Red Sox

کاربر سایت
Oct 29, 2018
876
آقا یه بازی فایتینگ برای پلی‌استیشن ۱ بود،‌ به اسم Tekken 5 به مردم قالب میکردن، کسی اسم اون رو میدونه؟

همینطور یه بازی برای PS2 بود که به اسم هیلو قالب کرده بودن. فکر کنم هم کلا بازی آنلاین بود و آفلاین نمیشد بازیش کرد. اسم این رو چطور کسی میدونه؟ فقط یادمه اولش یه کاتسین داشت که شخصیتاش رو نشون میداد، یکیشون بال داشت پرواز میکرد.

Q12345678

عضو جدید
Nov 27, 2022
1
سلام دوستان. یه بازی قدیمی هست دو بعدی سال ۸۹ بازی میکردم یه پلاتیپوس(شبیه اردک)(منظورم بازی پلاتیپوس نیست) بود دقیق یادم نیست اما یادمه که از به صورت ماجراجویی بود و اوایل بازی از روی یه پل رد می شد بعد از توی لوله های آب رد می شد یه جاهایی با تلسکوپ به دور نگاه می کرد و یه جاهایی چرخ دنده داشت. یه عکس دارم ازش اما چون کیفیت اون موقع پایین بوده اسم برنامه معلوم نیست. هرچی عکس رو توی گوگل سرچ می کنم نمیاره بالا😐

SILICON POWER

کاربر سایت
Jan 30, 2015
285
یه بازی بود روی جلدش یارو با کت و شلوار طوسی فکر کنم ایستاده بود پشتش یه هلی کوپتر بود یه بازی ادونچر خیلی عالی بود البته صحنه های خیلی ناجور سک*ی هم داشت واسه اون زمان کسی اونو یادشه اسمش چی بود؟ یه خاطرات مبهمی ازش دارم خیلی دوست داشتم دوباره چک کنم اما هرچی گشتم پیدا نکردم اسمش رو

banana red

عضو جدید
Nov 30, 2022
1
سلام دوستان اقا من ی پنج شیش سال پیش ی بازی میکردم که ی مردی موشکش سقوت میکرد بعد این پرید از موشک و اومد داخل ی جای برفی بعد با مو جودات انفجاری مبارزه میکرد چند مرحله بعد هم با روبات هوایی یا سفینه که دست داشت مبارزه میکرد دو بعدی بود تا هدی ادم بداهم روباتا و ادما بودن
ترو خدا یکی اسم این بازی رو بگه

sajjadsafa

عضو جدید
Dec 1, 2022
1
سلام دوستان یه بازی موبایل بود حدودا سال ۹۹ بازی میکردم ایرانی بود یه یارویی میرفت بالای ساختمون بعد یه سری جعبه هایی رو میندازه رو کله مامور هایی که پایین ساختمون هستن و اگه نمیزدی کلشون میومد بالا دنبالت میگرفتنت میدونین چه بازی ای بوده ؟ اسمش یادم نیست

ATMG

عضو جدید
Dec 13, 2022
1
یک بازی است که یک شوالیه که شمشیر دارد و هر موقع تیر زدن تبدیل به روح میشه که فکر کنم ۲ هم اومده
تو بازیه میشد سوار غول . گرگ و... شود
Skill هم داشت

DoubleA_03

عضو جدید
Dec 29, 2022
1
سلام به همگی
یه سوال داشتم
کسی اینجا کانال کامپیوترکا رو دنبال می کنه؟
دنبال ویدئوهای قدیمیش می گردم
داخل تلگرام و آپارات و یوتیوب خیلی گشتم هیچی پیدا نکردم
بیشتر دنبال ویدئوهای داستان دئوس اکس هستم

Miladmjj10

عضو جدید
Dec 30, 2022
1
سلام دوستان ببخشید من دنبال یه بازی اندروید می کردم که قدیمی بود تقریبا 7 سال پیش بازی کردم عکسش یه قلعه روی یه سیاره کروی بود با رنگ پس زمینه قرمز
حالت بازی اینطور بود که نیرو برای تو میومد تو قلعه آن هر چند وقت یکبار هم نیروی کمکی غولو اینا میومد باید بیشتر از حریفت قلعه روی زمین می گرفتی تا برنده بشی
بازیش آفلاین بود

HZ051

عضو جدید
Dec 31, 2022
1
سلام یه بازی ده دوازده سال پیش بازیش می کردن حالا اسمشو بادم رفتع ولی بازیش اینطوری بود که
یه موجودی با رنگ قهوه ای بود شبیه میمون که زبونی بلند و چسب ناک داشت
بعد تو کنترول همین موجود رو در دست داری و زیر زمین بودی و از یک سری مورچه سبز رنگ در برابر یک سری حشراتی که می خوان اون مورچه هارو بگیرن باید از مورچه محافظ کنی
هیچی دیگه با اون زبونش حشراتو میگیری و نمیزاری حشره ها سمت اون مورچه های سبز رنگ بیان
بعد با زبونش می تونستی از درو دیوارا آویزون بشی تاب بخوری و غیره

بد اینکه بازیش دو بعدی بود و ازین بازی های کم حجم واسه پی سی بود

ehsan009

عضو جدید
Dec 28, 2022
2
سلام من فکر کن ۵یا ۶ سال پیش یه بازی تو تبلت انجام میدادم که اولش از یه بیمارستان شروع میشه بازی دمویی و اینجو چیزا نداره که ببینی اول فکر کنم میری یه چاقو پیدا میکنی تختو میبری یه کاغذ پیدا میکنی میزنی به کامپیوتر بعد به در مثل در گاراژ باز میشه بعد از پله ها میری پایین یه مرد جلوی در وایساده میری پیشش یه چیزایی نشون میده بعدش یادم نیست لطفا کسی میدونه اسمش چیه بگه ۲ ساله که دنبالشم😭

vahid_1

عضو جدید
Jan 4, 2023
1
اینجوری که نمیشه. الان چند تا بازی نام بردی, میگی نمیدونم شاید یکی از اینا باشه یا نباشه!

اول همینا رو که نام بردی برو تریلر گیم پلی ازشون ببین (تو یوتوب), اگه یکیشون همونی بود که گفتی که هیچ. در غیر اینصورت اونی که از همه شبیه تر هستو اسمشو بگو اینجا, تا بشه پیشنهاد بیشتر داد.
سلام وقت بخیر
من یک بازی کامپیوتری داشتم متاسفانه پاک شد
یه حالتی بود که دید ما از بالا بود نسبت به بازی و شخصیت بازی یه چراغ قوه داشت که با یه کلید خاموش روشن میشد ولی یادم نیست چیکار می کرد باهاش و بازی یکم ترسناک بود تقریبا همه جا تاریک بود و یه آهنگ مرموز و مخوف داشت بازی
تشکر⚘

amir2e

عضو جدید
Jan 4, 2023
1
با سلام
یه بازی ماشینی بودش که حدود 12 13 سال پیش داشتمش رو pc بود سه بعدی بود بازیش و گرافیک خوبی داشت نسبت به اون زمان
بازیش شامل چن تا مود مختلف بودش یه مود خاص داشت که تو بقیه بازی ها ندیدمش
اینجوری بود که ماشین ها میرفتن جاهای مختلف پیست مسابقه و یه سری سلاح که رو زمین بودن از روشون رد میشدن و مجهز میشدن به اون سلاح ها و بعد به جای مسابقه با هم میجنگیدن و کسی که اخر میموند برنده میشدش
تو این سلاح ها یه قفس هم بودش که میومد دور ماشین ازش محافظت میکرد
دوستان اگ کسی اسم این بازی رو بگه ممنون میشم

captain_amin

عضو جدید
Jan 12, 2023
1
سلام دوستان تقریبا ۸یا ۹ سال پیش یه بازی داشتم سوم شخص بود ببینید این بازی یه جوری بود که خب میتونستی اروم اروم بری دشمن رو خفه کنی بعد لباسشو بپوشی شاید بگید هیتمن هستش ولی هیتمن نیس یه بازی جنگی بود که میتونستی ۲ کاراکتر رو کنترل کنی بعد لباس دشمن بپوشی ، اوناییی که درجه هاشون از تو پایین تر بود بهت احترام نظامی میذاشتن مثلا اگه تو ستوان بودی سرباز تورو میدید بهت احترام میذاشت سبک مخفی کاری داشت ممنون میشم بگید اسمش چی بوده

به خدا هرکی پیدا کنه یه بازی تو استیم بهش میخرم😂❤ هرکی پیدا کنه یه بازی ۱۰۰ تومنی میبره

mah.di.84

عضو جدید
Jan 13, 2023
1
سلام دوستان

من حدود ۸ سال پیش یک بازی توی موبایل بازی می‌کردم و از اونجایی که انگلیسی بلد نبودم اسمشو نتونستم حفظ کنم یا ببینم

آیکون بازی رو یادم میاد که بکگراندش سبز بود و دوتا آدم با اخم به هم نگاه میکردن

گیم پلی بازی هم مشابه بازی stick war: legacy بود اما به صورت 3D ، یعنی یک نوار پایین صفحه بود که سرباز هارو انتخاب میکردی و با توجه به پولی که داشتی میخریدی و دوتا گزینه حمله و دفاع هم داشت . اگر اسمش رو میدونید ممنون میشم بگید

Waffenss

عضو جدید
Jan 14, 2023
1
سلام وقت همگی بخیر من سه ساله دارم دنبال یه بازی می‌گردم. سال ساخت قبل ۲۰۰۶ عه و سوم شخص بود یه دختر بود ک خلبان بالگرد بود میخاست یه سربازو لب ساحل پیاده کنه که با موشک میزنن بع هلیکوپتر و سقوط میکنه. مرحله اولش لب ساحل شروع میشه همونجایی ک سقوط کرده و شب هم هست و تا مرحله آخر هم همین دختر نقش اصلیه. تو مراحل پایانی زامبی هایی هم ظاهر میشدن ک دستشون رو تیز کرده بودن و شبیه شمشیر بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر