Devil may cry 4

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
سلام دوستان

میگم در همین مرحله ی بیستم بعد از کشتن پیرمرده... برای از بین بردن اون غوله (الان لغت بهتری براش به ذهنم نمی رسه :laughing:) فقط باید با دست شیطانی نرو بزنیم به دستش؟؟؟ یا کار خاصی باید انجام داد؟؟؟؟
-----
کلا چند مرحلست؟

شما مرحله ی 20 یعنی مرحله ی اخر بازی هستی بعد از کشتن پیر مرده هم باید سه بار با دست شیاطنی غولرو بزنی و بعدش از kyirie مواظبت کنی تا دموی اخر بازی که توش دانته و تریش ولیدی هستن رو ببینی ....

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
چه جوری دقیقا؟ آخه من بیشتر از 3 بار دست رو زدم ولی هیچی نشده

ممنون
اولین بار مشتشو از بالا میزنه باید جاخالی بدی و دویل هند بزنی
بار دوم مشتشو از سمت راستت میاره این دفه لازم نیست جاخالی بدی و میپری و و دویل هند میزنی
بار سوم هم میفته و خیلی سادست و با یه A زدن و یه B زدن میمیره

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
Nelo همون ویرجیل بود دیگه. توی شماره یک، چند با با دانته روبرو می‌شه. برای اولین باری که دانته را شکست می‌ده، یهو نگاهش به گردنبند دانته می‌افته و فرار می‌کنه. بعدش 2 بار دیگه با دانته می‌جنگه و اخرش هم معلوم میشه که همون ویرجیله.
والا من اون موقع كه DMC ميزدم خيلي بچه بودم ازم انتظار نداشته باشيد كه هرچي گذشته يادم بياد اون موقع هم من نميدونستم ورجيل چيه ، دانته چيه :biggrin1: ولي اشاره هم كردم كه فكر كنم ورجيل ...

ولي چيزي كه برام صد درصد اين كه Nelo در اصل همون Nero D.T هست.

عكساشو ميزارم! اگر وقتم ازاد بشه تا ببينيد چقدر شبيه به هم هستند

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
j9xdsx.jpg

این عکس هم مشکوک میزنه :) رو شمشیر نرو DT یکیه شبیه نلو انجلو

remember_death

کاربر سایت
Sep 27, 2008
312
نام
man
آقا وقتی اون شمشیر ورجیل(yamato) دسته نرو میاد تبدیل میشه به نلو آنجلو دیگه...یا همون روح ورجیل میاد تو بدن نرو...پس نلو آنجلو همون ورجیل یا روح ورجیل هست دیگه...:cool:

آخرین ویرایش:

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
نرو جان اون عکس دانته هست وقتی شیطانی شده دیگه...:cool:
از شما که این بازی رو خوردین دیگه بعیده این حرفا...:biggrin1:

فک نمیکنم دانته باشه چون دانته که صورتش دورنگ نیست
نمیدونم شاید تو موقعیتهای مختلف شیطانی شدن دانته باشه

دورنگ چیه بابا...:biggrin1:
قرمزی رنگ کتشه...سیاه هم سورتشه دیگه...:cool:
اگه دقت کنید یه صورته که به دوقسمت سیاه و قرمز تقسیم شده :cheesygri
به هر حال مبهمه فک کنم خود کوبایاشی هم نفهیمیده این اتورک بازی چی بوده چه برسه به ماها :laughing:

آخرین ویرایش:

death_shadow2

کاربر سایت
Oct 8, 2008
154
نام
امیر
من برام یه سوال پیش اومده تو یه ماهنامه ای نوشته بودن sparda sword خفن ترین شمشیر دویل هست همینطور شمشیر اصلی دانتست و البته تو دویل 3 و 4 یکی از اهداف اصلی بازی بدست آوردن این شمشیره از بقیه توصیفاتم بگذریم.حالا من هر چی با خودم فکر میکنم می بینم تو دویل 4 که خفن ترین شمشیر yamato هست که روح ورجیل توشه شمشیر اصلی دانته هم که استحضار دارید rebelion هست تو دویل 3 و 4 هم که اصلا هدف به دست اوردن شمشیر نیست فقط وقتی تو دویل 3 با ورجیل میرفتی فکر کنم یه همچین شمشیری بود حالا سوالم اینه که همچین شمشیری تو دویل 4 هست یا نه؟در ضمن عکسی هم که تو ماهنامه هه زده یه جفت شمشیره !!!

آخرین ویرایش:

remember_death

کاربر سایت
Sep 27, 2008
312
نام
man
خیلی قاطی نوشتی:biggrin1:
شمشیر دانته ربلیون هست نه مال نرو.تو شماره 4 هم کلا فکر کنم همه ی این کارا یه قسمتش مربوط به شمشیره ورجیل یا همون یاماتو هست.
کدوم شمشیر رو میگی تو دویل 4 هست؟
به نظر من خفن ترین همون ربلیون هست بعدش هم شمشیر نرو .

death_shadow2

کاربر سایت
Oct 8, 2008
154
نام
امیر
حرفت رو 100% قبول دارم ربلیونم خفن ترین هست ولی توی خود بازی، من منظورم قدرته که گفتم یاماتو.ولی شما هم نتونستی جوابمو بدی که این sparda sword کجاست؟

remember_death

کاربر سایت
Sep 27, 2008
312
نام
man
من اسم شمشیر هارو خوب بلد نسیستم.شرمنده.
شمشیر اسپاردا فکر کنم اون شمشیری بود که تریش برداشت از دفتر کار دانته.اگه اونی که منظورته همین شمشیر بود که تو شماره 4 هست.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر