Assassin's Creed III | PS3

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
محسن بپر بغلم >:d :dبالاخره تونستم بازی کنم
دوستان متن خیلی ساده نوشته شده و فکر کنم راحت بتونین بخونین و چیز خاصی نداره !
واقعاً باگ شرم آوریه الان 2 هفتست ما رو کاشته و نمیتونستیم مولتی بزنیم ! مشکل هم از اینترنت ما نیست و این یارو هم همینو میگه :
it's not the servers, it's not the internet conection... it's the UPLAY PASSPORT and UPLAY ACC, there's something wrong with that.

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
محسن بپر بغلم >:d< :dبالاخره تونستم بازی کنم

:d

به زبان سادهتر میگم اگه کسی متوجه نشد , هر کسی خواست اینو به پست اول یا یه تاپیک دیگه انتقال بده :d

چیزای که لازم داریم

یه AC 3
یه اکانت uplay
دو تا اکانت psn

مراحل انجام

1) اکانتی رو که ساختین و در واقع اکانت اصلیتون نیست رو لوگین کنید و وارد psn بشید بعد وارد AC3 وقتی میخواید وارد بازی بشید ازتو ن میخواد یا وارد اکانت uplay بشید یا رجیستر کنید , با بی اعتنایی :d مربع رو بزنید و برید توی منوی بازی و وارد بخش مولتی بشید اونجا صبر کنید تا ازتون بخواد استارت بزنید , اینکارو انجام میدید و بعد از چند لحظه ازتون میخواد یوزر و پسوورد uplay رو بزنید این کار کنید و میبینید که به ورودتون تبریک میگه :|

2)از بازی بیاید بیرون وارد اکانت اصلیتون بشید و همین کارها انجام بدید و بازیتونو انجام بدید و در نهایت تاسف هر دفعه بهتون به خاطر رجیستر کردن تبریک میگه :|

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
دوستان من الان بازی رو تموم کردم منتها زیاد سر در نیاوردم چی شد آخرش!! کسی میتونه توضیح بده
خب connor انتقام خون ناموسش رو میگیره:d( همون یارو که اول داستان باهاش برخورد میکنه و اسمش رو میپرسه آخر بازی نابودش میکنه که مادرش و دهکده اش در زمان قدیم آتیش زده بود)....
پدرش رو هم میکشه
اون دزموند هم که میمیره و خوشبختانه در قسمت های بعدی دیگه اثری ازش نیست:d

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
بابا من خواستم کسی نفهمه واس همین در مورد طرز پایانش چیزی نگفتم, لو دادی که!! عب نداره چه بهتر, راستی نمیتونید داستان کاملشو قرار بدید?

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
جالبه !! ساپورت یوبی دقیقا همین راه حل رو واسه من فرستاده ! خودشون هم توش موندن باید مردم راه حل ارایه بدن و اونا استفاده :|

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
:d

به زبان سادهتر میگم اگه کسی متوجه نشد , هر کسی خواست اینو به پست اول یا یه تاپیک دیگه انتقال بده :d

چیزای که لازم داریم

یه AC 3
یه اکانت uplay
دو تا اکانت psn

مراحل انجام

1) اکانتی رو که ساختین و در واقع اکانت اصلیتون نیست رو لوگین کنید و وارد psn بشید بعد وارد AC3 وقتی میخواید وارد بازی بشید ازتو ن میخواد یا وارد اکانت uplay بشید یا رجیستر کنید , با بی اعتنایی :d مربع رو بزنید و برید توی منوی بازی و وارد بخش مولتی بشید اونجا صبر کنید تا ازتون بخواد استارت بزنید , اینکارو انجام میدید و بعد از چند لحظه ازتون میخواد یوزر و پسوورد uplay رو بزنید این کار کنید و میبینید که به ورودتون تبریک میگه :|

2)از بازی بیاید بیرون وارد اکانت اصلیتون بشید و همین کارها انجام بدید و بازیتونو انجام بدید و در نهایت تاسف هر دفعه بهتون به خاطر رجیستر کردن تبریک میگه :|

RofL =))
LoL به اين راه حل :d
يعني ته تيكه راه حله :d راهي كه براي بازي كردن U3 هم داشتيم رو يادمه اما اون عقلاني بود يعني به خاطر اينترنت ما بود !
اما اين يكي خيلي ضايعه :d احتمالا موقع كانكت شدن يه فايل رو دانلود مي كنه كه بعد يه مدتي خود به خود ار بين ميره ؟!

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
مسخره ـست ! یه پچ بدین تموم شه بره ! :| هربار که بخوام برم مولتی باید برم اون یکی اکانت و اون کارا رو انجام بدم و بعدش برگردم به اکانت اصلی تا وصل شه ! :|
تا این کارا رو انجام بدیم حس بازی کردن میپره دیگه ! :d

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
مسخره ـست ! یه پچ بدین تموم شه بره ! :| هربار که بخوام برم مولتی باید برم اون یکی اکانت و اون کارا رو انجام بدم و بعدش برگردم به اکانت اصلی تا وصل شه ! :|
تا این کارا رو انجام بدیم حس بازی کردن میپره دیگه ! :d

حالا قدر هموني كه ديروز بهت گفتم مياي بازيش كنيم گفتي نه رو بدون :d

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
دقیقا منم سوال آرمین رو دارم, راستی من بازی رو تموم کردم اما باز مرحله(اصلی) داره,احیانا همون 1 ساعت انحصاری نیستش?
نه اون انحصاریه با کد باز میشه و کاراکترشم اگه اشتباه نکنم فرق می کنه.اون مرحله اصلیه هر بار طرفشون بری یه کات سین نشون میده و و خیلی زودم تموم میشه و ترافی FIN رو میده(در اصل مرحله نیستن}

بد مصب این لباس الطایر چه ابهتی داره:xشاید حرفم مسخره به نظر بیاد ولی حس میکنم گرافیک بازی باهاش چشم نوازتره و افت فریمم کمتر میشه.:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر