FIFA 11 | X360

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
چه جوری میشه یه کاری کرد که تو career تعداد ذخیره ها بیشتر بشه ؟ از تو setting بازی میرم بیشتر می کنم ولی رو career تاثیر نداره .

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
چه جوری میشه یه کاری کرد که تو career تعداد ذخیره ها بیشتر بشه ؟ از تو setting بازی میرم بیشتر می کنم ولی رو career تاثیر نداره .
توی Career چون مثل دنیای واقعی هست نمیشه.خودش بستگی به لیگ و جام هایی که توش شرکت میکنی زیاد و کم میکنه طبق قوانین واقعی :D

zest

کاربر سایت
Dec 20, 2006
48
سلام به همه.میخواستم راهی نداره که افلاین بازی رو اپدیت کنم تا باگهاش گرفته بشه.از اول هیچ اپدیتی انجام ندادم.من lt+1.6 دارم وقتی انلاین شدم تا اپدیت کنم بازی رو بهم پیام میده که اول یه داشبورد رو اپدیت کنم بعد اجازه میده به لایو وصل بشم و چون خونده بودم این اپدیت کلا کپی خور دستگاه رو میپرونه انجام ندادم.حالا راهی برای اپدیت افلاین هست؟

uncharted 3

کاربر سایت
Jan 25, 2011
179
نام
پویا
دریبل پله دو مدل تو فیفا یکی رو بلدم انالوگ رو یک بار عقب میزنیم بعد دو بار بالا ولی اون یکی مدلش رو بلد نیستم اگه میشه کمک کنید وچطوری از کرنل میشه گل زد؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دریبل پله دو مدل تو فیفا یکی رو بلدم انالوگ رو یک بار عقب میزنیم بعد دو بار بالا ولی اون یکی مدلش رو بلد نیستم اگه میشه کمک کنید
هیچ فرقی نداره فقط باید با سرعت کمتری این کار رو انجام بدی!
یعنی یه پایین دو تا بالا رو بزن ولی با سرعت آروم اینکار رو انجام بده!

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
من از fifa 10 تا حالا تو تک به تک یا دروازبان مشکل دارم بیشتر حمله ها رو میگیره یا منحرف می کنه ! کسی راهی بلده ؟
وقتی تک به تک شدی RB رو نگه دار و شوت بزن یا
LB رو بگیر و X رو کم پر کن تا چیپ بزنه
و ...

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
دوستان فیفا باز شمام مشکل تو لود شدن دارین؟
مثلا تو کریر مود بعد از تموم شدن بازی دو سه بار برای من گیر میکنه آهنگه پخش میشه ولی فقط صفحه پس زمینه معلومه یه جورایی نیمه هنگ میکنه
یا
تو تورنمنت مود یکی دو بار هنگ کرده
و مجبور میشم کنسول رو ریستارت کنم
تو هاردم میریزم بازیو
دو بارم عوض کردم بازیو یعنی نو خریدم دیسکاشم ورباتیم و تی گیت بود
ولی هر دوش اذیتم کرده
شمام این مشکلاتو داشتین ؟
چاره ش چیه؟

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
یه سوال:قبل رفتن به بازی توی game setting یه قسمت هست به نام podecst که off هستش.
به چه دردی میخوره؟؟؟
راستی دوستان اگر بازی رو روی گزارش اسپانیایی تجربه نکردند حتما امتحان کنند که خیلی باحاله مخصوصا وقتی گل میزنه

zest

کاربر سایت
Dec 20, 2006
48
کسی میدونه چطور میشه 1-2 کرد؟یه سوال دیگه توفیفا مثل pes قسمتی هست که 3تا تیم برداریم بین خودمون لیگ یا کاپ بندازیم که هربار از بازی بیرون هم نیایم؟یه منویی رفتم ولی تیمها همه باید زوج باشه و 3تایی نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر