Devil may cry 4

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
با سلام عرض ادب خدمت دوستان گرامی.
یک سوال در مورد مرحله هشتم داشتم و آن اینکه مرا راهنمایی بفرمائید که چگونه میتوانم قسمت چهار راه را در مرحله هشتم که وسط آن یک ستون با سه لوح زرد و سبز و بنفش وجود دارد را رد کنم.چون در اینجا گیر کرده ام به طرز خفنی.با تشکر
شما صفحات قبل رو نگاه میکردی زودتر به جوابت میرسیدی چون بارها گفته شده (شاید یه میلیون بار گفته شده :confused:) :)
جواب : برخلاف سایه اون سنگی که اون وسطه حرکت کنید

EBliiS

کاربر سایت
Mar 30, 2009
253
آقا ما این بازی رو یه سال پیش تموم کردیم اما بعد از اتمام بایونتا یهو هوس کردم یه دور دیگه برم ولی با این که قبلا دو بار بازی رو تموم کردم یه جاش گیر کردم ... لطفا یه راهنمایی بدید:biggrin1:
تو مرحله 11 یه کم که جلو میریم به یه در کوچیک می رسیم که جلوش نردست و اون ور هم چند تا از این جونور ها هستند که باید بریم جلو در و با دویل هند یکی از اونا رو بیاریم جلو تا بیفته جلو در و نرده ها بیان پایین ... یه کم که جلو تر میریم یه مجسمه (فروشگاه)هست و جلوش چند تا از این نورها که با دویل هند وقتی نشونه میگیریم به سمتشون میریم هست ولی جلوش یه دیوار بلنده و هیچ راهی نداره ... .
همین جاش گیر کردم ... چه کنیم ؟؟؟:confused:

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
رفیق اگه یکم واضح تر توضیح بدی من شاید بتونم کمکت کنم :D !
چون اصلا متوجه این نمیشم که کدوم قسمت هستی ...
ویرایش 1 :
دِکی :D ! خب این که کاری نداره ... وقتی دومی رو گرفتی سریع 2 بار دابل جامپ کن که ازش رد شی ... کار نداره که ...

آخرین ویرایش:

EBliiS

کاربر سایت
Mar 30, 2009
253
رفیق اگه یکم واضح تر توضیح بدی من شاید بتونم کمکت کنم :biggrin1: !
چون اصلا متوجه این نمیشم که کدوم قسمت هستی ...
ویرایش 1 :
دِکی :biggrin1: ! خب این که کاری نداره ... وقتی دومی رو گرفتی سریع 2 بار دابل جامپ کن که ازش رد شی ... کار نداره که ...

دقیق تر ؟؟؟:eek: یه مرحله بعد از این که با دانته می جنگیم ... مجسمه بزرگ بابا دانته هم اون جاست که باید بریم بالا (یادمه اون بالا با پیرمرده می جنگیم)

ولی این چیزی که شما میگی رو صد دفعه امتحان کردم ، نمیشه ... راش فکر کنم از اون ور نباشه ...
به صورت گنگ(:biggrin1:)یادمه از اون جا راهش نبود (دفعه قبل هم همین جا گیر کرده بودم ولی هر چی فکر می کنم یادم نمیاد چه جوری رد کردم:()
شما یادت میاد ؟؟؟!!:biggrin1:

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
دقیق تر ؟؟؟:eek: یه مرحله بعد از این که با دانته می جنگیم ... مجسمه بزرگ بابا دانته هم اون جاست که باید بریم بالا (یادمه اون بالا با پیرمرده می جنگیم)

ولی این چیزی که شما میگی رو صد دفعه امتحان کردم ، نمیشه ... راش فکر کنم از اون ور نباشه ...
به صورت گنگ(:biggrin1:)یادمه از اون جا راهش نبود (دفعه قبل هم همین جا گیر کرده بودم ولی هر چی فکر می کنم یادم نمیاد چه جوری رد کردم:()
شما یادت میاد ؟؟؟!!:biggrin1:

اگه درست یادم باشه اینجا بخوای نخوای پرش دو مرحله ای (یا شایدم سر خوردن رو هوا بود ... یادم نیست جدی خدا میدونه آخرین باری که بازی کردم کی بود) لازم داری اگه نداری که احتمالا همینطوره برو تو منو و چنتا از تواناییاتو بفروش تا بتونی بخریش ... چاره دیگه ای نداری ...

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
آقا ما این بازی رو یه سال پیش تموم کردیم اما بعد از اتمام بایونتا یهو هوس کردم یه دور دیگه برم ولی با این که قبلا دو بار بازی رو تموم کردم یه جاش گیر کردم ... لطفا یه راهنمایی بدید:biggrin1:
باید اولی که وسط راهه بگیریش و مکث کنی تا یزره بره پایین(تا بیشتر اوج بگیره) بعد دومی بگیری و اگه نرسید دابل جامپ هم بزن!
اون مجسمه هم savior هست نه بابای دانته!
رو چه درجه از سختی میری؟

EBliiS

کاربر سایت
Mar 30, 2009
253
اگه درست یادم باشه اینجا بخوای نخوای پرش دو مرحله ای (یا شایدم سر خوردن رو هوا بود ... یادم نیست جدی خدا میدونه آخرین باری که بازی کردم کی بود) لازم داری اگه نداری که احتمالا همینطوره برو تو منو و چنتا از تواناییاتو بفروش تا بتونی بخریش ... چاره دیگه ای نداری ...

الان بیشتر توانایی ها رو دارم ( از جمله همین پرش دو مرحله ای ) ... ولی مشکل اینه که وقتی نور اولی رو می گیریم و بعدش هم نور دومی ... دیگه هر چی پرش رو می زنیم کاری نمی کنه و می افته پایین ...
در ضمن دفعه اول که بازی رو تموم کردم این توانایی رو نداشتم ولی بالاخره بازی تموم شد:biggrin1:
اما قشنگ یادمه دفعه قبل که این مرحله رو رد کردم راهش از اینجا نبود ...
راستی یه جا یه آسانسور هست ( یه کم قبل از این که به اینجا برسیم) که وقتی برا دفعه اول میریم بالا دو تا چیز گرد رو زمین ظاهر میشه (یکی همون طبقه بالا که با آسانسور رفتیم ، یکی هم همون جایی که مرحله شروع میشه ) که رو هر کدوم که میریم رو اون یکی ظاهر میشیم:biggrin1::biggrin1:
این دو تا فکر کنم باید به یه دردی بخورند ولی هر چی فکر میکنم نمی دونم به چه دردی:biggrin1:

از این لجم می گیره که قبلا دو بار بازی رو تموم کردم ولی حالا برای بار سوم نمی تونم و گیر کردم:mad:

reza1375

کاربر سایت
Nov 22, 2009
195
نام
رضا
الان بیشتر توانایی ها رو دارم ( از جمله همین پرش دو مرحله ای ) ... ولی مشکل اینه که وقتی نور اولی رو می گیریم و بعدش هم نور دومی ... دیگه هر چی پرش رو می زنیم کاری نمی کنه و می افته پایین ...
در ضمن دفعه اول که بازی رو تموم کردم این توانایی رو نداشتم ولی بالاخره بازی تموم شد:biggrin1:
اما قشنگ یادمه دفعه قبل که این مرحله رو رد کردم راهش از اینجا نبود ...
راستی یه جا یه آسانسور هست ( یه کم قبل از این که به اینجا برسیم) که وقتی برا دفعه اول میریم بالا دو تا چیز گرد رو زمین ظاهر میشه (یکی همون طبقه بالا که با آسانسور رفتیم ، یکی هم همون جایی که مرحله شروع میشه ) که رو هر کدوم که میریم رو اون یکی ظاهر میشیم:biggrin1::biggrin1:
این دو تا فکر کنم باید به یه دردی بخورند ولی هر چی فکر میکنم نمی دونم به چه دردی:biggrin1:
از این لجم می گیره که قبلا دو بار بازی رو تموم کردم ولی حالا برای بار سوم نمی تونم و گیر کردم:mad:

چند بار بري بياي ميتوني كاري نداره نياز به پرش 2 تايي هم نداره من تازه تو گيم نت اين بازي را انجام دادم و به مشكلي بر نخوردم:biggrin1:

EBliiS

کاربر سایت
Mar 30, 2009
253
راستی یه نکته مهم رو یادم رفت بگم ... بغل اون مجسمه (فروشگاه) یه آسانسور دیگه هست که خودش (اون قسمتی که سوار میشیم) بالاست ... و 100% راهش همینه ... ولی چه جوری پایین میاد خدا عالمه ...

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
برای اینه که اگه افتادی از طبقه دوم پایین دو ساعت برنگردی:-"آسانسور نیست تلپورته
کلا باید بری اون بالا آسانسوره اول مرحله رو راه بندازی

EBliiS

کاربر سایت
Mar 30, 2009
253
دوستان از کمکتون ممنون ...
الان یه بار دیگه امتحان می کنم ، اگه شد که هیچ چی اگر هم نشد جهنم ، میشینم پای darksiders ...
مثلا شنبه امتحان شیمی (پیش1)دارم ...

برای اینه که اگه افتادی از طبقه دوم پایین دو ساعت برنگردی:-"آسانسور نیست تلپورته
کلا باید بری اون بالا آسانسوره اول مرحله رو راه بندازی

شما کلا اومدی تو این تاپیک سوتی های مارو بگیری و بری ؟!!

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
شما کلا اومدی تو این تاپیک سوتی های مارو بگیری و بری ؟!!
سوتی بگیر خیلی حال میده!
من از جناب آقای استاد رنگین کمون نه ببخشید یعنی Trunks این تفریح لذت بخش جالب رو یاد گرفتم:laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر