Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995

=))
این کار رو انجام بدید یه بوقلمون با لباس آسسین ها به دست میاد:D=))
این که گفتی شوخی بود یا جدی؟;) اگرم واقعیت باشه به چه درد میخوره؟

---------- نوشته در 07:48 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:46 AM ارسال شده بود ----------

اون علامت دایره شکل که کنار خونه آکیلیس هست چیه؟ چه طور باید پیداش کنم هر چی میگردم چیزی پیدا نمیکنم....
اون علامت نشانگر خونه اصلیت تو بازی هست، جایی که میتونی اسلحه ها و وسایلی که بدست میاری رو ببینی، در واقع همون خونه ای هست که توش اون زیر زمینه هست.

---------- نوشته در 07:52 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:48 AM ارسال شده بود ----------

دوستان بعد از اینکه مراحل دریایی رو تموم کردیم دیگه مرحله دریایی نمیاد؟؟؟؟
اینکه خیلی بده!

مراحل جانبی دهکده تمومی هم داره احیانا؟

(هر چیزی تمومی داره، حتی عمر آدمی):d
بنابراین هم مراحل دریایی بعد اینکه آخریشو رفتی دیگه ادامه نداره (تو قسمت مموری ها میتونی چک کنی چقدر مونده) و هم مراحل Homestead بعد اینکه همه افراد رو تا لول 4یا 5 آپگرید کنی تموم میشه

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
دوستان بعد از اینکه مراحل دریایی رو تموم کردیم دیگه مرحله دریایی نمیاد؟؟؟؟
اینکه خیلی بده!

منظور دوستمون بعد از تموم شدن بخش داستانی دریا ها بود
بعد از اون شما باید به لنگر گاه هر منطقه برید که با لنگر مشخص شده و چندین نوع مرحله جانبی از جمله دفاع از کشتی خودی یا حمله به کشتی های دشمن رو تجربه کنید

---------- نوشته در 08:54 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:52 AM ارسال شده بود ----------

بچه ها در کل من فایده این قسمت trading رو نمیفهمم آیا بعد از این که همه استاد کاران رو آزاد کردی برای فرستادن ابزار به سوی اونها بکار میره یا اینکه کلا جنبه تزئینی داره

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
بچه ها در کل من فایده این قسمت trading رو نمیفهمم آیا بعد از این که همه استاد کاران رو آزاد کردی برای فرستادن ابزار به سوی اونها بکار میره یا اینکه کلا جنبه تزئینی داره
تو قسمت trading کلا یه اچیومنت میده و واسه پول دراوردنه، تو Crafting چیز میز میسازی تو trading هم میفروشیشون.

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
بابا این قسمت trading اش خیلی‌ مزخرفت..کلا سه تا کالسکه میفرستی ۱۰۰ تا بت پول میده:|

یاد اساسین‌های قبلی‌ به خیر میرفتی مغازه می‌گرفتی.كلي پول درو مي كردي .چه حالی‌ میداد

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
دوستان نقشه کامل بازی به تفکیک شهر به شهر ونشون دادن تمام جزئیات: تمام پرها، پیج ها، گنجها، قلعه ها و..... تقدیمتون میشه@};-

Boston:
i9751_Boston.jpg
New York:
z9791_NY.jpg
Frontier:
z5164_Frontier.jpg
HomeStead:
e4697_HomeStead.jpg

امیدوارم که کمکتون کنه برای کامل کردن بازی

---------- نوشته در 01:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:58 PM ارسال شده بود ----------

دوستان عکس Storeها هم اضافه شد:
Boston Store:
s7187_bs.jpg
New York Store:
r2323_ny.jpg
Frontier Store:
z4882_fr.jpg

آخرین ویرایش:

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
بابا این قسمت trading اش خیلی‌ مزخرفت..کلا سه تا کالسکه میفرستی ۱۰۰ تا بت پول میده:|

یاد اساسین‌های قبلی‌ به خیر میرفتی مغازه می‌گرفتی.كلي پول درو مي كردي .چه حالی‌ میداد
انقدر ایراد الکی رو بازی نذارین:-w:@
شما میری ظرفیت کالسکه ها و تعدادشون میبری بالا به طوری که هر سری کاروان حداقل 10 هزار میگیری
2 تا کشتی تجاری هم میتونی بخری که هر کدومشون 20هزار تا بهت پول میدن...
دیگه از این بیشتر؟:-w
و اینکه تو هیچکدوم از اساسین های قبلی به این اندازه پول دراوردن راحت نبوده

siavashjal

کاربر سایت
May 26, 2011
255
انقدر ایراد الکی رو بازی نذارین:-w:@
شما میری ظرفیت کالسکه ها و تعدادشون میبری بالا به طوری که هر سری کاروان حداقل 10 هزار میگیری
2 تا کشتی تجاری هم میتونی بخری که هر کدومشون 20هزار تا بهت پول میدن...
دیگه از این بیشتر؟:-w
و اینکه تو هیچکدوم از اساسین های قبلی به این اندازه پول دراوردن راحت نبوده

من الان سکانس 9 هستم. چه جوری می تونم کشتی تجاری بخرم؟ کجا باید این کار رو بکنم؟
چه جوری ظرفیت کالسکه ها رو زیاد کنم؟
یه سوال دیگه
تو این ماموریت های liberation contract وقتی یه سری ماموریت انجام می دم بعد میام اون نفر اصلی یه سری صحبت می کنه می گه باید فلان کار رو انجام بدی ولی تو نقشه هیچ چی نیست!!!!!! من الان همون یه مامور رو دارم که بازی بهم داده بود!!!!!!

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
من الان سکانس 9 هستم. چه جوری می تونم کشتی تجاری بخرم؟ کجا باید این کار رو بکنم؟
چه جوری ظرفیت کالسکه ها رو زیاد کنم؟
یه سوال دیگه
تو این ماموریت های liberation contract وقتی یه سری ماموریت انجام می دم بعد میام اون نفر اصلی یه سری صحبت می کنه می گه باید فلان کار رو انجام بدی ولی تو نقشه هیچ چی نیست!!!!!! من الان همون یه مامور رو دارم که بازی بهم داده بود!!!!!!
تو حالت عادی یک کالسکه داری که 2تا کالسکه دیگه میتونی اضافه کنی. تو قسمت Crafting بگرد دنبال کالسکه ببین چه وسایلی میخواد از Trading بخر و بساز، همون کنار کالسکه هم یه کالسکه بزرگتر هست که در واقه کالسکه رو آپگرید می کنه.
واسه کشتی هم احتمالا تو همون Crafting باید بسازی ولی در صورتی که ماموریت های Homestead رو تا اونجایی که Recipe مربوط به کشتی رو بهت داده باشه رفته باشی. اگه نه که د.ستان راهنمایی کنن.
واسه liberation contract وقتی تمام کارهای مربوط به یک نفر رو انجام میدی او فرد داخل یکی از کلاب ها(همون جا که تو شهر میتونی بازی کنی) منتظر نشسته که وقتی وارد اونجا میشی آیکونش ظاهر میشه، میری باهاش دوکلوم حرف میزنی و اون میشه جوجه اساسین:d

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید

آره یادته من رو یاد شعبون بی مخ و اینا مینداخت از ملت زورگیری میکرد!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر