Devil may cry 4

death_shadow2

کاربر سایت
Oct 8, 2008
154
نام
امیر
اینی که شما میگی یه شمشیره در ضمن این شمشیری رو کی میگی کی میده؟
تا اونجا که من یادمه تو این بازی سه تا شمشیر بود که red queen rebelion yamato بودن.

nero1363

کاربر سایت
Mar 2, 2009
5
با سلام خدمت دوستان و اعضاي انجمن.
من يک سوال داشتم.من تازه بازي devil may cry 4 البته در رايانه شروع کردم.من در مرحله دو در قسمت کليسا
cathedral بدجور گير کرده ام:(.
در آنجا که يک جمجمه نرو ميگيرد که قدرت شيطاني دارد.
دري در بالا هست که به بالکن ميرود که از آنجا وارد شهر ميشويم.من نميتوانم به بالا پرش کنم تا وارد آن در بشوم.
لطفا بنده را راهنمايي بفرمائيد دوستان که چگونه به بالا بپرم تا بتوانم وارد آن در بشوم.
با تشکر:love:

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
با سلام خدمت دوستان و اعضاي انجمن.
من يک سوال داشتم.من تازه بازي devil may cry 4 البته در رايانه شروع کردم.من در مرحله دو در قسمت کليسا cathedral بدجور گير کرده ام:(.
در آنجا که يک جمجمه نرو ميگيرد که قدرت شيطاني دارد.
دري در بالا هست که به بالکن ميرود که از آنجا وارد شهر ميشويم.من نميتوانم به بالا پرش کنم تا وارد آن در بشوم.
لطفا بنده را راهنمايي بفرمائيد دوستان که چگونه به بالا بپرم تا بتوانم وارد آن در بشوم.
با تشکر:love:
سلام
فهمیدم کجا را میگی ولی یادم نیست چه جوری بود:biggrin1:
ببین این راهنمای گیم اسپات به کارت میاد
http://www.gamespot.com/features/6185546/p-14.html
امیدوارم مفید واقع شه:love:

nero1363

کاربر سایت
Mar 2, 2009
5
سلام
فهمیدم کجا را میگی ولی یادم نیست چه جوری بود:biggrin1:
ببین این راهنمای گیم اسپات به کارت میاد
http://www.gamespot.com/features/6185546/p-14.html
امیدوارم مفید واقع شه:love:

داداش دستت درد نکنه.امیدوارم که آن راهنما کارا باشد:confused:.چون واقعا چند روزه هی میخوام آن قسمت از مرحله دو(کلیسا جامع)را رد کنم نمیتوانم به بالا پرش کنم.باز هم ممنون:love:

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
635
دوستان منم این بازی رو تازه گرفتم یه سوال داشتم راجبه save وسط بازی من هر چی saveمیزنم وسط بازی هی از اول همون مرحله میاد همینطوریه مدلش یا نه/؟

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
دوستان منم این بازی رو تازه گرفتم یه سوال داشتم راجبه save وسط بازی من هر چی saveمیزنم وسط بازی هی از اول همون مرحله میاد همینطوریه مدلش یا نه/؟

شما باید مرحلرو تموم کنی بعد سیو کنی چون این بازی از همون نسخه ی اولش وسط مرحله سیو نمیشد

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
داداش دستت درد نکنه.امیدوارم که آن راهنما کارا باشد:confused:.چون واقعا چند روزه هی میخوام آن قسمت از مرحله دو(کلیسا جامع)را رد کنم نمیتوانم به بالا پرش کنم.باز هم ممنون:love:
مشکلت حل شد؟بابا خیلی راحته که.وقتی اون وسیله که شبیه به گوی هست میره تو دستت میتونی دستت رو دراز کنی.میری رو یه جای خاص که خودش مشخص شده(یه دایره ای داخلش آبیه)اونجا دکمه ی space رو میگیری به سمت یه نور آبی نشونه میگیره.بعد دکمه ی l رو میزنه دستشو دراز میکنه نور رو میگیره میره بالا.هر جا نور باشه باید همین کار رو بکنی.همین;)

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
سلام
[FONT=&quot]من تو یجاش گیرکردم فکر کنم مرحله ی 18 بود با دانته میری یه قول گنده سنگی که رو شیشه داره رو دستش رو پاش رو سرش رو کمرش اون ها رو میشکونی قاتی میکنه بعد یه جون در میاره که باید چیزی که رو سینه اش هست باید بشکونی تون رو باید چطوری بشکونی....[/FONT]

nero1363

کاربر سایت
Mar 2, 2009
5
با سلام عرض ادب خدمت دوستان گرامی.
یک سوال در مورد مرحله هشتم داشتم و آن اینکه مرا راهنمایی بفرمائید که چگونه میتوانم قسمت چهار راه را در مرحله هشتم که وسط آن یک ستون با سه لوح زرد و سبز و بنفش وجود دارد را رد کنم.چون در اینجا گیر کرده ام به طرز خفنی.با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر