mehdi138690

عضو جدید
Feb 21, 2023
1
یه بازی هست با چند تا قهرمان یکشونم بهشون جون میده.میری یه شخصیت هایی به اسم ارک رو میکشی و بعد چند مرحله با یه غولشون جنگ میکنی بدون دیتا و افلاینه

Help mee

عضو جدید
Feb 22, 2023
2
سلام. من حدود 10 سال پیش یه بازی تو گوشی داشتم، شهر سازی بود ک تو شهر فقط مغازه درست میکردم و به حالت افقی بود و از رو ب رو نشون میداد. دو بعدی بود، اولین ساختمان ک میساختی، فقط از رو ب رو نشون میداد و پول ک جمع کردی دومی رو سمت راست دوباره میساختی و سومی و.... همینجوری میرفتی. ادمک های کوچولو میومدن خرید میکردن. خیلی دنبالشم، فقط شروعش یادمه ک یکی از ادمک ها با لباس پاندا بود و لبخند میزد. ادمک ها کارتونی و با لباس و چهره های متفاوت بودن.

GameS123

کاربر سایت
Jun 13, 2021
292
سلام. من حدود 10 سال پیش یه بازی تو گوشی داشتم، شهر سازی بود ک تو شهر فقط مغازه درست میکردم و به حالت افقی بود و از رو ب رو نشون میداد. دو بعدی بود، اولین ساختمان ک میساختی، فقط از رو ب رو نشون میداد و پول ک جمع کردی دومی رو سمت راست دوباره میساختی و سومی و.... همینجوری میرفتی. ادمک های کوچولو میومدن خرید میکردن. خیلی دنبالشم، فقط شروعش یادمه ک یکی از ادمک ها با لباس پاندا بود و لبخند میزد. ادمک ها کارتونی و با لباس و چهره های متفاوت بودن.
این چیزی که گفتی منو یاد tower bloxx انداخت. یه نگاه بهش بنداز شاید همون باشه. البته تو این خرید نمی کردن انگار آدما می رفتن تو ساختمونا ساکن میشدن! :-? نمیدونم شایدم نباشه:-??

Help mee

عضو جدید
Feb 22, 2023
2
این چیزی که گفتی منو یاد tower bloxx انداخت. یه نگاه بهش بنداز شاید همون باشه. البته تو این خرید نمی کردن انگار آدما می رفتن تو ساختمونا ساکن میشدن! :-? نمیدونم شایدم نباشه:-??
نه😢 اینی ک گفتی خونه هارو میچینی رو هم. بازی ای ک من دو ساله دنبالشم کنار هم تو یه ردیف میچینی. وااااای چی جوری پیداش کنمممم. مغازه ها دو طبقه بودن همشون. دو بعدی بود ولی خیلی کیفیتش بالا بود و انگار سه بعدی بود. مغازه آرایشگری، بار، رستوران و همه چی بود، داخل ساختمون ک میومدن بعد جن ثانیه میومدن بیرون و دستشون پاکت خرید بود. مغازه دار ها هم داخل اون مغازه ها راه میرفتن. ینی میشه پیداش کنمممم؟؟؟

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
738
نام
reza
سلام دوستان
روی کنسول ps1 یه بازی داشتم دو بعدی بود
یه جنگجو آسیای شرقی بود توی جنگل
کسی یادش هست همچین چیزی ؟
پیشاپیش ممنون

Arman46497

عضو جدید
Feb 25, 2023
1
سلام خسته نباشید یه بازی بود حدودا پارسال گیم میزدم داستانش این طوری بود که اول از همه یک نفر بوده سرگروه جنگا بوده هلیکوپترش سقوط میکنه و سر از تیمارستان در میاره دستش هم به صورت رباتی شکل میمونه یه سریا از ارتش میان که جلوی اون اهریمنی که توی تیمارستان هست رو بکشند و این مرده هم یه دوست پیدا میکنه ازونجا خارج میشن با آمبولانس بعد با اسب فرار میکنن اهریمنه هم میاد دنبالشون با اسب اینا هم با تیر میخوان اونو بزنن که میزنن و فرار میکنن اون دوستش و خودش وقتی بر میگردن تو حامل نفتکش دریایی میبینن اتیش گرفته همه چیز رو از نوع میزازن و در جلو تر ها هی میتونی ماموریت بزنی و خلاصه اره اینم هم میتونع اسبش که سفیده رو با چتر بفرسته هوا که برگرده به نفت کش یا تیر و تفنگ سفارش بده یا از نیروی نظامی نفت کش کمک هلیکوپتر بخواد و تو مأموریت ها بیاد کمکش با تیر بزنه بقیه رو و جلوتر یه زن اسنایپ دار هم پیدا میکنه به هوای اون به شخصیت بازی کمک میکنه توی میشن ها منظور از نفت کش همون جایگاه نفت هوایی هست که تو دریاهاست

• Smile
Reactions: m.d.makan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,625
نام
مــاکــان
سلام خسته نباشید یه بازی بود حدودا پارسال گیم میزدم داستانش این طوری بود که اول از همه یک نفر بوده سرگروه جنگا بوده هلیکوپترش سقوط میکنه و سر از تیمارستان در میاره دستش هم به صورت رباتی شکل میمونه یه سریا از ارتش میان که جلوی اون اهریمنی که توی تیمارستان هست رو بکشند و این مرده هم یه دوست پیدا میکنه ازونجا خارج میشن با آمبولانس بعد با اسب فرار میکنن اهریمنه هم میاد دنبالشون با اسب اینا هم با تیر میخوان اونو بزنن که میزنن و فرار میکنن اون دوستش و خودش وقتی بر میگردن تو حامل نفتکش دریایی میبینن اتیش گرفته همه چیز رو از نوع میزازن و در جلو تر ها هی میتونی ماموریت بزنی و خلاصه اره اینم هم میتونع اسبش که سفیده رو با چتر بفرسته هوا که برگرده به نفت کش یا تیر و تفنگ سفارش بده یا از نیروی نظامی نفت کش کمک هلیکوپتر بخواد و تو مأموریت ها بیاد کمکش با تیر بزنه بقیه رو و جلوتر یه زن اسنایپ دار هم پیدا میکنه به هوای اون به شخصیت بازی کمک میکنه توی میشن ها منظور از نفت کش همون جایگاه نفت هوایی هست که تو دریاهاست
METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,026
دیدگاه دوستمون به عنوان کسی که با این فرنچایز غنی به هر دلیلی آشنایی نداره نسبت به MGSV، برام جالب بود که با دیدگاه خودم که کلی دیتا و خاطره از کل سری تو مغزم میاد با شنیدن حتی اسمش مقایسه کردم و اولین بار به این جمله که "تو مو می بینی و من پیچش مو" ایمان راسخ آوردم :D

Need-More-Speed

Gold User
Jul 1, 2007
4,339
نام
یونس
خیلی سال پیش داداشم ی بازیی روی پیسی داشت که اول شخص مانند بود، محیط بازی توی ی فضای سبز محیط شب شروع می شد می رفتیم کلید پیدا میکردیم بعد توی خونه ایی اسلحه پیدا می کردیم :D ی سری مرغ خنده دار هم توی بازی بودن حدود سال های 1995 اینا بود :D
ی چیزی دیگه ام که یادمه ی کلید بود بالای تیر چراغ برق که هیچ وقت نفهمیدیم چجوری برش داریم :D
اگه کسی می تونه اسم این بازی چی بود ممنون میشم بگه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,086
نام
آریا
خیلی سال پیش داداشم ی بازیی روی پیسی داشت که اول شخص مانند بود، محیط بازی توی ی فضای سبز محیط شب شروع می شد می رفتیم کلید پیدا میکردیم بعد توی خونه ایی اسلحه پیدا می کردیم :D ی سری مرغ خنده دار هم توی بازی بودن حدود سال های 1995 اینا بود :D
ی چیزی دیگه ام که یادمه ی کلید بود بالای تیر چراغ برق که هیچ وقت نفهمیدیم چجوری برش داریم :D
اگه کسی می تونه اسم این بازی چی بود ممنون میشم بگه
مطمئن نیستم، ولی اول شخص بودن و شروع توی فضای سبز و شب در کنار مرغ‌ها، برای من علامت‌های Redneck Rampage هستن. :D البته الآن یه نگاهی کردم، برای ۱۹۹۷ هست ولی نزدیکه به ۱۹۹۵.
سال‌ها پیش روی پی‌سی داشتمش، ولی همون اوایل گیر می‌کردم و نمی‌دونستم چی به چیه! :D

do.php

do.php

Need-More-Speed

Gold User
Jul 1, 2007
4,339
نام
یونس
مطمئن نیستم، ولی اول شخص بودن و شروع توی فضای سبز و شب در کنار مرغ‌ها، برای من علامت‌های Redneck Rampage هستن. :D البته الآن یه نگاهی کردم، برای ۱۹۹۷ هست ولی نزدیکه به ۱۹۹۵.
سال‌ها پیش روی پی‌سی داشتمش، ولی همون اوایل گیر می‌کردم و نمی‌دونستم چی به چیه! :D

do.php

do.php
خود خودشه دمت گرم \m/روحم شاد شد

ShervinKaGh

عضو جدید
Mar 5, 2023
1
سلام یک سوالی که داشتم این بود که اسم این بازی چیه؟ اگه هم تو این عکسی که گذاشتم زیاد واضح نیست میتونید برید یوتیوب کانال Haj Panda جدیدترین ویدیو شوم که ترکیبی از رکورد های کوتاهشون بود ببینید ویژه ویدیو هست این بازی اسمش رو می‌خوام لطفا سریع بگید.
Screenshot_2023_03_05_19_50_29_826_com_google_android_youtube.jpg

Name less

عضو جدید
Mar 9, 2023
1
سلام
یه بازی بود مورچه بودند بعد می تونستی تفنگ یا چیز های دیگه پشت اونها بزاری و یه درخت بود که از اونجا مورچه های که ساخته بودی می یومدند و اگه جون اون تموم میشد میباختی لطفاً اسمش را بگید؟؟

Sahbam

عضو جدید
Mar 19, 2023
1
سلام دوستان یه بازی بود یابرای محیط داس یا ویندوز ۹۸،بعد یه چیزی بود گرد مثل توپ چشم و دهن داشت بعد با کلیدهای چپو راست فقط میشد بازی کرد و توی هرمرحله قیچی ها دنبالش میکردند واون باید کلیدو پیدا میکرد تابتونه بره مرحله بعد کسی میدونه اسم بازی چیه؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,625
نام
مــاکــان
سلام دوستان یه بازی بود یابرای محیط داس یا ویندوز ۹۸،بعد یه چیزی بود گرد مثل توپ چشم و دهن داشت بعد با کلیدهای چپو راست فقط میشد بازی کرد و توی هرمرحله قیچی ها دنبالش میکردند واون باید کلیدو پیدا میکرد تابتونه بره مرحله بعد کسی میدونه اسم بازی چیه؟
گوگل کن Packman یا CD-Man

• Like
Reactions: hitman68

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر