Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

Sir Abradat

کاربر سایت
Dec 3, 2010
153
نام
شایان
من بازی رو تموم کردم .... پایانش جالب نبود .... دو تا سوال :
1 ) چرا کانر دیگه کلاهشو رو صورتش نمیزاره ؟ :d
2 ) من از UPLAY چند تا چیز مثل لباس اتزیو رو خریدم ... از کجا فعالش کنم ؟؟ اساسین های قبلی راحت بود

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
باید خیلی دقیق و سریع عمل کنی دقیقا بعد از اینکه شلیک کردن باید حرکت کنی و یکی یکی سنگرها رو بری جلو و از راه سمت چپ باید بری پشت سرشون و دخل رئیس شون رو بیاری
ممنون عزیز جان لوی من موندم چجوری دخل رئیسشون رو بیارم هر کاری میکنم کشته میشم . مر30

siavashjal

کاربر سایت
May 26, 2011
255
ممنون عزیز جان لوی من موندم چجوری دخل رئیسشون رو بیارم هر کاری میکنم کشته میشم . مر30

یه جوری از لای بوته ها باید بری پشت سرش، یه درخت کج هست ازش میری بالا، بعد یکی دو تا درخت دیگه هم رد می کنی بعدش روی میله پرچم بریتانیا فرود می آی و بعدش هم دخل طرف رو می یاری.

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
دو تا سوال؟
1- بازی چندتا مموری سکانس هست؟
2-بهترین راه برای پول دراوردن توی بازی چی هست با رسم شکل توضیح دهید؟:d
بهترین راه به نظرم این ماموریت های Homestead رو کامل کن تا صنعتگرات آپگرید بشن و محصولات با ارزش بسازن و بیزینس راه بنداز محصولاتت رو با گاری بفرست اینور اونور.

siavashjal

کاربر سایت
May 26, 2011
255
من یکی از convoy هام مورد حمله قرار گرفته (وقتی می رم تو قسمت ارسال convoy ها می زنه attacked). چه طور می تونم این رو با یه convoy دیگه جایگزین کنم؟

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,828
نام
وحید
خب بازی رو تموم کردم بحث های اصلی و فلسفی راجع به داستان رو میذارم برای تاپیک مربوطه و اما خود بازی

روند داستانی خوب دنبال شد گرافیک هم بسیار عالی کار شده بود و چشم نواز بود توی گیم پلی هم سیستم مبارزات خیلی خوب کار شده بود ولی به نظرم نباید بانکها و اپگرید زره رو حذف میکردن نبردهای دریایی واقعا عالی بودن دو نکته منفی تو این بازی خیلی اعصابم رو خورد کرد یکی باگهای نسبتا زیاد نسبت به شماره های قبلی و دومی سیستم فست تراول که اصلا خوب درست نشده بود

و اما اصل قضیه
داستان : 9.5
گرافیک:8.5 به خاطر باگهای زیاد
گیم پلی :9.5
موزیک : 8 این سری موزیک بازی انچنان جالب نبود

در کل: 8.9

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
روند داستانی خوب دنبال شد گرافیک هم بسیار عالی کار شده بود و چشم نواز بود توی گیم پلی هم سیستم مبارزات خیلی خوب کار شده بود ولی به نظرم نباید بانکها و اپگرید زره رو حذف میکردن نبردهای دریایی واقعا عالی بودن دو نکته منفی تو این بازی خیلی اعصابم رو خورد کرد یکی باگهای نسبتا زیاد نسبت به شماره های قبلی و دومی سیستم فست تراول که اصلا خوب درست نشده بود
من با تمام حرف های شما موافقم فقط با Fast Travel مخالفم، چون به نظرم خیلی عالی بود و در کوتاه ترین زمان به همه جا دسترسی داریم، چرا شما میگی خوب درست نشده بود؟

---------- نوشته در 04:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:08 PM ارسال شده بود ----------

من یکی از convoy هام مورد حمله قرار گرفته (وقتی می رم تو قسمت ارسال convoy ها می زنه attacked). چه طور می تونم این رو با یه convoy دیگه جایگزین کنم؟
برای من که چنین چیزی پیش نیومد ولی فکر کنم باید صبر کنی تا Convey دوباره Recover شه، مثل جوجه اساسین ها

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,828
نام
وحید
من با تمام حرف های شما موافقم فقط با Fast Travel مخالفم، چون به نظرم خیلی عالی بود و در کوتاه ترین زمان به همه جا دسترسی داریم، چرا شما میگی خوب درست نشده بود؟

من مخالف فست تراول نیستم اتفاقا خیلی خوبه ولی تو این بازی مثلا شما میخواستی بری نیویورک میرفتی رو نقشه و فست تراول میکردی برای نیویورک ولی بعد از کلی لودینگ میرفتی انتهای همون نقشه یعنی عملا نمیرفتی نیویورک باز باید میرفتی پشت سر خودت ازت میپرسید میخوای بری نیویروک بعد دوباره اوکی میکردی و بعد دوباره لودینگ میکرد و میرفت نیویورک این سیستم چیزی نیست جز دوباره کاری لودینگ و گرفتن وقت گیمر خب همون لود اولی میبردی نیوبورک کسی که میخواد بره نیویورک باید بره نیویورک نه انتهای همون نقشه نزدیک نیویورک
حالا گرفتی برای چی اینو گفتم؟

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
من مخالف فست تراول نیستم اتفاقا خیلی خوبه ولی تو این بازی مثلا شما میخواستی بری نیویورک میرفتی رو نقشه و فست تراول میکردی برای نیویورک ولی بعد از کلی لودینگ میرفتی انتهای همون نقشه یعنی عملا نمیرفتی نیویورک باز باید میرفتی پشت سر خودت ازت میپرسید میخوای بری نیویروک بعد دوباره اوکی میکردی و بعد دوباره لودینگ میکرد و میرفت نیویورک این سیستم چیزی نیست جز دوباره کاری لودینگ و گرفتن وقت گیمر خب همون لود اولی میبردی نیوبورک کسی که میخواد بره نیویورک باید بره نیویورک نه انتهای همون نقشه نزدیک نیویورک
حالا گرفتی برای چی اینو گفتم؟
نه دیگه اشتبات همینجاس که مستقیم تو نیویورک هم میره
باید تو نقشه با Lt از مثلا Boston بیایی بیرون و تو نیویورک زوم کنی و Fast travel داخل نیویورک رو انتخاب کنی و دقیقا میبرتت وسط نیویورک

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید

برای هر سفر که میخواهی باری را ارسال کنی میزان ریسک اون سفر رو برای شما مشخص میکنه که بنا به امنیتی که در منطقه ایجاد کردی ریسک بالا و پایین میشه بنا براین برای جاهایی که ریسک بالا داره نباید بفرستی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر