Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,929
نام
نریمان
من دوتا سوال داشتم:
1) بعد از پایان بازی هم فصل ها عوض میشن؟
2) کسی تونسته اچیومنت Encyclopedia of the Common Man رو بگیره؟

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
من دوتا سوال داشتم:
1) بعد از پایان بازی هم فصل ها عوض میشن؟
1)نه عوض نمیشه
2) این اچیومنت Glitch داره و یکم اذیت میکنه تا بده، بهتره واسه گرفتنش بری افراد Homestead رو اسکن کنی، یعنی نزدیکشون وایسا و LT رو بزن اگه Invalid Target نزد یعنی اون از قلم افتاده بوده ولی خیلی رو این اچیو زوم نکن خستت میکنه

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
بچه ها توجه کردین که توی AC3 ایگل آی یا همون دید عقاب اصلا مورد استفاده نداره در نسخه قبل باید ر به ر استفاده میکردی

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
بچه ها توجه کردین که توی AC3 ایگل آی یا همون دید عقاب اصلا مورد استفاده نداره در نسخه قبل باید ر به ر استفاده میکردی
چرا اصلا استفاده نداره؟!!! شما وقتی میخوایی یه Clue رو پیدا کنی احیانا قدم به قدم که کل منطقه رو که نمیگردی؟! یه بار Eagle Sense رو بزنی دقیق جای Clue رو نشونت میده
همینطور اگه نقشه Pageها و گنجهارو نخریده باش جایی که صداش میاد یه Eagle Sense بزنی جاش رو نقشه ثبت میشه
ولی قبول دارم نسبت به قبلیا کمتر استفاده داره

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
من دوتا سوال داشتم:
پیشنهاد میکنم اگه واقعا این اچیو رو میخواین حتما از سیوتون یه کپی بگیرید تو Glitch داره و ممکنه گیر کنه (مخصوصا سر نجاره)

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
دوستان کمک کنید
اون مرحله که همه با توپ میجنگند که سرباز دشمن زیاده و باید یه جایی بری من هر کاری میکنم که اونجا برم ولی کشته میشم تیر بهم میخوره . میگه باید کاور بگیرم . چجوری باید رد کرد ؟؟؟ مر30

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
دوستان کمک کنید
اون مرحله که همه با توپ میجنگند که سرباز دشمن زیاده و باید یه جایی بری من هر کاری میکنم که اونجا برم ولی کشته میشم تیر بهم میخوره . میگه باید کاور بگیرم . چجوری باید رد کرد ؟؟؟ مر30

باید خیلی دقیق و سریع عمل کنی دقیقا بعد از اینکه شلیک کردن باید حرکت کنی و یکی یکی سنگرها رو بری جلو و از راه سمت چپ باید بری پشت سرشون و دخل رئیس شون رو بیاری

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
این یارو کانر اصلا باش حال نکردم..اصلا ادب نداره بابا،یکی‌ میاد یه چیزی از هدفش بش میگه دیگه راست می‌کنه میره دنبال یارو،انگار نه انگار کسی‌ جلوشه و احترام بذاره...کلا نظر من آدم مزخرفیه،چی‌ میشد اتزیو پیر نمی‌شد:D
خداییش باش حال کردم:x

آخرین ویرایش:

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,773
نام
مارشال
بالاخره اچیومنت لامصب Encyclopedia of the Common Man رو گرفتم. :D
به لایو وصل بودم یه بار دیگه اونی که قبول نکرده بود رو اسکن کردم، بولوپ، Achievement Unlocked. خیالم راحت شد. :D

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
سلام دوستان.کسانی که انلاین بازی کردن توضیحاتی درباره بازی بدن واینکه pass میخواد.

بدون پوینت هم میشه بازی کرد اما از یه سری امکانات مثل استفاده از بعضی ابزار محرومی .
درضمن پینگ خوبی باید داشته باشی , چون بعضی جاها باید همزمان با کسی که بهت حمله میکنه X رو بزنی .
درکل من خودم با آنلاینش حال نکردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر