Assassin's Creed III | PS3

Miladosos

کاربر سایت
May 6, 2011
602
نام
میلاد
دوستانی که اینجا قعالیت میکنید ، آنلاینشم هم بازی میکنید؟
NAT شما چه رنگیه ؟ راهی برای کاهش پینگش هست ؟ :| (تو AC:R هم با این NAT مشکل داشتیم)

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
آقا من Unlocker‏ رو زدم تمام DLC‏ هاش باز شد , حتی وقتی داخل بازی رفتم تو منو اصلی لیست همه DLC‏ ها اومد :D
اما نمیدونم مراحل فرعی جدیدش کدومه , خیلی مرحله زیاده ! :D

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
Assassin's Creed 3: The Tyranny of King Washington اقا این دی ال سی رو از دست ندید. خیلی جالبه من تموش کردم و جالبش اینه که ادامه داره و تروفی هم داره.

CALAN

کاربر سایت
Jul 23, 2012
156
نام
میلاد
دوستان من یک جا گیر کردم اسمشو نمیدونم ولی یک نفر بهم میگه برو یک نفر دنبال کن یارو رو که دنبال میکنی میرسه یک جا میپیچه تو کوچه دستشوییش میگیره همونجا بقل دیوار خودش راحت میکنه:))بعد دو سه قدم جلو تر میره با یک سری سرباز که اونجا وایسادن صحبت میکنه صحبتشون که تموم شد میزنه تو باختی :|
نمیدونم اگه یارو ببینم میبازم اگه نبینم میبازم اگه سرباز ها رو بکشم میبازم چی کار کنم؟

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
بالاخره سه قسمت از دی ال سی Assassin's Creed 3: The Tyranny of King Washington
1- INFAMY
2- BETERYAL
3-REDEMPTION
رو تموم کردم. در کل با داشتن روایتی از نوع دیگه از داستان و قدرت های فرا بشری جناب کانر بازی راحتر بود ولی از بازی اصلی به نظر من جالبتر بود. امیدوارم شما دوستان هر سه فصل رو بازی و از ان لذت ببرید.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دوستان اين benedict arnold هم جزو dlc هاي بازيه ؟ چه چيزايي داره ؟

راستي من كه خودمو كشتم نتونستم از طريق PS3 برم داخل UPLAY !
بخاطر همين با PC رفتم چيزهاي AC3 رو از طريق UPLAY خريدم !
كسي ميدونه حالا از كجا بايد برم بگيرمشون ؟! رفته داخل دانلود ليست يعني ؟

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,272
نام
امیر حسین
دوستان اين benedict arnold هم جزو dlc هاي بازيه ؟ چه چيزايي داره ؟

راستي من كه خودمو كشتم نتونستم از طريق PS3 برم داخل UPLAY !
بخاطر همين با PC رفتم چيزهاي AC3 رو از طريق UPLAY خريدم !
كسي ميدونه حالا از كجا بايد برم بگيرمشون ؟! رفته داخل دانلود ليست يعني ؟
همون DLC انحصاری PS3 هستش،یادم نمیاد کدوم مرحله بود:-" من که کلا نقشه رو خالی کردم :d :-"
---
داخل لیست دانلود Store ؟ نه اونجا نمیره چیزایی که از Uplay گرفته میشه! از توی همون Uplay دانلود میکنه! البته تم رو دانلود میکنه! اون چیزای دیگش رو یادم نیست :-" بقیش شاید Unlock شده باشه الان هم:-" (اگر به Uplay کانکت بشه البته :d )
چپتر چندی الان؟ :d

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
يه چيزي كه از همون اول اول هم توي سري AC وجود داشت اين بود كه معلوم بود خود جريان دزموند هم يه ياداوري حافظه بيشتر نيست !
توي يك اگر دقت كنيد اون لودينگ اوليه اش دقيقا" مثل انيموس 1 بود همينطوري ادامه داشتند تا رسيد به 3 !

حالا 4 رو به همين خاطر بهش مي گن 4 و بهش پسوند ندادن چون بالاخره معلوم ميشه از روي كي دارند حافظه دزموند رو ميخونن

نظر شما چيه ؟:-/

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
دوستان من یک جا گیر کردم اسمشو نمیدونم ولی یک نفر بهم میگه برو یک نفر دنبال کن یارو رو که دنبال میکنی میرسه یک جا میپیچه تو کوچه دستشوییش میگیره همونجا بقل دیوار خودش راحت میکنه:))بعد دو سه قدم جلو تر میره با یک سری سرباز که اونجا وایسادن صحبت میکنه صحبتشون که تموم شد میزنه تو باختی :|
نمیدونم اگه یارو ببینم میبازم اگه نبینم میبازم اگه سرباز ها رو بکشم میبازم چی کار کنم؟
شاید باید مخفی گوش بدی

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
خب من هم The Tyranny of King Washington رو تا آخر بازی کزدم.از بازی اصلی خیلی بیشتر بهم چسبید.یه علتش فک کنم این بود که راتاکانوتیوکه یه سرخپوست کامل بود که خیلی راحت تر از کانر اساسین می شد باهاش ارتباط بر قرار کرد. ولی در کل توصیه ش نمی کنم مگه این که مثل من از یکی کد بخرین تا ارزونتر دربیاد چون واقعا 120 تومن نمی ارزه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر