Brütal Legend | X360

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
علاوه برچیزی که گفتم کلی مشکلات فنی م داره. افت فریم، لگ ها تصویری عجیب که میره رو اعصاب. بعضی وقتا دکمه ها دیر عمل میکنن !!. و از همه اینها مهمتر نداشتن یه Mission Log درست درمون که ادم بدونه چه غلطی باید بکنه.

آره افت فریمش مخصوصا خیلی رو اعصابه !!
دیر عمل کردن دکمه هاشو که وسط درگیری ها مشخص میشه ! وقتی که از هر طرف داری کتک نئش جان میکنی و میخای که با پرواز کردن جونه خودتو نجات بد که یهو میبینی دکمه کار نمیکنه و تا بخاد عمل کنه دیگه دیره !:biggrin1:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
علاوه برچیزی که گفتم کلی مشکلات فنی م داره. افت فریم، لگ ها تصویری عجیب که میره رو اعصاب. بعضی وقتا دکمه ها دیر عمل میکنن !!. و از همه اینها مهمتر نداشتن یه Mission Log درست درمون که ادم بدونه چه غلطی باید بکنه.
البته اینجا هم اون جمله صدق میکنه:biggrin1:ولی به نظر من هدف شیفر تو این بازی خلق یه دنیای فانتزی و سرگرم کننده بر پایه ی Heavy Metal بوده که واقعا هم به هدفش رسیده.من که خودم هر ده دقیقه یه بار دسترو میزارم زمین به تیکه هایی که تو بازی انداخته میشه میخندم:biggrin1: خدایی بازی هیچی نباشه خیلی Fun ه.:smile: از طراحی شخصیت بگیر تا صداگذاری و...
ولی قبول دارم که اینها دلیل نمیشه که ضعف های تکنیکی بازیو نادیده بگیریم!

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
البته اینجا هم اون جمله صدق میکنه:biggrin1:ولی به نظر من هدف شیفر تو این بازی خلق یه دنیای فانتزی و سرگرم کننده بر پایه ی Heavy Metal بوده که واقعا هم به هدفش رسیده.من که خودم هر ده دقیقه یه بار دسترو میزارم زمین به تیکه هایی که تو بازی انداخته میشه میخندم:biggrin1: خدایی بازی هیچی نباشه خیلی Fun ه.:smile: از طراحی شخصیت بگیر تا صداگذاری و...
ولی قبول دارم که اینها دلیل نمیشه که ضعف های تکنیکی بازیو نادیده بگیریم!

البته زیادم heavy metal نیست:D موزیک های in flames و Dark tranquillity فوق العاده جو بازیو تغییر میده

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
اقا این بازی دیگه تو مراحل تکراری دست هر چی بازیو بسته همش یه کار تکراری رو از اول بازی تا اخر بازی باید انجام بدی خیلی مسخرست

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
سلام:biggrin1:
با صحبت فریدون:
ولی خداییش خیلی بازی سرگرم کننده ایه!!
کلاً فضا و شخصیت پردازیش خیلی جالبه...
تازه شروع کردم
اونجایی که دختره(اسمشو فراموش کردم)زخمی شده باید ببری نجاتش بدی و نت ها رو از عنکبوته بگیری...
خلاصه ی ماجرا اینکه امیدوارم فروشش به اندازه ای باشه که قسمت بعدی هم براش بسازن...

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
به نظر من شروع بازی عالی بود ولی بعد از گذشت یکی دو ساعت که وارد مبارزات اصلی بازی میشی، کاملا اعصاب خورد کنه. در واقع مشکل اصلی من همین مبارزاتش هست. اصلا اون چیزی نبود که فکرشو میکردم.
فقط با Gurdian Of metal خیلی حال کردم:D

mehran1

کاربر سایت
Mar 12, 2008
554
سلام دوستان
من 40-50 دقيقه بازي كردم بعد گير كردم
همون جا كه يه نيرو مي ده كه وقتي اهنگ مي زنه موجودات در اختيار ما ميشن بعدش كه مي رم جلوتر يه غول ميكشم بعدش سه تا در هست كه از اون ها موجوداتي مي ياد واونجاسه پايه سنگي وجود داره و اون موجودات مي خوان اون ها را خراب كنند كه من هي اونا رو مي كشم تموم نمي شه اخرش هم سه ستون ريخته ميشه و موجودات روي ستونها بهمذاب زيرشان ريخته مي شوئند

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
سلام دوستان
من 40-50 دقيقه بازي كردم بعد گير كردم
همون جا كه يه نيرو مي ده كه وقتي اهنگ مي زنه موجودات در اختيار ما ميشن بعدش كه مي رم جلوتر يه غول ميكشم بعدش سه تا در هست كه از اون ها موجوداتي مي ياد واونجاسه پايه سنگي وجود داره و اون موجودات مي خوان اون ها را خراب كنند كه من هي اونا رو مي كشم تموم نمي شه اخرش هم سه ستون ريخته ميشه و موجودات روي ستونها بهمذاب زيرشان ريخته مي شوئند
برو دمه اون هدفونه و Battle Cry رو بزن !

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من این رو هنوز نتونستم بازی کنم اما لیست آهنگ هاش رو که نگاه می کردم خیلی خفن بود. خیلی....
از دیمو-بورگیر آهنگ داره. جل الخالق...

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
به نظر من که بازی سرگرم کننده ای هستش کلا سبکش برای من خیلی جالب و جذابـه!
تا اینجا هم که بازی کردم (چپتر7) بازی سختی نبوده و بازی پیچیده ای هم نیست فقط باید بهش عادت کنی!

ZATOICHI

کاربر سایت
Feb 22, 2009
85
نام
مانی
من یه جاش گیر کردم
همون قوله سه سر که باید با ماشین از داخلش رد شد.
من رد میشم و جفتشون میوفته ولی بعدش هیچ کاری نیست که بکونی (Defeat Dovicucus and Forces)
و هیچ کسی هم که نیست بزنی لطفا کمک کنید

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
به نظر من که بازی سرگرم کننده ای هستش کلا سبکش برای من خیلی جالب و جذابـه!
تا اینجا هم که بازی کردم (چپتر7) بازی سختی نبوده و بازی پیچیده ای هم نیست فقط باید بهش عادت کنی!

اولش خیلی ضد حاله. چون به نظر من از نظر گرافیکی و حتی کنترل خیلی ضعیف تر از بازیهای الانه ولی وقتی بهش عادت کنی دیگه این چیزا یادت میره.

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
من یه جاش گیر کردم
همون قوله سه سر که باید با ماشین از داخلش رد شد.
من رد میشم و جفتشون میوفته ولی بعدش هیچ کاری نیست که بکونی (Defeat Dovicucus and Forces)
و هیچ کسی هم که نیست بزنی لطفا کمک کنید
دو طرف را که نابود کردی, سرش میفته روی زمین که در واقع همون Stage اصلیشه. بزن فکشو بیار پایین دیگه:D

ZATOICHI

کاربر سایت
Feb 22, 2009
85
نام
مانی
با تشکر از جوابت
من با roch crusher پنجاه بار زدم وسط سرش که افتاده ولی هیچ اتفاقی نیافتد
لطفا یه راهنمایی دیگه بکنید

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
با تشکر از جوابت
من با roch crusher پنجاه بار زدم وسط سرش که افتاده ولی هیچ اتفاقی نیافتد
لطفا یه راهنمایی دیگه بکنید
دو طرف را که نابود کردی با ماشین برو توی سر وسطش. یه دموی کوتاه پخش میشه و بعدش یه مبارزه تن به تن با Doviculus

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر