FIFA 11 | X360

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
اقا این ویدیو رو کسی دیده؟؟!شبیهِ goal of the year 2011 میمونه,البته همش از یه نفره!خودشم نوشته فیفا 12 ولی با توجه به تبلیغاته دور زمین مربوط به 11 اِ !!کِی EA ویدیوی GOTY رو منتشر میکنه معمولاً؟؟!

aryia

کاربر سایت
Dec 23, 2010
150
نام
mohammad
سلام

اقا من یه مشکله اساسی دارم تو فیفا 11 اونم اینکه سانتر میکنم از گوشه ها سانترام بر میگردن پشته محوطه کلا مشکله سانتر کردن دارم با زلاتان نتونسم گله هد بزنم یعنی زدم اما خیلی کم
please help me:-o;;)

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
کسی از دوستان تا حالا شده واسش که این اتفاق بیفته:

یعد از یکی دو تا بازی وقتی مثلا توی بازی سوم دو گل بیفتم عقب دیگه بازیکنم ها کند میشن!یعنی هم سرعتشون میاد پایین ،هم دیگه پاس ها خیلی بد بهم مرسه،سرعت واکنششون کم میشه و کلی از این مدل اتفاق ها

بعضی موقع ها با تعویض استادیوم یا تعویض تیم درست میشه

البته بعضی موقع ها این اتفاق میفته و همیشه هم اینطوری نیست ولی شده هم چنتا بازی رو هم برده باشم ولی باز هم مینطوری میشه

کسی میدونه راه حلش چیه؟

A.F.G 11

کاربر سایت
Jun 12, 2011
529
نام
مهران

یعد از یکی دو تا بازی وقتی مثلا توی بازی سوم دو گل بیفتم عقب دیگه بازیکنم ها کند میشن!یعنی هم سرعتشون میاد پایین ،هم دیگه پاس ها خیلی بد بهم مرسه،سرعت واکنششون کم میشه و کلی از این مدل اتفاق ها

البته بعضی موقع ها این اتفاق میفته و همیشه هم اینطوری نیست ولی شده هم چنتا بازی رو هم برده باشم ولی باز هم مینطوری میشه

کسی میدونه راه حلش چیه؟
ترکیبتون رو برای 2 الی 3 بازی با بیشتر عوض کنید جواب میده :D

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )

کسی میدونه راه حلش چیه؟
برمیگرده به هوش مصنوعی بازی فک کنم

چون شما موقعی که گل میخوری یا گل میزنی با مثلا در اواخر بازی هستی و 1 گل عقبی ( یا مساوی هستی ولی ممکنه حذف شی و 1000 حال دیگه ) روند بازی یه حالت خاصی میشه
مثلا اگه دقیقه 50 گل بخوری تا حدود دقیقه 60 بازیکن هات به آب و آتیش میزنن نتیجه رو برگردونند و خیلی وقت ها هم به دلیل اینکه خیلی می کشن جلو ممکنه یه گل دیگه هم بخوری :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر