Brütal Legend | X360

farhadssss

کاربر سایت
Sep 20, 2009
331
اهنگ In Flames - Goliaths Disarm Their Davids

In Flames - Goliaths Disarm Their Davids

ان اهنگ رو هرکی گوش نده از دساش رفته

البته نمیدونم ماله کودوم مرحلست
توی OST بازی بوود

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
بازی خیلی خوبی بود
گیم پلیش خیلی کوتاه بود
من 4 ساعته خط داستانی رو تموم کردم
ولی بسیار بهم چسبید نمره من به بازی: 8.5

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
من اونجایی گیر کردم که باید رکورد شکار اون یارو را بشکونیم، دو تا حیوان اول (خارپشت و گوزن) را انجام دادم، ولی حیوان سومی رو پیدا نمیکنم، فکر کنم اون گرازها هستند که قبلش باید بیحسشون میکردیم ولی هرچی میگردم پیداشون نمیکنم. ممنون از کمکتون.

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
درود

این بازی از جمله بازی هایی بود که خیلی منتظرش بودم و به موفقیتش خیلی امید داشتم. ولی وقتی بازیش کردم دیدم خیلی اشتباه میکردم!

البته اینا نظر خودمه:
حدودا 25 درصد از بازی رو رفتم. یک بازی بسیار مزخرف و بی هدف با داستان آبکی و در کل گیم پلی فوق تخیلی هست. گرافیک بازی به معنای حقیقی بسیار بد است! انیمیشن شخصیت ها، جزییات محیط و... اصلا با توجه به زمان عرضه ی بازی قابل قبول نیست. نبردها هم که واقعا آبکی و بسیار پیش پا افتاده کار شدن و هیچ نکته ی مثبتی ندارن.
درجه ی سختی بازی هم که واقعا غیر استاندارد هست.
تنها نکته ی مثبتی که توش دیدم نحوه ی دیالوگ گویی کارکتر ها و صداگذاری بازی هست که بعضی از آهنگ ها واقعا زیبا هستن. نوآوری هایی هم که در طراحی کلا شخصیت ها به کار رفته قابل چشم پوشی نیست.

ولی در کل من این بازی رو یه بازی فوق العاده ضعیف و بی هدف میدونم.

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
درود !:smile:

اعصابم کوبیده شده !:biggrin1: تو اون مرحلش که میگه بریم اون مرتیکه مو بلنده رو شکست بدیم (تو میدونیم) هر کار میکنم هیچی نمیشه !:biggrin1: هرچی برجارو میگیرم باز پس میگیرم موندم چیکار کنم ! :evil:

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
درود !:smile:

اعصابم کوبیده شده !:biggrin1: تو اون مرحلش که میگه بریم اون مرتیکه مو بلنده رو شکست بدیم (تو میدونیم) هر کار میکنم هیچی نمیشه !:biggrin1: هرچی برجارو میگیرم باز پس میگیرم موندم چیکار کنم ! :evil:
کلا چند تا از برج ها رو بگیر که بتونی هی آدم درست کنی و در اولین فرصت باید روی دو تا برج طرف چپ و راست اونی دری که اون بالا هست تمرکز کنی و افرادت رو بفرستی اونجا.

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
بازی ماله 2-3 سال پیشه دیگه بعید می دونم کسی یادش مونده باشه :D
من تا اونجا که یادمه بازی اب خوردن بود هیچی نداشت که بخوای توش بمونی

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
بازی ماله 2-3 سال پیشه دیگه بعید می دونم کسی یادش مونده باشه :D
من تا اونجا که یادمه بازی اب خوردن بود هیچی نداشت که بخوای توش بمونی

نه آخه الان رو PC اومده ! اونجا هم سوال کردم هنوز کسی بازی نکردتش .
با guitar ground finish که دوستمون گفت چیه ؟
نمیدونم رو x360 کلید گیتار زدن کدومه ولی رو pc کلیک چپ گیتار و نگهش داری آتیشه .
حالا guitar ground finish نمیدونم چیه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر