Brütal Legend | X360

poyan_360

کاربر سایت
May 10, 2008
381
نام
pooyan
سلام
بچه ها من اینجا گیر کردم
اونجایی که.........:D
اون دختره افلیا میمیره بعدش یه چیز خیلی بزرگ میاد از زیر اون مواد ها.
من اون ماشین گنده هه رو اوردم و یه تیر به جایی که وصل به زمین زدم. بعد یکی از کله هاش روش به راه رو میشه.بایید پرواز کنم سمتش ولی نمودونم چه کار باید بکنم فکر کنم به چشش ربط داره که حالت شیشه ای هست
لطفا کمک کنین.

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
سلام
بچه ها من اینجا گیر کردم
اونجایی که.........:D
اون دختره افلیا میمیره بعدش یه چیز خیلی بزرگ میاد از زیر اون مواد ها.
من اون ماشین گنده هه رو اوردم و یه تیر به جایی که وصل به زمین زدم. بعد یکی از کله هاش روش به راه رو میشه.بایید پرواز کنم سمتش ولی نمودونم چه کار باید بکنم فکر کنم به چشش ربط داره که حالت شیشه ای هست
لطفا کمک کنین.
دوست عزیز باید solo ی ماشین رو بزنی و با میشین بپری و چشم اون موجود رو بشکنی.به همین سادگی به همین خوشمزگی:cheesygri

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,510
نام
محمد
سلام!
ایشالا به زمین سفت بخوری تیم شفر :D نمیشد یه کم از درجه اعصاب خردکنی بازی کم کنی آخه؟! :D حیف این شاهکار که با این بخش های اعصاب خردکن یه مقدار از جذابیتش کم شده. اگه یک کم بیشتر رو بازی کار کرده بودند بدون شک بهترین بازی امسال بود. ولی انصافا آهنگهاش بی نظیره، یعنی من هر وقت سوار ماشین میشم دوست ندارم دیگه بیام پایین :D شخصیت پردازی هم بی نظیره خصوصا برادر ادی و خواهر اوفلیا :D

دروغ ميگه از همون اول بازي جذاب و قشنگه !
راست میگی از اول جذابه ولی از آخر خیر :D

moer

کاربر سایت
Jun 20, 2009
528
نام
Masoud
من كه يك 3 ساعتي بازي كردم بازي و انداختم انور باز dirt2 رفتم ! بابا اين چي بود ؟ بازي ps2 از اين بهتره ! كسي ام بياد بگه نه اين جوريا نيست خودم ميكشمش :laughing: ولي خوب با صليقه من جور نبود ! حيف 4 هزار تومن كه پاش دادم ! (اعتراض كني مردي )‌::evil:

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من كه يك 3 ساعتي بازي كردم بازي و انداختم انور باز dirt2 رفتم ! بابا اين چي بود ؟ بازي ps2 از اين بهتره ! كسي ام بياد بگه نه اين جوريا نيست خودم ميكشمش :laughing: ولي خوب با صليقه من جور نبود ! حيف 4 هزار تومن كه پاش دادم ! (اعتراض كني مردي )‌::evil:
کاملا مشخصه که مهم ترین عنصر برای شما چیه!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
گفتم كسي راجب پست من نظر نده ! ببينم ميتونيد آروم بشينيد يا نه ؟

بحث ارومیت نیست!معیار شما فقط گرافیک هست!میشه چند تا ایراد دیگه غیر از گرافیک(که اتفاقا کاملا استاندارد با سبک بازی هست)بگید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر