Devil may cry 4

remember_death

کاربر سایت
Sep 27, 2008
312
نام
man
این پیر مرده هست مرحله 20 .. وقتی اون وقتی که آخر خونش قرمز میشه باید چکار کرد .. هر کاری میکنم از خونش کم نمیشه.. با یکی دو ضربه هم کارمو میسازه..:(
چون روی درجه ی devil hunter میری holy water خوب خون دشمنا رو کم میکنه...2 تا holy water بزن خودتو خلاص کن...البته اگه رنکینگش برات مهم نیست...البته مرحله آخر تاثیری هم نداره چون فقط یک نفر رو باید بکشی...
موفق باشی

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
مشکلی نیست و کلی از جونشو میبرم فقط وقتی که یک ذره از خونش باقی میمونه (فقط دو سه ضربه کوچیک) یک هو پیره مرده جو میگردش قاطی میکنه دیگه اونجا نمیدونم باید چکار کنم..

doosam_2008

کاربر سایت
Sep 14, 2008
98
مشکلی نیست و کلی از جونشو میبرم فقط وقتی که یک ذره از خونش باقی میمونه (فقط دو سه ضربه کوچیک) یک هو پیره مرده جو میگردش قاطی میکنه دیگه اونجا نمیدونم باید چکار کنم..

سلام اگه منظورت اخر خونش است یعنی زمانی که شمشیرش قرمز میشه
شما باید ابتدا ضرباتی که با شمشیرش بهت میزنه باید جا خالی بدی یعنی بپری به سمت چپ یاراست بهش نشونه هم بگیر (با زمان بند ی دقیق) بعد وقتی اخرین ضربه زد سری برو جلوش وایستا وقتی پیر مرده رفت بالا شما سری بپر و چنتا شمسیر بهش بزن کار ش تمومه

doosam_2008

کاربر سایت
Sep 14, 2008
98
عزیزم منبع خود بازی :)

شما هم احتیاج داری انگیلیسیت قوی شه هم احتیاج داری به اینکه کتابهای تخیلی بنویسی نرو با شمشیر دستشو نگه میداره بعد دانته شیطانیش میکنه ؟:laughing: میشه بگی چجوری اینو کشف کردی ؟:laughing: نرو هم همونجوری عین خیالش نبود ؟:laughing:

ضریب هوشی شما منو کشته من گفتم موقع جنگ با دویل شیطانی میشه بعد میگی من گفتم شکسته ؟:laughing:
خلاصه خیلی تو داستان تخیلی استعداد داری:) .....

اره . چشاشو میبنده باور کن همین الان دمو رو دیدم یه ساعت خندیدم :laughing:اینم به کشفیاتتون اضافه کنید

ممنون از توضیحاتتون .

سلام دوست عزیز دست نرو از قبل شیتانی بود
قدر ت دانته هیچ رطی به شیتانی شدن دست نرو نداره من با GENE هم عقیده هستم اگه دقت کرده باشی نرو هرکس میبینه دستش مخفی میکنه درظمن کریدو تویک دمه به نرو میگه دوباره از دست شیتانیت استفاده کرد در کل اینگونه تصور میشه که به نرو گفته شده از دست شیتانیت استفاده نکن همچنین بر طبق دمو اول بازی کلا" نرو از استفاده از شمشیر یا مبارزه منع شده بود که با اومدن دانته به دستور کریدو وخواهش کیریه دوباره شمشیر به او پس داده میشه
برای فهمیدن شیتانی شدن دست نرو باید منتظر نسخه بعد بازی شد
GENE

doosam_2008

کاربر سایت
Sep 14, 2008
98
عزیزم منبع خود بازی :)

شما هم احتیاج داری انگیلیسیت قوی شه هم احتیاج داری به اینکه کتابهای تخیلی بنویسی نرو با شمشیر دستشو نگه میداره بعد دانته شیطانیش میکنه ؟:laughing: میشه بگی چجوری اینو کشف کردی ؟:laughing: نرو هم همونجوری عین خیالش نبود ؟:laughing:

ضریب هوشی شما منو کشته من گفتم موقع جنگ با دویل شیطانی میشه بعد میگی من گفتم شکسته ؟:laughing:
خلاصه خیلی تو داستان تخیلی استعداد داری:) .....

اره . چشاشو میبنده باور کن همین الان دمو رو دیدم یه ساعت خندیدم :laughing:اینم به کشفیاتتون اضافه کنید

ممنون از توضیحاتتون .

قدر ت دانته هیچ رطی به شیتانی شدن دست نرو نداره من با GENE هم عقیده هستم اگه دقت کرده باشی نرو هرکس میبینه دستش مخفی میکنه درظمن کریدو تویک دمه به نرو میگه دوباره از دست شیتانیت استفاده کردی در کل اینگونه تصور میشه که به نرو گفته شده از دست شیتانیت استفاده نکن همچنین بر طبق دمو اول بازی کلا" نرو از استفاده از شمشیر یا مبارزه منع شده بود که با اومدن دانته به دستور کریدو وخواهش کیریه دوباره شمشیر به او پس داده میشه
GENE

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
بالاخره این بازی رو تمام کردم.. :biggrin1: خداییش بازی خیلی قشنگی بود.. دم سازندش گرم.ولی گیم پلیش به NG 2 نمیرسید.

آخری ما نفهمیدیم این دانته با نرو چه نصبتی داشت..!؟ اصلا موضوع این ها چی هست.؟

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
قدر ت دانته هیچ رطی به شیتانی شدن دست نرو نداره من با GENE هم عقیده هستم اگه دقت کرده باشی نرو هرکس میبینه دستش مخفی میکنه درظمن کریدو تویک دمه به نرو میگه دوباره از دست شیتانیت استفاده کردی در کل اینگونه تصور میشه که به نرو گفته شده از دست شیتانیت استفاده نکن همچنین بر طبق دمو اول بازی کلا" نرو از استفاده از شمشیر یا مبارزه منع شده بود که با اومدن دانته به دستور کریدو وخواهش کیریه دوباره شمشیر به او پس داده میشه
GENE
:eek:
میشه بگید شما کجای پست من دیدید که بگم قدرت دانته یا نرو به هم ربط داره یا بگم دست نرو از قبل شیطانی نبوده ؟
یکی از دوستان گفتن دانته دست نرو رو شیطانی کرده که ایشون هم گفتن که اشتباه کردن حالا شما اومدید موضوع رو بر عکس کردید و میگید قدرت شیطانی دانته ربطی به نرو نداره ؟
یکم تو نقل قول کردن پستهای هزار سال پیش دقت کنید بد نیست :)

آخرین ویرایش:

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
اقا من رو همه ی مد ها بازیرو تموم کردم و لباس شیطانی بینهایت نرو دانته رو گرفتم با 6 اتورک که براتون میذارم ......
حالا یه مد جدید باز شده به اسم دویل باز که به زبون فارسی هست(شوخی:))
Human
14nlf0m.jpg
Devil Hunter
1jwa3k.jpg
Son Of Sparda
2b2skp.jpg
Dante Must Die
ng6ozk.jpg
Heaven Or Hell
dxiza8.jpg
Hell And Hell
j9xdsx.jpg

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
ایول بابا...
کارت درسته...:cool:
ولی چطوری تو این ترافیک بازی ها وقت کردی دویل بازی کنی:confused:عجب حوصله ای داری!:eek:

کلا با هر بازی ای حال کنم به این راحتیا نمیتونم ببیخالش بشم :laughing:

اقا ولی من نفهمیدم نرو (خودم:cheesygri)بالاخره شیطانه یا نه ؟ کریدو و اگنوس هم angel بودن؟

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اقا ولی من نفهمیدم نرو (خودم:cheesygri)بالاخره شیطانه یا نه ؟ کریدو و اگنوس هم angel بودن؟
نه نِرو شيطان نيست. همين طور كه كارگردان بازي صد بار گفت كه Nero يك انسان هست.

اگر در مرحله 7 بود فكر ميكنم دقت كني وقتي nero تبديل ميشه به حالت D.T بر ميگرده ميگه از وقتي كه دستم شروع به تغيير كرد و... كه الان ديالوگش دقيقا يادم نيست اينجا دقيقا منظور رو ميرسونه كه Nero از اول شيطان نبوده و اصلا شيطان نيست در اصل مثل دانته نيست.

تمام چيزي كه از Nero ميبينيد رو در نسخه اول يادم شخصيتي بود به اسم NELO ANGELO كه در بعضي از مراحل بايد باهاش مبارزه ميكردي و اصولا هم اذيتت ميكرد :biggrin1: خيلي شبيه به هم هستند.

درباره دست Nero هم جاي هاي مختلف چيز هاي مختلفي ميگند چيزي كه مثل روز روشنه دست Nero از روز اول اينجوري نبوده و طي يك اتفاق اينجوري شده. در جايي ميخوندم كه Nero پس كشتن يك شيطان و رفتن روح اون شيطان توي دستش اينجوري شده.

حالا الان وقت ندارم و كلا خيلي چيز ها درباره اين شخصيت ها رو فراموش كردم پس ممكنه خيلي سوتي بدم.

بعد درباره NELO ANGELO بايد بگم خيلي ها اين بنده خدارو Vergil ميدونستن و بعدا ميام عكس NELO ANGELO و چندتا چيز ديگه رو ميزارم تا متوجه عمق ماجرا بشيد.

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
بعد درباره NELO ANGELO بايد بگم خيلي ها اين بنده خدارو Vergil ميدونستن و بعدا ميام عكس NELO ANGELO و چندتا چيز ديگه رو ميزارم تا متوجه عمق ماجرا بشيد.
Nelo همون ویرجیل بود دیگه. توی شماره یک، چند با با دانته روبرو می‌شه. برای اولین باری که دانته را شکست می‌ده، یهو نگاهش به گردنبند دانته می‌افته و فرار می‌کنه. بعدش 2 بار دیگه با دانته می‌جنگه و اخرش هم معلوم میشه که همون ویرجیله.

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
سلام دوستان

میگم در همین مرحله ی بیستم بعد از کشتن پیرمرده... برای از بین بردن اون غوله (الان لغت بهتری براش به ذهنم نمی رسه :laughing:) فقط باید با دست شیطانی نرو بزنیم به دستش؟؟؟ یا کار خاصی باید انجام داد؟؟؟؟
-----
کلا چند مرحلست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر