Brütal Legend | X360

farzadmaham

کاربر سایت
Oct 10, 2009
155
جُک نوشته بخندی. بازی فقط روی LIVE چند نفره میشه اونم نه Coop.
ممنونم از پاسختون.
درسته توسايت ايكس باكس يه نفره زده.
پس اين كاورها الكي ميزنن يا روي كاورهاي بازي اوريجينال هم اينها رو زده؟
ببخشيد يه سوال ديگه دارم كه مربوط به تاپيك نيست ولي درپاسخ بود گفتم اينجا بپرسم.
co-opكه مثلا در gears of war هم در منوي بازي هست يعني چي؟
مربوط به لايو ميشه؟
ببخشيد من آشخور آشخور هستم .
ممنونم.

moer

کاربر سایت
Jun 20, 2009
528
نام
Masoud
منم ديشب يكم ديگه بازي كردم الان رسيدم به اونجايي كه بار اول ماشينت و آپديت ميكني و بايد يك اتوبوس بزرگ و حمايت كني تا آسيب بهش نرسه :d
كلا تا وقتي gta بياد همين بازي و ميرم

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
با ذکر یک صلوات جلیل بازی رو تا دقایقی دیگر اغاز میکنیم :D. بعد از 15 روز بازی رسید... به به دم تشکیلاتی همراه هست :love:.

moer

کاربر سایت
Jun 20, 2009
528
نام
Masoud
من يجاش گير كردم ! اونجايي كه ميري تو يك شهر جديد با اتوبوس بعد چند بايد بري يك درو نابود كني ! اونا همه يارامو مي كشن ! رفته رو مخم

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
من نیز بالاخره امروز بازی رو تحویل گرفتم و حدودا 5 دقیقه بازی کردم و باید بگم مثل بقیه دوستان محو منوی بازی شدم :biggrin1:
به نظرم بازی روون و خوشساختی میاد باید بیشتر بازی کنم!:love:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
سلام و درود...
اقايون اين jack black همون دوبلور "پو" تو kung fu panda ـة؟
آره!از کار های انیمیشنیش میشه به Kung fu Panda و Shark Tale اشاره کرد!که واقعا عالی کار کرده!

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
من يجاش گير كردم ! اونجايي كه ميري تو يك شهر جديد با اتوبوس بعد چند بايد بري يك درو نابود كني ! اونا همه يارامو مي كشن ! رفته رو مخم
بيشتر توضيح بده كجا؟؟

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل

اگه اشتباه نکنم اوایل بازی منظورته!همونجایی که خوک سوارا :biggrin1: رو اتوبوست یه بمبای سبز میفرستن!
همونجوری که خودت گفتی باید درو خراب کنی دیگه!:biggrin1:
من پیشنهاذم اینه که اول رو اون حفره ایی که از توش تایتان میاد روش برج بساز تا FAN ت زیاد بشه بعد واسه خئرت ارتش بساز و بهشون حمله کن!اول سعی کن برجای اونارو خراب کنی و واسه خودتو بسازی!

moer

کاربر سایت
Jun 20, 2009
528
نام
Masoud
اگه اشتباه نکنم اوایل بازی منظورته!همونجایی که خوک سوارا :biggrin1: رو اتوبوست یه بمبای سبز میفرستن!
همونجوری که خودت گفتی باید درو خراب کنی دیگه!:biggrin1:
من پیشنهاذم اینه که اول رو اون حفره ایی که از توش تایتان میاد روش برج بساز تا FAN ت زیاد بشه بعد واسه خئرت ارتش بساز و بهشون حمله کن!اول سعی کن برجای اونارو خراب کنی و واسه خودتو بسازی!
اونارو تا خراب ميكنم ي يارو مي آد جلو اونجا جيق ميزنه باز واسه اونا ساخته ميشه ! چه جوري تا خراب كردم واسه خودم بسازم كه فنم زياد شه ارتش بسازم ؟

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
اون یارویی که میگی LionWyte هست!:biggrin1:
اصلا این یارو رو بیخیال شو!برو افرادشو بکش خودش غیب میشه و عقب نشینی میکنه!
بعد برج اونو خراب کن و وقتی اون چیز قرمز رنگ به سبز تبدیل شد برو برج خودتو بساز!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر