Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

ehsan_ubi

کاربر سایت
Jul 5, 2009
317
نام
Ehsan
راستی دوستان راهی نیست که پس از پایان بازی شنلش رو از سرش بر میداه رو عین قبل کرد که لباسش رو کامل بپوشه منون میشم اگه جواب بدید ؟

Cexx

کاربر سایت
Jan 14, 2012
149
نام
ضادق
سلام دوستان . میگم این سلاح هام رو باید کجا ها اپگرید کنم ؟
بعدش کانر لباس به جز این هم میشه مثل اساسین های قبلی براش گرفت ؟ بری مرحله و لباس بده ؟
من تازه 16٪‌بازی هستم همون جا که لباس رو تازه بهت میده و میری بوستون !
بعدش این علامت های روی نقشه رو جایی هست که بتونم بفهمم چی هست ؟ مثلا فلان علامت یعنی چی ؟ سایتی هست توضیح داده باشه ؟

ppaarrssaa

کاربر سایت
Oct 26, 2012
15
نام
پارسا
وقتی RB رومیزنی کنار هر اسلحه ای که انتخاب میکنم نوشته Tools.هر دکمه ای رو که میزنم نمیره رو Tools.چه جوری باید اینکارو بکنم؟اصلا به چه دردی میخوره؟

---------- نوشته در 09:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:45 PM ارسال شده بود ----------

چه جوری دو تا تفنگ میبنده به کمرش؟

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
راستی دوستان راهی نیست که پس از پایان بازی شنلش رو از سرش بر میداه رو عین قبل کرد که لباسش رو کامل بپوشه منون میشم اگه جواب بدید ؟
منم همین مشکلو دارم

من خودم هنوز بازی رو کامل تموم نکردم رو 76% هستم ولی خداییش حیفم میاد تمومش کنم تقریبا تمام جانبی هارو رفتم ایشاالله امشب تمومش میکنم ولی یه راهی به نظرم میاد جواب میده:
ماموریت های Peg Leg رو که تموم کنید و به OAK Island برید وقتی اچیومنتشو گرفتید یه لباس دریانوردی کانر همون آبی رو هم میده که کلاه اساسینی نداره ولی اون کلاه ناخداییرو داره
فکر کنم اونو تن کنید دیگه کلاه ناخدایی رو از سرش بر نمیداره

بعدش کانر لباس به جز این هم میشه مثل اساسین های قبلی براش گرفت ؟ بری مرحله و لباس بده ؟
بعدش این علامت های روی نقشه رو جایی هست که بتونم بفهمم چی هست ؟ مثلا فلان علامت یعنی چی ؟ سایتی هست توضیح داده باشه ؟

سلاح ها عملا آپگریدی ندارن، فقط میتونی یه سری اسلحه از Crafting بسازی
میتونی لباس رو از مغازه ها بخری و بعد از ماموریت های Peg Leg هم یه لباس ناخدایی میده، تا اینجا من یه لباس زندانی هم گرفتم تا ببینم امشب چیا گیرم میاد
خود نقشه راهنما داره دیگه،RB(شایدمLB) بزنی معلوم میشه، یه نقشه هم صفحه 91 گذاشتم خواستی ببین شاید کمکت کنه.

وقتی RB رومیزنی کنار هر اسلحه ای که انتخاب میکنم نوشته Tools.هر دکمه ای رو که میزنم نمیره رو Tools.چه جوری باید اینکارو بکنم؟اصلا به چه دردی میخوره؟
چه جوری دو تا تفنگ میبنده به کمرش؟

دو تا اسلحه بدست نمیگیره.
وقتی RB رو بزنی با LS اسلحه های دستی و با RS اسلحه های شلیک کردنی رو برمیداره فقط کافیه بری روی اون اسلحه و با Y هم شلیک میکنه
-----------------------------

من خودم واسه اچیوهای Perfectionist و Completionist دارم تلاش میکنم واسه همین زیرو روی بازی رو دراوردم:d

siavashjal

کاربر سایت
May 26, 2011
255

وقتی که می ری روی نقشه LB یا LT رو بزن(یادم نیست کدومشون!!!) تمام آیکون های روی نقشه رو واست لیست می کنه و جلوی هر کدوم می گه چی هستن.

---------- نوشته در 12:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:11 PM ارسال شده بود ----------

این پچ جدید کلا واسه چیه؟مراحل peg leg رو باید چی کار کنیم.میره باهاش حرف میزنه ولی اتفاقی نمیوفته

باید بگردی آیکون هایی که شبیه لیوان هست تو نقشه همه رو جمع آوری کنی.

parsa sa

کاربر سایت
Jun 9, 2011
154
نام
parsA
ببخشید در هر مغازه چیز متفاوتی میشه خرید؟مثلا یه مغازه توی boston وسایلی داره که توی یه مغازه تو new york اون وسیله رو نداشته باشه؟

Sir Abradat

کاربر سایت
Dec 3, 2010
153
نام
شایان
پچی که برای بازی بیاد رو فقط از طریق LIVE میشه دانلود کرد؟

از xbuc.net هم می تونی دانلود کنی .... من از لایو دانلود کردم یه سری چیز ها خیلی درست شد .... بعد از پایان بازی به غیر از homestead دوباره توی بقیه ی مناطق کلاهشو می ذاره سرش ..... باگ هم خیلی کم شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر