Assassin's Creed III | PS3

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
چرا اين همه داستان بازي داغون بود :|:|:| كلي plothole هم داشت !!!

فقط يه سوال در مورد اخر بازي
الان يعني دزموند ميخواست دنيا رو نجات بده اما جونو بود كي بود گولش زد ؟ كه دنيارو نابود كنه ؟

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
نام
Hamed
داشت گولش میزد که همون موقع منوروا ( خواهرش ) اومد و به دزموند گفت : که جونو داره دروغ میگه و اگه به اوه کره دست بزنی دنیا رو نجات میدی ولی جونو آزاد میشه و دزموند هم دست زد و مرد ولی هنوز نمرده و توسط Subject 16 در نسخه بعدی نجات داده میشود .... بقیهش رو نمیگم چون اسپویل میشه :d

- - -ویرایش - - -

salam dostan man to %56 gir kardam dige nemidonam chi kar konam rasti to chapkhoneha bayad chi kar kard

%56 کجای بازی میشه دقیقا ؟
موقعی که سه درجه تحت تعقیب رو داشته باشی میری تو چاپخونه پیشه یک مرده مقداری بهش پول میدی بعد 3 درجه تحت تعقیبت از بین میره ... البته با 2 راه دیگه هم میشه مقدار درجه تحت تعقیب رو پایین اورد که در طول بازی بهتون یاد میده فکر کنم فصل 5 یا 6

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,272
نام
امیر حسین
دوستمون جواب رو داد! فقط یه نکته در مورد دزموند! :d
نه آقا،دزموند کاملا مرد! :d جسدش هم جمع کردن و بردن! کلا با دزموند خداحافظی کنید! :d

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
نه آقا،دزموند کاملا مرد! :d جسدش هم جمع کردن و بردن! کلا با دزموند خداحافظی کنید! :d

امير اين خط اين نشون :d
كلا" دزموند هم يه DNA خوني مثل چيزيه كه براي الطير و ازيو وكانر بود ! يعني يه DNA خوني توي DNA خوني ديگه :d اخرش يهو مي بيني يكي ديگه اون وسط مياد مي گه منم نوه نتيجه دزموندام ميخوام زمين رو نجات بدم :d

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
نام
Hamed
مدرکی داری که میگی دزموند مرده من حتما یک چیزی دیدم که اینو میگم ...

subject 16 تو بدن دزموند بود و تو نسخه قبلی این بازی 16 به دزموند گفت:( که من تو رو نجات خواهم داد ) و موقعی که دست به اون کره میزنه اگه به دست دزموند نگاه میکردید میدرخشید یعنی 16 از اون محافظت کرده ... ولی نمیدونم نقش Eve چیه در نسخه های بعدی

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
مدرکی داری که میگی دزموند مرده من حتما یک چیزی دیدم که اینو میگم ...

subject 16 تو بدن دزموند بود و تو نسخه قبلی این بازی 16 به دزموند گفت:( که من تو رو نجات خواهم داد ) و موقعی که دست به اون کره میزنه اگه به دست دزموند نگاه میکردید میدرخشید یعنی 16 از اون محافظت کرده ... ولی نمیدونم نقش Eve چیه در نسخه های بعدی

نور محافظی در کار نیست :D دزموند سوخاری شد رفت :D دیگه چه جوری باید نشون بدن تا باور کنید این بنده خدا مُرد :D خود یوبی هم چند وقت بعد از عرضه ی بازی اینو ول داد بیرون :

:D

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
نام
Hamed
نور محافظی در کار نیست :D دزموند سوخاری شد رفت :D دیگه چه جوری باید نشون بدن تا باور کنید این بنده خدا مُرد :D خود یوبی هم چند وقت بعد از عرضه ی بازی اینو ول داد بیرون :

:D

من که فکر نمیکنم چون از رو یک ویدئو دیدم اگر هم سوخته باشه یا دی ان ای Eve یا پدرش

bardia55

کاربر سایت
Dec 8, 2012
8
نام
bardia
دوستان کمک من تو 56 درصد گیر کردم دیگه هیچ ماموریتی نیست تو کافه ها هم فقط میشه بازی کرد همه زیر زمین هارو هم گشتم نمیدونم چیکار باید بکنم کمک کنید

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من که فکر نمیکنم چون از رو یک ویدئو دیدم اگر هم سوخته باشه یا دی ان ای Eve یا پدرش

مُردنش که 100% مُرده ! خود یوبی سافت گفت داستان دزموند توی شماره ی 3 به پایان رسید :D ولی حالا بعداً به عنوان شخصیت فرعی یا یه همچین چیزی روحش یا DNA و ایناش توی انیموس مونده باشه محتمله ولی خودش مُرد رفت :D

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
دوستان کمک من تو 56 درصد گیر کردم دیگه هیچ ماموریتی نیست تو کافه ها هم فقط میشه بازی کرد همه زیر زمین هارو هم گشتم نمیدونم چیکار باید بکنم کمک کنید
احتمالا بازی شما باگ گرفته ماموریت نمیده و باید بازی رو از اول شروع کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر