Assassin's Creed III | PS3

booty1

کاربر سایت
Jun 10, 2012
54
سلام من کنسولم ps3 320gb
هست با هک rogero 4.30
این بازی بدون مشکلی بازی میکنم اما روی 27 درصد اونجایی که 2 تا نگهبان مانر رو دارن میارن بیرون از زندان گیر میکنه و جلوتر نمیره بازی هم دوباره اجرا که میکنم تو لودینگ گیر میکنه
چیکار کنم؟
مرسی

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
امروز یه dlc رایگان داد برای ما :

اینجا درختا کل محیط رو پوشونده بودن بطوری که نور از لایه به لایه درختا می رسید مثل آمازون :D

اینجا هم نمای دور این معبد که فوق العاده بود من از گرافیک این ماموریت سکته ناقص زدم کلا صحنه های نابی خلق شده بود و آخر سر هم یه شمشیر توپ رو از معبد کش می ریم .

دو دست لباس هم می ده ولی هیچ کدوم ماله خودش نمی شه و یه تبر بزرگ که من اون شمشیر رو ترجیح می دم.
دو تا کارکتر هم برای آنلاین اضاف می کنه یکه مرد که کارکتر اصلی یه بازی هم هست اسمش یادم رفت و یه زن کت قرمز که چیز خوبیه .
و همینا من چیز دیگه یادم نمی یاد .

و می گن این dlc برای seasonpass دارا بود که ما نداشتیم .

bardia55

کاربر سایت
Dec 8, 2012
8
نام
bardia
سلام دوستان من تو اون مرحله که باید با اسب بره تو جنگل تا اون پیک سوار رو بکشه و 2 دقیقه تایم داده گیر کردم هر چی سریع تر میرم اون بازم به نیروهای توی جنگل میرسه چی کار کنم

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
سلام دوستان من تو اون مرحله که باید با اسب بره تو جنگل تا اون پیک سوار رو بکشه و 2 دقیقه تایم داده گیر کردم هر چی سریع تر میرم اون بازم به نیروهای توی جنگل میرسه چی کار کنم
سوار اسب که میشی با X تندتر برو
از تفنگ و تیر کمون هم استفاده کن:)

mahan351

کاربر سایت
Feb 17, 2011
181
نام
ماهان
سوال درمورد Assassin's Creed III

سلام خدمت دوستان
یه سوال داشتم
نسخه ی فیزیکیه این بازی دارای 5تا DLC هست(منظورم کد seasonpass هست) و آیا بازی دلوکس هست؟
با تشکر :x
مدیریت : برای هر سوال یه تاپیک جدید باز نمیکنن !

Last edited by a moderator:

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
سلام خدمت دوستان
یه سوال داشتم
نسخه ی فیزیکیه این بازی دارای 5تا DLC هست(منظورم کد seasonpass هست) و آیا بازی دلوکس هست؟
با تشکر :x
مدیریت : برای هر سوال یه تاپیک جدید باز نمیکنن !

ببخشید چرا 5 تا؟ 60 دقیقه گیم پلی انحصاری رو ps3
حالا شاید پک جدید اومده و من اطلاع ندارم

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
ببخشید چرا 5 تا؟ 60 دقیقه گیم پلی انحصاری رو ps3
حالا شاید پک جدید اومده و من اطلاع ندارم

یحتمل Limited Edition منظور است.

یه چیزی!! الان چه طوری تو ویدیوی زیر که کاراکترش هیثمه از اساسینا استفاده شده در صورتیکه تا Sequence 7 اگه اشتباه نکرده باشم Assassin Recruit نداریم!:-o

آقا منظورم مراحل جدیدشه ...
یا باید limited edition که Season Pass توش داره بگیری(که سخت گیر بیاد) یا 24 پوند بدی از استور Season Pass رو بخری.نه تو نسخه فیزیکی عادی نیستش.

mese: The Hidden Secret
اینم جزو Season Pass دیگه:| 4 تاش بعدا میاد.

آخرین ویرایش:

mahan351

کاربر سایت
Feb 17, 2011
181
نام
ماهان
آقا منظورم مراحل جدیدشه ...

---------- نوشته در 10:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:16 PM ارسال شده بود ----------

mese: The Hidden Secret

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر