Brütal Legend | X360

moer

کاربر سایت
Jun 20, 2009
528
نام
Masoud
كي بازي من و ميخواد ! اتيش زدم به مالم ! فقط 3 ساعت تو دستگاه بوده ! البته ميدونم اين بازي ارزش فروختن نداره بهترين جا براش سطل آشغال ولي 500 تومن ميفروشمش ! نه زياد براش 200 تومن پول پيكم پاي من lol :laughing:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
كي بازي من و ميخواد ! اتيش زدم به مالم ! فقط 3 ساعت تو دستگاه بوده ! البته ميدونم اين بازي ارزش فروختن نداره بهترين جا براش سطل آشغال ولي 500 تومن ميفروشمش ! نه زياد براش 200 تومن پول پيكم پاي من lol :laughing:
من دفعه پیش به احترام نظری که دادی , پست بقیه رو پاک کردم تا برای تاپیک مشکلی پیش نیاد. ولی مثل اینکه کلآ مشکلت چیز دیگه ای هست. دفعه بعد تکرار بشه شرمنده میشم. بچه ها یه بار نظر شما رو در مورد بازی خوندن و دوست ندارن هر صفحه بخونن.

moer

کاربر سایت
Jun 20, 2009
528
نام
Masoud
من دفعه پیش به احترام نظری که دادی , پست بقیه رو پاک کردم تا برای تاپیک مشکلی پیش نیاد. ولی مثل اینکه کلآ مشکلت چیز دیگه ای هست. دفعه بعد تکرار بشه شرمنده میشم. بچه ها یه بار نظر شما رو در مورد بازی خوندن و دوست ندارن هر صفحه بخونن.
خوب بحث سره منه
از این به بعد اصلا دیگه فعالیت نمیکنم
هیچ پستیم نمیدم
با عرض پوذش از همه

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
خوب بحث سره منه
از این به بعد اصلا دیگه فعالیت نمیکنم
هیچ پستیم نمیدم
با عرض پوذش از همه
خب آقا آریا راست میگن دیگه !
شما میای یه کامنت میدی و در کمال تعجب بر میگردی به بقیه میگی روی نظرت نظر ندن !!!!
گفتم نظر منه ! من ميگم خوب نيست بگو چشم ! اعصاب ندارما
من كه يك 3 ساعتي بازي كردم بازي و انداختم انور باز dirt2 رفتم !
Dirt 2 بازییه که به عنوان یه ریسینگ مطرحه ، در حالیکه BL قسمتی از گیم پلیش رو ریسینگ تشکیل میده نه همش رو !

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
اينايي كه گفتيد درباره ي بروتال بود؟ بازي بده؟؟
ميدونيد اگه تيم شفر بفهمه خود كشي ميكنه.
بازي خيلي عالي كار شده از همه نظر فقط حيف كه يه كم كوتاه. وديگر هيچ.
بازیش چقد افت فریم داره ! بعضی وقتا رو اعصاب راه میره ! مخصوصا وسط درگیری ها !

بازي با ديسك افت فريم داره ولي اگه بريزي رو هارد هيچ افت فريمي نداره.من امتحان كردم

moer

کاربر سایت
Jun 20, 2009
528
نام
Masoud
اوكي ! من بد گفتم چوبشم خوردم يك نمره منفي از مدير گرفتم ديگه ! دوستان شرمنده ! پست جالبي كلا ندادم ! شرمنده همه ! ولي خوب بازي به دل من نچسبيد ! همين !‌‌

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
بازي با ديسك افت فريم داره ولي اگه بريزي رو هارد هيچ افت فريمي نداره.من امتحان كردم
نه من از رو هارد هم بازی کردم وسط جنگهای خیلی شلوغش یه کم اسلو موشن میشد.
=========
بازی فوق العاده بود. آدم اصلا خسته نمیشه. باید یه بار دیگه این دفعه با Brutal برم.:biggrin1:

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
برای من که افت فریم نداشت(تازه رو هارد هم نریخته بودم).امروز صبح هم تمومش کردم.حیف که اندکی کوتاه بود:(.

*Saman*

کاربر سایت
Jun 12, 2009
65
بازی به نظر من خیلی زیبا بود مخصوصا با دیالوگ های کمدیش حال میکردم داستان خوبی هم داشت گرافیکش که دوستان میگن در حد PS2 گرافیک بازی فانتزی و هیچ ربطی به PS2 یا PS1 نداره گیم پلیشم اصلا خسته کننده نبود با سیستم آپگریدشم خیلی حال میکردم خلاصه اینکه اگه یکی از بازی خوشش نمیاد الکی رو بازی اسم نزارین بازی قشنگی بازی که فقط گرافیک نیست داستان گیم پلی هم مهم فقط چیزی که منو اذیت میکرد که دوستان هم اشاره کردن اسلو موشن شدن بازی تو صحنه های شلوغ بود و کوتاه بودن بازی.

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
بازی به نظر من خیلی زیبا بود مخصوصا با دیالوگ های کمدیش حال میکردم داستان خوبی هم داشت گرافیکش که دوستان میگن در حد PS2 گرافیک بازی فانتزی و هیچ ربطی به PS2 یا PS1 نداره گیم پلیشم اصلا خسته کننده نبود با سیستم آپگریدشم خیلی حال میکردم خلاصه اینکه اگه یکی از بازی خوشش نمیاد الکی رو بازی اسم نزارین بازی قشنگی بازی که فقط گرافیک نیست داستان گیم پلی هم مهم فقط چیزی که منو اذیت میکرد که دوستان هم اشاره کردن اسلو موشن شدن بازی تو صحنه های شلوغ بود و کوتاه بودن بازی.
دوست عزیز کاملا باهات موافقم;).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر