ای دیگه بهم پیشنهاد نمی داد,البته منچستر ولم نمیکرد ولی خوشم نمی اومد برم!!منم دیگه مجبور شدم پاکش کنم ار اول با اینتر شروع کنم!!!

Rames

کاربر سایت
Sep 9, 2010
134
نام
رامین
من با اوساسونا شروع كردم چند فصل بازي كردم و فقط منتظر پيشنهاد چلسي بودم..

تو ليگ اسپانيا هر سال از رئال و بارسا پيشنهاد داشتم ولي فقط چلسي ميخواستم برم ولي فقط تو ليگ انگليس تيماي پايين جدول پيشنهاد ميدادن..

مجبور شدم برم وستهام فك كنم بعدش بلك برن بعدش به مقصد استمفوردبريج حركت كردم D:

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
من با اوساسونا شروع كردم چند فصل بازي كردم و فقط منتظر پيشنهاد چلسي بودم..

تو ليگ اسپانيا هر سال از رئال و بارسا پيشنهاد داشتم ولي فقط چلسي ميخواستم برم ولي فقط تو ليگ انگليس تيماي پايين جدول پيشنهاد ميدادن..

مجبور شدم برم وستهام فك كنم بعدش بلك برن بعدش به مقصد استمفوردبريج حركت كردم D:
ok,پس دو سه فصل دیگه به تیم های خوب انگلیس می رسم...

zest

کاربر سایت
Dec 20, 2006
48

Rames

کاربر سایت
Sep 9, 2010
134
نام
رامین
ok,پس دو سه فصل دیگه به تیم های خوب انگلیس می رسم...
آره ولي بايد اون هدف تيم رو بدست بياري كه اول فصل ميگه مثلا باقي موندن در ليگ برتر يا در نيمه ي اول جدول بودن

---------- نوشته در 12:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:18 PM ارسال شده بود ----------

تو بخش loung mode (اگه درست نوشته باشم)ميتوني تا چهار تا تيم برداري و بازي كنين البته اين مود فوتبال كلاسيك نيست و شما ميتونين از قدرت هاي تخيلي D:هم استفاده كنيد مثلا از اول بازي 2-0 جلو بيفتيد
رده بندي اين مسابقات بر اساس امتيازي هست كه از گل زدن و پاسكاري و درصد مالكيت توپ و كارهاي تاكتيكي و تكنيكي كه دربازيها كرديد داده ميشه و ممكنه تيمي كه كم تر برد داشته ليگ رو ببره D:

---------- نوشته در 12:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:25 PM ارسال شده بود ----------

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر